Kapat

Gözlük ve Saat Camı Çizik Onarıcı: Lens CPR


Piyasa Fiyatı :
23,90 TL

% 38 İNDİRİM

Fiyat :
14,90 TL


Gözlük Camı ve Saat Çizik Onarıcı: Lens CPR Çizilmiş Olan Tüm Cam Yüzeyleri Onarır Gözlük, Saat ve Tüm Cam Yüzeyler

Bitenekadarcıların saat, cam, güneş gözlükleri gibi çizilmiş olan tüm cam yüzeyleri basit ve pratik bir şekilde tamir edebilmesi için Gözlük Camı ve Saat Çizik Onarıcı: Lens CPR.

Lens CPR Gözlük Camı ve Saat Çizik Onarıcı ile çizilen, matlaşan ve bulanıklaşan gözlük ve saat camlarını yenilemeniz mümkün.

Herkesin mutlaka çok beğendiği ancak camları çizildiği için kullanamadığı birden fazla güneş gözlüğü ve saati çekmede bir kenarda duruyordur.

Günlük hayatta şüphesiz en çok kullandığımız aksesuarların başında saat ve gözlüğümüz gelmektedir. Çeşitli sebeplerle zaman içerisinde cam yüzeyi zarar görüp çizilmekte ve kullanılabilirliğini kaybetmektedirler.

Lens CPR seti ile artık gözlük camınızda veya saat camınızda oluşan çizikleri onarabileceksiniz.

Gözlük Camı ve Saat Çizik Onarıcı sayesinde çizilmeden dolayı kullanamadığınız güneş gözlüklerinizi ve saatlerinizi kendiniz sadece 5 dakika içerisinde yeni gibi yapabilecek ve keyifle kullanabileceksiniz. 

Lens CPR ile okuma gözlükleri, güvenlik gözlükleri, güneş gözlükleri, saat camları, telefon ekranları ve cam içerikli takı ve aksesuarlarınızda oluşan çizikleri giderebileceksiniz.

Gözlük camlarında çiziklere son!

Üstelik sadece gözlük ve saat camı değil tüm cam yüzeylerde kullanabilirsiniz. Cep telefonu, araç camı, ayna...

Gözlük Camı Çizk Onarıcı Lens Cpr Özellikleri:

  • Kullanımı son derece basit ve pratiktir.
  • Etkisini saniyeler içierisinde gösterir.
  • Güneş gözlüğü ve diğer numaralı gözlük camlarındaki çizikleri onarır.
  • Çiziklerin içini doldurur ve eskimiş mat olan gözlüklerinize parlaklık verir

Gözlük Camı Ve Saat Çizik Onarıcı Lens Cpr Kullanımı:

  • Spreyi çizik olan saat yada gözlüğünüze püskürtün ve ardından parmağınızla 1-2 dakika ovuşturun.
  • Ovuşturma işlemi bittikten sonra su ile durulayın ve içinden çıkan kurulama bezi ile kurulayın.

Çizik Onarıcı Lens Cpr Paket içeriği:

  • 1 Adet 60 ml Lens CPR Temizlik Spreyi
  • 1 Adet 9 ml Lens CPR Çizik Onarıcı Solüsyonu
  • 1 Adet Partlatma Bezi

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Gözlük Camı Ve Saat Çizik Onarıcı Lens Cpr" gönderilecektir.gözlük camı ve saat çizik onarıcı lens cpr çizik onarıcı cam çizik onarıcı gözlük camı onarıcı


Gözlük ve Saat Camı Çizik Onarıcı: Lens CPR Yorumları Tüm Yorumlar (4)
Mükemmel (1)
33 %
Çok İyi
0 %
İyi (1)
33 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü (1)
33 %
70 sipariş | 50 yorum | Yorum Detay güzel
14 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay Hiçbir şekilde fayda sağlamayan bir ürün. Ne saatde, ne gözlükte, ne de cep telefonda hiç bir olumlu etkisini görmedim.
89 sipariş | 31 yorum | Yorum Detay Ürünü 09.05.2014 tarihinde kargodan gelir gelmez deneme fırsatı buldum. İçinden Türkçe kullanım talimatı çıkmıyor. Bu yüzden önce nasıl kullanılacağını anlatayım. Kutudan iki şişe çıkıyor. Büyük şişe temizleme sıvısı. Güzelce sildiğiniz gözlük camlarınıza bu sıvıdan püskürterek işaret parmağınızın ucuyla oğuşturarak gözlük camınızın temizlenmesini sağlıyorsunuz. Daha sonra musluk altında yıkamayı unutmayın. Yıkanmış camları güzelce kuruladıktan sonra ince olan şişeyi açıyorsunuz. Açma kapağına sabitlenmiş ve ucunda pamuk sarılı çubuğu yatay ve dikey hareketlerle gözlük camınıza sürüyorsunuz. Esas çizikleri kapatan sıvı bu. Fazla kullanırsanız işe yaramaz o yüzden her cam için şişeye bir kez batırmak yeterli. Çizikler genellikle camların dışa bakan kısmında oluştuğundan önerilen sadece o yüzeye sürmek. İç tarafta da çizik varsa orada da uygulanmalı. Daha sonra gözlüğü camlar yukarıda olacak şekilde bir yere bırakıp en az 30 dakika kurumasını beklemelisiniz. Saç kurutma gibi sıcak hava vasıtasıyla kurutma düşünüyorsanız en az 5 dakika bekledikten sonra yapılmalı. Uygulamanın üzerinden 8-10 saat geçtikten sonra etkisi tamamen anlaşılacak. Ben öncelikle eşimin eski antirefle kaplı eski gözlüklerinde denedim. Kaplamaya herhangi bir etkisi olmadı şimdilik. Küçük çizikleri bariz kapattı. Ancak sürekliliği var mıdır, veya ne kadar idare edecek şimdilik ölçme durumum yok. Etkisini kaybettiğinde muhtemelen tekrar aynı işlemler yapılacak. Bir de tercümede çok derin çizik ve oyuklara karşı etkisi sınırlı kalmaktadır yazıyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
42 sipariş | 18 yorum | Yorum Detay ürünü kullanan var mı?