Kapat

Güçlendirilmiş Menzilli Kablosuz Ağ Adaptörü: Dark RangeMax Duo 15dBi Çift Antenli 300 Mbps


Piyasa Fiyatı :
109,90 TL

% 45 İNDİRİM

Fiyat :
59,90 TL


Güçlendirilmiş Menzilli Kablosuz Ağ Adaptörü: Dark RangeMax Duo 15dBi Çift Antenli 300 Mbps Kablosuz Sinyale Erişmenize Sinyal Seviyesini Düşüren Etkenlere Son Standart Ağ Adaptörlerine Göre 20 Kat Kesintisiz ve Hızlı İnternet

Çevrenizdeki kablosuz ağlara en zahmetsiz ve kolay bir şekilde, limitlere takılmadan 300 Mbps RangeMax kalitesi bağlanabilmeniz için Güçlendirilmiş Menzilli Kablosuz Ağ Adaptörü: Dark RangeMax Duo 15dBi Çift Antenli 300 Mbps
 

Dark RangeMax Duo 15, kablosuz sinyale erişmenize engel olan kalın duvarlar, camlar veya tavanlar gibi sinyal seviyesini düşüren etkenlere karşı koymak üzere geliştirilmiş yüksek güçlü kablosuz ağ adaptörüdür. Sunduğu mega sinyal gücü ve her yönden sinyal yakalayan çift 15 dbi yüksek kazançlı anteni ile standart ağ adaptörlerine göre 20 kata kadar daha uzak mesafedeki kablosuz sinyalleri yakalayabilir ve kesintisiz hızlı internet keyfini sürebilirsiniz. RangeMax Duo 15'in ultra çekim gücüne kısa zamanda alışacak ve bu tutkudan vazgeçemeyeceksiniz.

2T2R Çift Data Yollu Çift Anten
Dark RangeMAX Duo daha yüksek data transferi için piyasada satılan pek çok modelin aksine iki gönderme iki de alma veri hattına sahiptir. Çift antenli yapısı ve çift gönderme alma tasarımı ile daha etkili veri transferi sağlar ve kopmalar yaşatmaz.

RangeMAX Duo 15 ile Tanışın, Farkı Görün
Evinizde sadece kendi modeminizin sinyalini mi görebiliyorsunuz? O zaman RangeMAX Duo 15 ile tanışmanız çok heyecan verici bir deneyime dönüşecek. Kablosuz Ağların Efendisi RangeMAX Duo 15'i bilgisayarınıza ilk bağlayışınızda çevrenizde bulunan onlarca kablosuz ağın farkına varacak ve daha önce hiç duymadığınız kablosuz ağlara erişim fırsatı yakalayacaksınız!

RangeMAX DUO 15 ile Yüksek Kazançlı Kablosuz Kapsama Alanı
Dizüstü bilgisayarların dahili kablosuz alıcıları ve kuvvetsiz anten yapıları ile standart kablosuz ağ adaptörleri internet sinyalini yakalamakta aciz kalır. RangeMAX özelliğine sahip Dark 300Mbit kablosuz ağ adaptörü standart 54 mbit, 150mbit ve 300 mbitlik ürünlerinin yanısıra HighGain ve 150Mbit HighPower özellikli ağ adaptörlerinden de daha iyi sinyal algılar.

WiFi-N 300 Mbps Bağlantı Hızı ile Daha Hızlı Veri Transferi
En güncel kablosuz iletişim teknolojisi olan 802.11n'in üst düzey bağlantı hızı olan 300mbit hızındaki Dark RangeMAX Duo 15 ile standart adaptörlere göre daha yüksek transfer hızı ve daha fazla kapsama alanı elde edeceksiniz!

Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarınız için Engel Tanımayan Sinyal Aktarımı
RangeMAX Duo 15, özellikle dizüstü ve masaüstü bilgisayarların dahili kablosuz alıcılarının kablosuz sinyali yakalamada yetersiz kaldığı yada router/modemin uzak kaldığı mesafelerde kesintisiz, hızlı kablosuz bağlantıyı bilgisayarınıza getirmek için tasarlanmıştır. Kalın duvarlardan, camdan, tavandan, tahtadan, suntadan etkilenmeden kablosuz ağları görecek, şifrenizi girecek ve gerisini RangeMAX Duo'ya bırakacaksınız!

Bilinen Tüm Kablosuz Şifreleme Protokollerine Bağlanabilme
Yeni nesil modem/router'lar WPA2 şifreleme kullanırken, daha eski cihazlarda WPA ve WEP şifrelemeler kullanılabilmektedir. Bu sayede, nereye giderseniz gidin, herhangi bir şifreli ağa şifresini girerek kolayca bağlanabilmenizi Dark RangeMAX sağlayacaktır. 64-bit / 128-bit WEP, WPA, WPA-2, TKIP, AES 2.400GHz ISM tüm güncel şifreleme sistemleri ile tam uyumludur.

Çift 15dBi Harici Değiştirilebilir Dev Antenler
Harici antenler dahili antenlere oranla sinyali daha iyi yakalama kabiliyetine sahiptir. 15dBi gücünde dev harici antenlere sahip RangeMAX Duo 15, kablosuz sinyalini antensiz veya düşük güçlü antene sahip ağ adaptörlerine oranla çok daha kolay yakalayabilmektedir. RangeMAX Duo 15, seçtiğiniz kablosuz ağa adeta kilitlenir ve yüksek kazançlı antenleriyle kablosuz bağlantıyı kesintiye uğratmadan bilgisayarınıza iletir.

360 Derece Hareket Kabiliyetli Antenler
Her yöne hareket kabiliyeti sunan özel RP-SMA bağlantılı çift antene sahip WDN300HP2A15 ile anten yönlerini istediğiniz şekilde ayarlayabilir üsütn özellikli kablosuz ağ adaptörünüzden maksimum verimi alabilirsiniz.

Mini USB kablo ile Esnek Konumlandırma
Kutu içeriğinde bulunan mini USB bağlantı kablosu ile bilgisayarınıza bağlantısını yapacağınız RangeMAX Duo15'i masaüstünde veya dilediğiniz herhangi bir konumda kullanabilirsiniz.

Şık Piyano Siyah Tasarım
RangeMAX Duo 15'in gövde tasarımı şık piyano siyah yapıdan oluşmaktadır. Masaüstünüzde şıklığınıza şıklık katacak üstün tasarım RangeMaxDuo'da.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Güçlendirilmiş Menzilli Kablosuz Ağ Adaptörü: Dark RangeMax Duo 15dBi Çift Antenli 300 Mbps" gönderilecektir.ağ adaptörü kablosuz ağ adaptörü usb ağ adaptörü yüksek güçlü kablosuz usb ağ adaptörü dark rangemax duo 300mbps 15dbi usb ağ adaptörü


Güçlendirilmiş Menzilli Kablosuz Ağ Adaptörü: Dark RangeMax Duo 15dBi Çift Antenli 300 Mbps Yorumları Tüm Yorumlar (2)
14 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay Bu ürünü daha dün aldım.Ancak elimdeki 2 tane 5dBi antene sahip dark Range Max Duo (DK-NT-WDN300HP2A) 10X in 0 çektiği yerde 2 tane 15dBi antenle %52 çekiyor. Cihazda mı bir sorun var yoksa antenlerde mi?
22 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay kablonet modem ile uyumlumu ?