Kapat

Grande Çift Taraflı Döküm Tava


Piyasa Fiyatı :
89,90 TL

% 17 İNDİRİM

Fiyat :
74,90 TL


Grande Çift Taraflı Döküm Tava Alüminyum Döküm Tava ile nefis tatlar sizi bekliyor! Yağ sızdırmaz silikon çerçeve, mıknatıslı saplar. Kolay temizlik, keyifli pişirim.

Bitenekadarcılar; yüksek kalitesi ile ürünlerinizin besin değerini korurken sizlere nefis tatlar sunacak olan Grande Çift Taraflı Döküm Tava sizlerle.

Çift Taraflı Tava iki tarafıyla da pişirim sağlayabildiği gibi mıknatıslı sapları ve silikon çerçevesi sayesinde yağ sızdırmaz ve ısı kaybı yaşatmaz.

Grande Alüminyum Döküm Tava ızgara yüzeyi ve petek yüzeyi farklı yemekler pişirmenize imkan sağlarken, tavayı çevirerek kullanabimeniz iki tarafının da verimli kullanılmasını sağlar.

İki tava arasında mıknatısla kaplanan emniyetli kapağı ve kenarlarında hava almasını engelleyen silikonları ile özellikle balık gibi koku veren yiyecekleri hızlı ve kokusuz bir şekilde lezzetinden ödün vermeden pişirmenize yardımcı olur.

Piyasada satılan standart tavalardan tamamen bağımsız, özel tasarıma sahip olan Grande Döküm Tava mutfağınızda yaptığınız birbirinden özel ve güzel lezzetlerin baş yardımcısı olması için tasarlandı.

Alüminyum döküm yöntemi ile tasarlanan yapısı zamana ve darbelere karşı direnerek maksimum düzeyde kullanım imkanı sunar.

Grande Çift Taraflı Tava Özellikleri:

 • Mıknatıslı Saplar: Sapların üzerinde bulunan kuvvetli mıknatıslar tavanın çevirerek kullanılmasını sağlar ve tavadan buhar kaçışını minimize eder.
 • Silikon Çerçeve Şerit: Duman ve koku çıkışını engeller. Isının eşit dağılmasını sağlayarak daha iyi pişirim imkanı tanır.
 • Buhar Tasfiye Kanalı: Pişirimde oluşan fazla buharın tasfiyesini sağlar.
 • Izgaralı Tava Yüzeyi: Özel döküm yüzey , yiyeceklerin eşit şekilde ve yapışmadan pişmesini sağlar . Sağlıklı ve dayanıklı bir kullanım sunar.
 • Paslanmaz Bağlantılar: Paslanmaz çelik bağlantılar sayesinde saplar kuvvetle tavaya bağlanır ve pas tutmaz.
 • Petek Tava Yüzeyi: Özel petek yüzey yapışmayı önler.
 • Yağ Biriktirme Kanalı: Üst kanal açıldığında sızabilecek yağ bu kanalda birikir ve ocağın kirlenmesi engellenir.
 • Fonksiyonel Tava Sapı: Fonksiyonel ve güvenli kullanım sunar.

Grande Çift Taraflı Tava arasında yer alan silikon olası koku, duman, yağ, yemek sızıntılarının önüne geçer.

Eskisinin kullanım ömrünün sonrasında yenisi ile kolayca değiştirebilirsiniz.

30 cm kullanım alanına sahip olan tavanızda rahatça pişirme işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Çift Taraflı Tava ısıyı içerisinde tamamen eşit olarak dağıtır ve bu sayede pişirme işleminin en iyi şekilde uygulanmasına yardımcı olur.

Yanmaz, yapışmaz kaplaması pişirme lezzetinin yanında sağlıklı ızgarasının tadına varabilirsiniz.

Hava almayı engelleyen yapısı buharın içeride hapsedilerek yemeklerinizin lezzetlerinden ödün vermemesini sağlar. Bu sayede yiyeceklerinizin içi de yumuşacık kalır.

Tava Boyutları: 

 • 30 x 24 x 7 cm

Çift Taraflı Tava Kutu İçeriği:

 • 1 Adet Grande Çift Taraflı Tava
 • 1 Adet Silikon Şerit

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Grande Çift Taraflı Tava" gönderilecektir. tava döküm tava ızgara tava çift taraflı tava grande çift taraflı tava


Grande Çift Taraflı Tava


Grande Çift Taraflı Döküm Tava Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!