Kapat

Güçlendirilmiş Yüksek Menzilli Kablosuz Ağ Adaptörü: Dark RangeMax 300 Mbps, Çift 5dBi Antenli

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
79,90 TL

% 15 İNDİRİM

Fiyat :
67,90 TL


Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
Kargo Bedava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Güçlendirilmiş Yüksek Menzilli Kablosuz Ağ Adaptörü: Dark RangeMax 300 Mbps, Çift 5dBi Antenli İhtiyacınız Olan Her Yerde Daha Fazla Kablosuz Sinyal Yüksek Kazançlı, Özel Çipli Duvar, Tavan Dinlemeden En Güçlü Sinyal

Bitenekadarcılar; evinizde ve ofisinizde modemin size uzak, sinyal seviyenizin düşük olduğu, bağlantıda kopmalar veya kesilmelerin yaşandığı durumlara çare olmak üzere geliştirilen Güçlendirilmiş Yüksek Menzilli Kablosuz Ağ Adaptörü: Dark RangeMax 300 Mbps, Çift 5dBi Antenli.

Dark RangeMax 300 Mbps 500mW güçlü çipseti, çift 5dBi'lık anteni ve harici kablolu yapısı ile standart ağ adaptörlerine göre 10 kata kadar daha uzaktaki sinyalleri yakalar ve en güçlü sinyal seviyesi sunar.

Dark RangeMAX Duo daha yüksek data transferi için piyasada satılan pek çok modelin aksine 2 gönderme 2 de alma veri hattına sahiptir.

Çift antenli yapısı ve çift gönderme alma tasarımı ile daha etkili veri transferi sağlar ve kopmalar yaşatmaz.

Dizüstü bilgisayarların dahili kablosuz alıcıları ve kuvvetsiz anten yapıları ile standart kablosuz ağ adaptörleri internet sinyalini yakalamakta aciz kalır.

RangeMAX özelliğine sahip Dark 300Mbit Kablosuz Ağ Adaptörü standart 54 mbit, 150mbit ve 300 mbitlik ürünlerinin yanısıra HighGain ve 150Mbit HighPower özellikli ağ adaptörlerinden de daha iyi sinyal algılar.

Kusursuz bir internet deneyimi için bilgisayarın internet sinyalini kesintisiz alması gerekmektedir.

Dark RangeMAX'ın güçlü çipseti ve harici 5dBi anteni ile daha yüksek sinyal seviyesini yakalayacak ve internetten dosya indirme, online film izleme, oyun oynama gibi işlemlerinizde kesinti, donma, atlama gibi sorunlar yaşamayacaksınız. 

Dark RangeMax güçlü sinyal yakalama ve iletme özelliği sayesinde kalın duvarlar, camlar, tavanlar gibi sinyal gücünü azaltan etkenlere karşı durmak için hazır.

İster dizüstünüzün güçsüz internet alıcısının yerine isterseniz masaüstü bilgisayarınıza kablosuz internet getirmekte kullanabilirsiniz.

Dark RangeMAX 2.4GHz kablosuz bağlantı frekansında 13 ayrı wireless kanalına sahiptir.

Bu sayede farklı kanalları seçerek çevrenizdeki diğer kablosuz sinyallerinden etkilenmeden daha yüksek performanslı internet kullanımını yakalayacaksınız.

Dark RangeMax 300 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü Teknik Özellikler:

 • Ürün Kodu: DK-NT-WDN300HP2A
 • Bağlantı Arabirimi: USB
 • Kablosuz Bağlantı Hızı: 300 Mbps
 • Anten Sayısı: 2
 • Ek Özellikler: 1000m kapsama alanı (High range), BT3 uyumlu (Backtrack)
 • Kablosuz Ağ Standartı: 802.11b/g 54Mbps, 802.11g++ 125Mbps, 802.11n 150Mbps, 802.11n 300Mbps
 • Kablosuz Şifreleme: WEP, WPA, WPA2
 • İşletim Sistemi Desteği: Linux, Mac OS, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP
 • Kutu İçeriği: RP-SMA Anten Dark Rangemax kablosuz ağ adaptörü
 • Üretici Kodu: DK-NT-WDN300HP2A
 • Garanti Süresi: 2 Yıl

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Dark RangeMax Güçlendirilmiş Yüksek Menzilli Kablosuz Ağ Adaptörü" gönderilecektir.  usb kablosuz ağ adaptörü dark rangemax duo çift 5dbi antenli 300 mbps windows xp windows 7 windows 8 vista


Güçlendirilmiş Yüksek Menzilli Kablosuz Ağ Adaptörü: Dark RangeMax 300 Mbps, Çift 5dBi Antenli Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!