Kapat

H2O Mop X5 Buharlı Yeni Nesil Temizleyici


Piyasa Fiyatı :
169,00 TL

% 41 İNDİRİM

Fiyat :
99,90 TL


En Hijyenik Temizleme Şekli Aradığınız Temizlik İçin Size Tek Bir Alet Yeter Mikrofiber Temizleme Başlığı

Bitenekadarcılaırn ev ve ofislerini en hijyenik bir şekilde temizleye bilsinler diye H2O Mop X5 Buharlı Yeni Nesil Temizleyici.

H20 Mop X5, mermer, seramik, halı, taş, linolyum, aralıklı olmayan ahşap zemin ve parkelerin, kapsamlı bir şekilde temizlenebilmesi amacıyla tasarlanmıştır.
 
Her zemin tipi buharlı temizleme işlemi için uygun değildir. Cila işlemi uygulanmış zeminlerde sıcağın etkisi ve buharın temasıyla, cilaların silinmesi söz konusu olabilecektir. Ayrıca, H20 Mop X5’i, aralıklı yapıda olan zeminlerde kullanmayın veya cihazı herhangi bir zemin üzerinde uzunca bir süre sabit bir halde ve çalışır durumda bırakmayınız. Bu, ahşap içindeki damarların şişip, kabarmasına neden olabilir.
 
Vinil, linolyum veya ısıya duyarlı diğer zemin tipleri üzerinde kullanırken, ekstra tedbirli olunuz. Bu tip zeminlere tatbik edilecek aşırı sıcaklık, zemindeki yapıştırıcıların erimesine neden olabilir.
 
Cihazı lamine bir zemin üzerinde kullanırken, lamine zeminin profesyonel servisler tarafından döşenmiş olduğundan ve yapısında nemin sızabileceği herhangi bir açıklığın ya da aralığın olmadığından emin olunuz.
 
H20 Mop X5’i, zeminin tamamında kullanmadan önce, gizli ve küçük bir alanda test ediniz.
H20 Mop X5’i kullanmadan önce, zemininizde kullanılan malzemenin imalatçısı tarafından temin edilen kullanma talimatlarını mutlaka kontrol ediniz. Emin olmadığınız durumlarda uzman servisle temasa geçiniz.
 
Halı üstü kaydırma aparatını yalnızca halı ve kilim üzerinde kullanınız. Halı üstü kaydırma aparatının diğer zeminler üzerinde kullanılması, çiziklerin oluşmasına ve zeminin zarar görmesine neden olabilecektir.
 
Marka : STEAM

Gücü : 1300 Watt
 
Renk : Yeşil 
 
Kutu İçeriği:
1 Adet H2O Mop X5 Gövdesi
1 Adet Ölçüm Kabı
1 Adet Halı Üstünde Kaydırma Aparatı
1 Adet Püskürtme Ağzı
1 Adet Yuvarlak Metal Fırça
1 Adet Yuvarlak Naylon fırça
1 Adet Temizleme Pini
1 Adet Kullanım Kılavuzu
Uzatma Hortumu (85 cm)
Pencere temizleme aparatı
Pencere temizleme bezi
Buharlı giysi temizleme ve tiftik toplama bezi
Toz alma aparatı
Toz bezi
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda H2O Mop X5 Buharlı Yeni Nesil Temizleyiciden 1 Adet gönderilecektir.


temizleyici mop buharlı temizleyici buharlı mop buharlı süpürge


H2O Mop X5 Buharlı Yeni Nesil Temizleyici Yorumları Tüm Yorumlar (12)
66 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Ürün elime bugün ulaştı denemek için hemen açtım GERÇEKTEN MÜKEMMEL temizliyor. Bitenekadar Teşekkürler :D
12 sipariş | 27 yorum | Yorum Detay ürün gerçekten güzel teyzem bir tv kanalından siparişle almıştı 200 tl ye felan ve anlata anlata bitiremiyor özelliklerini bende alacaktım fiyat uygun diye ama taksit yok bu yüzden kararsızım
12 sipariş | 27 yorum | Yorum Detay ürün gerçekten güzel teyzem bir tv kanalından siparişle almıştı 200 tl ye felan ve anlata anlata bitiremiyor özelliklerini bende alacaktım fiyat uygun diye ama taksit yok bu yüzden kararsızım
48 sipariş | 2909 yorum | Yorum Detay gg'de 129,90 TL
29 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay Taksit? neden taksit seçeneği koymuyorsunuz 100TL'yi aşan ürünlede?