Kapat

Green Bags Yeşil Torbalar (20 Adet)


Fiyat :
9,90 TL


Meyve ve Sebzeleriniz Hep Taze Kalsın 30 Gün Boyunca Güvenle Muhafaza Eder İster Mutfak Tezgahınızda, İster Buzdolabınızda

Bitenekadarcıların sebze ve meyveleri ilk günki gibi taze kalabilmeleriniz sağlayacak çok özel Antibakteriyel 20 Adet  Green Bags Yeşil Torbalar.

O halde paranızı çöpe atmaya son verin.
 
Debbi Meyer’s Green Bags ile tanışın, olağanüstü bu ürünle, hem paranızı hem de sebze ve meyvelerinizi kurtarın.
 
Düşmanımız hava değil, toplandıktan sonra olgunlaşmaya devam eden meyve, sebze ve çiçekler etilen gazı açığa çıkarırlar. 
 
Etilen gazı olgunlaşma, yaşlanma ve çürümeyi hızlandırmaktadır. 
 
Yeşil torbalar bu zararlı gazları absorbe ederek onları yok ederler. 
 
japonya’da yapılan araştırmalarla iç yüzeyi çok özel bir madde ile kaplanmıştır.
 
Bundan böyle ürünleriniz 30 güne kadar taze kalacak.
 
İster mutfak tezgâhınızda, ister buzdolabınızda...
 
Yeşil torbalarımız en üstün ürün koruyucudur. Artık para tasarrufu yapmanız çok kolay.
 
Ve üstelik her birini defalarca kullanmanız mümkün.
 
Tüm alışverişinizdeki harcamalarınızı çok kısa sürede Green Bags ile geri kazanacağınızı size garanti ediyoruz.
 
Debbie Meyer Green Bags faydaları nelerdir?
Debbie Meyer Green Bags  meyve, sebze ve kesilmiş çiçeklerin ömürlerini kimyasallar kullanmadan uzatmak ve tazeliklerini muhafaza etmek için devrimci bir teknoloji kullanıyor.
 
Hızlı bozulmadan korkmadan ürününüzü saklayın... veya evde yetiştirmiş olduğunu meyve ve sebzeleri bahçe tazeliğinde saklayın ve keyfini çıkarın!
 
Saklama için bütün buzdolabının kullanımına izin verir... sebzelik çekmecelerine sığmayan veya çok fazla yer kaplayan kutular veya kaplar artık yok.
 
DEBBIE MEYER Green Bags İsrafı ortadan kaldırarak tasafruf yapın.
 
Debbie Meyer Green Bags nasıl çalışır? 
Zarar veren gazları absorbe edip ortadan kaldırır: Çoğu meyve, sebze ve çiçekler hasattan sonra doğal olgunlaşma süreci boyunca etilen gazlar ortaya çıkarırlar. Ürünün bu gazlara maruz kalması yaşlanmayı ve bozulmayı hızlandırır. Debbie Meyer Green Bags  “Oya” adında doğal bir mineral ile yapılmıştır, bu mineral normal bozulmaya yol açan etilen gazı absorbe edip ortadan kaldırarak ürünün ömrünü uzatır. Her torba 8-10 defaya kadar tekrar kullanılabilir.
 
Basitçe yıkayın ve kurutun ve tekrar kullanın. Etilen gazı absorbe eder ve ortadan kaldırır. Debbie Meyer Green Bags nasıl kullanılır? Ürün torbaya yerleştirilmeden önce kuru olmalıdır. Taze ürünleri torbalara yerleştirin ve her zamanki gibi kullanmadan önce ürünü yıkayın. Eğer yıkanmış ürün depolayacaksanız, torbaya koymadan önce tamamen kuru olduğundan emin olun. Meyve ve sebzeler nem içerir. 
 
Eğer torbada nem oluşursa hemen kağıt havluyla silip ortadan kaldırın ve depolama süresince içindekileri mümkün olduğunca kuru tutun.
Her tip ürün için bir çeşit torba kullanın.. örneğin, elmalar için bir torba, marul için başka bir torba, armutlar için başka bir torba gibi.
Kesilmiş çiçekler bile torbaya yerleştirilerek daha uzun süre saklanabilir veya gece boyunca vazonun üzerinden bir torba geçirerek ve gündüz çıkararak da kullanabilirsiniz. Torbanın üst kısmını katlayın, bükme tellerle bağlayarak torbada delikler açmayın.
Boğulma tehlikesinden kaçınmak için, çocukların ulaşacağı yerlerden torbayı uzak tutun. Bütün taze sebzeleriniz ve meyveleriniz ve hatta kesilmiş çiçekleriniz için Debbie Meyer GreenBags  kullanın. Debbie Meyer GreenBags maksimum saklama kapasitesi için köşelidir.
Debbie Meyer GreenBags ABD’de üretilir.
 
Nasıl Kullanılır? 
Torbaya yerleştirilirken ürün kuru olmalıdır. Taze ürünü torbaya yerleştirin ve kullanımdan önce her zamanki gibi ürünü yıkayın. Eğer yıkanmış ürün saklıyorsanız, torbanın içine koymadan tamamen kuru olduğundan emin olun. 
Her tip ürün için bir torba kullanın. Örneğin, elmalar için bir torba, marul için başka bir torba, armutlar için başka bir torba, vs. kullanın. Kesilmiş çiçekler bile aranjmanı torba içine yerleştirerek veya vazonun üst kısmından torbayı geçirerek daha uzun süre taze kalabilirler. 
Torbanın üst kısmını katlayın – delikler oluşturacağından çevirip bağlama yöntemini kullanmayın.
 
Poşet Ebatları :
Large :  43cm x 30cm
Medium : 
38cm x 23cm
 
 
 
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda Antibakteriyel 20 Adet  Green Bags Yeşil Torbalardan 1 Adet gönderilecektir.


Green Bags Yeşil Torbalar (20 Adet) Yorumları Tüm Yorumlar (1)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
73 sipariş | 46 yorum | Yorum Detay Harika. Tavsiye ederim. Pratik bir ürün.