Kapat

GROUT-AIDE Derz Kalemi (Bembeyaz Fayanslar)


Fiyat :
7,50 TL


Tek Bir Kalem İle Doğrusal Olarak 60-80 Metre Derzi Kaplar Suya, Silinmeye ve Birçok Kimyasala Karşı Dayanıklı

Bİtenekadarcıların zaman içerisinde kirlenen ve kararan fayans derzleri için pratik ve hijyenik bir çözüm.

GROUT-AIDE Derz kalemi Fayans arası derzler dolguları üzerinde oluşan inatçı kirleri yok etmek için pratik, kesin ve kalıcı çözüm.

Zorlu temizlikleri unutun. Grout-Aide derz kalemi dakikalar içinde uygulanarak derzlerin üzerini özel bir maddeyle kaplar ve ilk günkü görünümüme kavuşmasını sağlar.

Hızlı kuruyan kokusuz formülü ile derz dolgularını yeniler ve geride temiz, düzgün bir çizgi bırakır. Anti bakteriyel özelliği sayesinde derz aralarında bakteri oluşumunu engeller.

Çift taraflı kalem ucu, derz kaleminde daha uzun süre faydalanmanız için idealdir.

Suya, silinmeye ve birçok kimyasala karşı dayanıklı formülü sayesinde aşınmaz ve temiz görünümü korur.

Tek bir kalem ile doğrusal olarak 60-80 metre derzi kaplar.

Renk : Beyaz

Farklılığı getiren avantajları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

A: Derz dolguları; derz harçlarının su ile karıştırılmasıyla elde edilir. Bu sebeple ki Grout-Aide’in su bazlı özel formülü yine su esaslı olan derz dolgularına nüfuz eder ve kirlerin yapışmasını engelleyen bir katman oluşturur. Nüfuz etmesinden dolayı zaman içerisinde soyulma yapmaz, sökülmez, iç mekanlarda çok üzün süre dayanıklılığını korur.

B: Grout-Aide derz kalemi derz dolgularına nüfuz etmesi özelliği ile izolasyon görevide görür.

C: Grout-Aide derz kalemi su esaslı formülü sayesinde kokusuzdur.

D: Zehirli, ağır kimyasallar içermez, ev kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. Kullanımı iç mekanlarda tamamen güvenlidir. Kokusuz formülüyle kullanım esnasında solunum yollarınıza zarar vermez.

E: Ağır kimyasallar içermeyen formül; uygulama esnasında olası ele bulaşma veya cilt temaslarında cildinize hiçbir zarar vermez. Yarım saat içerisinde elinizi duru su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz. Uygulamada derzlerin dışına taşmalar olabilir, bu tip durumlarda temizlik amacıyla kullanacağınız bezi de duru su ile yıkamanız yeterlidir. Tinere ihtiyacınız yoktur.

F: Grout-Aide derz kalemi kokusuz olma özelliğiyle kapalı alanlarda yapacağınız uygulamalarda , uygulama sonrası ortam havalandırmasına gereksinim duyulmaz. Bu da özellikle kış aylarında göz önünde bulundurulması gereken önemli bir özelliktir.

G: Grout-Aide derz kalemi zehirli kimyasal içermeyen formülü ile ( eğer var ise ) evde beslenen kedi köpek gibi evcil hayvanlar içinde son derece güvenlidir.

•1 adet Grout-Aide derz kalemi ile ortalama 8 ila 12 m2 alan yapılır. Bu alanın büyüklüğü döşeli olan seramiklerin ebatları ile orantılıdır.


•Grout-Aide derz kalemi ile kaplanan derzler tekrar kir tutmaz. Çünkü içerdiği özel formül derzlere nüfuz eder ve üzerinde bir tabaka oluşturarak, kirlerin tekrar derz dolgularının üzerine yapışmasına engel olur.


•Grout-Aide derz kalemi 2 ila 3 dk. İçerisinde kurur. Boyanın tam olarak kuruması 6 saatlik bir süreç alır, bu süre zarfında derzlerin üzerine kesinlikle su değdirilmemelidir.


•Grout-Aide derz kalemi su veya diğer deterjanlara karşı son derece dayanıklıdır. Ayrıca dış mekanlarda kullanıldığında UV ışınlarından da etkilenmez.


•Grout-Aide derz kalemi çift taraflı uca sahiptir. Yıpranan taraf tersine çevrilerek yenilenir.


•Grout-Aide derz kalemi özel kaydırmaz gribi / tutamacı sayesinde , kullanım esnasında elinizde kayma yapmaz, derzlerin dışına taşma yapmadan doğrusal düz bir uygulama ve konforlu bir kullanım için gerekli yardımı sağlar.


•Grout-Aide derz kalemi anti bakteriyel formül içerir.


•Grout-Aide derz kalemi banyo, mutfak gibi ıslak mekanlardaki fayans aralarında oluşan küfü , yosunu yok eder. Uygulamadan sonra küflenmeyi ve yosunlanmayı önler, uygulanan mekanda hijyen sağlar.grout aide derz kalemi fayans temizleme kalemi fayans beyazlatma kalemi fayans derz kalemi


GROUT-AIDE Derz Kalemi (Bembeyaz Fayanslar) Yorumları Tüm Yorumlar (4)
Mükemmel (1)
33 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil (2)
67 %
Çok Kötü
0 %
2 sipariş | 14 yorum | Yorum Detay ds
58 sipariş | 8 yorum | Yorum Detay çok çabuk kuruyor
48 sipariş | 2909 yorum | Yorum Detay Fiyat 10.99 TL
http://www.hepsiburada.com/Liste/grout-aide-derz-kalemi/ProductDetails.aspx?productId=hrzaferderz&categoryId=13003648
22 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay HB HB'de 10,99TL...