Kapat

Güneş Enerjisiyle Çalışan Universal TV Kumandası


Piyasa Fiyatı :
19,90 TL

% 40 İNDİRİM

Fiyat :
11,90 TL


Pilsiz özel yapısı ve güneş enerjili çalışma mekanizması ile tüm evlerde olması gereken mükemmel özellikteki Güneş Enerjisiyle Çalışan Universal TV Kumandası.

Sürekli pili biten TV kumandalarınızın yerine oldukça pratik ve şık kullanıma sahip Güneş Enerjisiyle Çalışan Universal TV Kumandası.

Sürekli pili biten kumandalarınızdan kurtulun !

TV kumandasının en önemli özelliği güneş enerjisi ile çalışmasıdır.

Solar TV kumandasına entegre edilen solar panel sayesinde içerisindeki Lityum-ion bataryayı şarj eden ve kullanım süresi boyunca size pil sorunu yaşatmaayacaktır.

Universal TV kumandası tüm televizyon markalarına uyumlu olarak üretilmiştir.

Solar TV kumandası; güneş enerjisi ile şarjını doldurduktan sonra sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Solar kumandayı kullanmadığınız zaman güneş alan bir cam kenarına bırakıp güneşten şarj olmasını pratik bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Solar TV Kumandası Özellikleri:

 • Güneş enerjisi ile TV hakimiyeti
 • TV dışında DVD, müzik seti, ydu cihazı kumandalarına tam uyumludur.
 • Solar uzaktan kumanda üzerindeki solar paneli ile gün ışığından çalışır ve şarj olur.
 • Universal özelliği ile tüm cihazlar ile sorunsuz eşlelşme
 • Direk Eşleştiği Cihazlar: Samsung,Sony ,LG,Panasonic,Sharp,Toshiba,Hitachi,Sanyo,Nec,Philips,Daewoo,Nikon

Güneş Enerjisi  İle Çalışan TV Kumandası Kullanım Kılavuzu:

 1. Direk Kullanım: Kullanmak istediğiniz cihaza direk olarak tutunuz.Eğer cihazınız kuamnda ile eşleşmez ise aşağıdaki yolları uygulayınız.
 2. Marka ile Eşleştirme: Cihazınızın markası kumandanın üzerinde bulunan markalardan bir tanesi ise o markanın bulunduğu butona basarak kumandayı cihazınıza doğru tutunuz.Bu esnada kumandanın üzerindeki led ışık 5 saniye sonra flash şeklinde yanıp yanıp sönecektir.Tam bu esnada vol yani cihazınızın ses işareti ekranda belirir.Daha sonra tuşa basmayı bırakabilirsiniz.
 3. Hızlı Eşleştirme: Cihazınız kumandanın üzerinde yazan markalardan biri değil ise kumanda üzerinde set yani ayar tuşuna basınız.5 saniye sonra kumanda üzerindeki led ışık flash şeklinde yanıp yanıp söner ve cihazınızın ekranında vol işareti belirir.Artık cihazınız kumanda ile eşleşmiştir.
 4. Basit Eşleştirme: Set ve power tuşuna aynı anda beraber basınız.Kumandanın led ışığı yandığı zaman kumanda üzerindeki Vol+ tuşuna 2 defa basınız.Cihazınızın ekranında vol işareti belirlendiğinde cihazla kumanda eşleşmiş demektir ve tekrar set tuşuna basarak çıkış yapabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler:

 1. Kumandanız solar enerjili olduğu için üretimden satış aşamasına kadar kapalı ortamda kaldığını varsayarsak kumandanızı kullanmadan önce şarj ediniz.
 2. Üzerindeki solar paneli tam güneş ışığı veya gün ışığı alabilecek şekilde güneş ışığı altında bekletiniz.
 3. Daha sonra da kumandayı devamlı olarak kapalı ortamda bırakmayınız.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Güneş Enerjisiyle Çalışan Universal TV Kumandası " gönderilecektir.kumanda tv kumandası solar televizyon kumandası güneş enerjili televizyon kumandası


Güneş Enerjisiyle Çalışan Universal TV Kumandası Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!