Kapat
Bronzlaştırıcılar Fırsatları : 0 Fırsat

Bronzlaştırıcılar

Doğuştan kendi bedenimizi, kendi yüzümüzü seçemiyoruz ve kimi zaman o çok meşhur olan ünlülere benzemek istiyoruz ama o da kimi zaman mümkün olamıyor.

Özellikle ten rengi konusu başlı başına bir konu. Zira kimi insan beyaz bir tene sahip olmak istiyor. Kimi insan kumral olmak, kimi insanlar ise tüm mevsimlerde bronz görünmek derdindeler zira öyle daha güzel olduklarını düşünüyorlar. İşte tam da bu noktada kozmetik ürünler kişilerin imdadına yetişiyor ve kişi eğer ten rengini beyaz olsun istiyor ise beyazlaştırıcı ürünler kullanıyor ama bronz bir tene sahip olmak istiyorsa da bronzlaştırıcılar imdadına anında yetişiveriyor. Kişi böylece çok fazla sokağa güneşe çıkmadan, aşırı sıcaklara maruz kalmadan doğal bir biçimde bronzlaşabiliyor.

Temel Bronzlaştırıcı Ürünler

Bronzlaştırıcılar olarak karşımıza çıkan ürünlerden bazıları şunlardır:

· Sarı kantaronlu güneş yağı

· Havuç özlü güneş yağı

· Kakao yağlı güneş yağı

· Koruyucu özelliği olan bronzlaştırıcı ilk başta söylenebilecek olan ürünlerdir. Bu ürünlere ebat olarak baktığımızda 200 ml, 100 ml, 200 ml en sık olarak karşımıza çıkan formlar olmakla beraber seyahat boyu olanlar ve aile boyu olarak kabul edebileceğimiz daha büyük boyları da farklı markaların ürünleri arasında yer almaktadır.

Tüm bu ürünler yağ tipleri farklı olmakla beraber bronzlaştırıcı özelliği olan yağlardır ve bronzlaşmak isteyen insanlar için etkili sonuçlar verirler.

Alırken Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Bronzlaştırıcılar tematik olarak adlandırılabileceğimiz son derece özel olan ürünler ve birçok kozmetik ürün de olduğu gibi bu ürünün de doğru ve düzenli olarak kesintisiz bir biçimde aksatmadan kullanılması gerekiyor.

Seçilen marka da oldukça önemli. Doğru bir markanın ürünü düzenli olarak marka değiştirmeden kullanılmalı. Zira sürekli marka değiştirmek cildi olumsuz olarak etkileyebilir. Yine ürün seçerken içeriğine mutlaka bakılmalı. Kesinlikle dermokozmetik olan paraben, parfüm içermeyen doğal bileşenlerden oluşan ürünler tercih edilmeli. Kişinin alerjik, hassas bir bünyesi var ise ürün seçiminde biraz daha dikkatli olmalı.

Bu ürün de yine benzer diğer ürünler gibi kullanılmadan önce cilt temizlenmeli ve güneşe çıkmadan önce cilde masaj yaparak uygulanmalı.