Kapat

Havada Asılı Kalabilen Metal Gyrolu Helikopter (+VİDEO)!


Fiyat :
41.90 TL


G-Force U/K RC Gyro Helikopter Gyro özelliği ile otomatik dengeleme Havada Asılı Kalma Her yöne hareket: Yukarı-Aşağı, sağ-sol, ileri -geri

ÖNEMLİ UYARI

Bu üründe arızalı ve kusurlu olması durumunda değişim ve iade mümkündür ancak çarpma sonucu oluşabilecek hasarlarda sorumluluk kullanıcıya aittir. Ürün yere ters düşerse asla pervane çalıştırılmamalıdır. Şarjın azaldığı hissedildiğinde hemen yere indirilerek yeniden şarj edilmelidir. İlk alındığında arızalı çıkan, uçmayan ya da başka problemi olan ürünler dışında bu üründe zamana dayalı bir garanti yoktur. Bu ürüne özel, Ürün teslim alındıktan 48 saat içinde yapılmayan iade başvuruları kesinlikle işleme alınmayacaktır!

Bitenekadarcıların  keyifle uçurarak hoşça vakit geçirecekleri 3 kanallı müthiş helikopter.

Ürün yapıldığı malzeme itibarı ile basit çarpmalara karşı dayanıklıdır. 

Üstelik sıradan uzaktan kumandalı helikopterlere göre çok üstün özellikler!

Metal yapı sağlam Gyro özellikli!

Benzer Ürün Videosu

Resimler temsili değil gerçek ürün resimleridir!

G-Force U/K RC Helikopter
Gyroscople Fonksiyonlu
Havada Asılı Kalma Özelliği
Metal Gövde - Kusursuz Tasarım
6 Fonksiyon (İleri - Geri - Sağ - Sol - Aşağı - Yukarı)
3 Kanal
Kızılötesi Kontrol
Yerden Havalanabilme Özelliği

Gyro özelliği ile otomatik dengeleme:

Gyro özelliği bulunmayan helikopterlerde helikopteri uçurma esnasında kumandadan trim (denge) ayarı yapmak gerekmektedir. Gyro’lu helikopterlerde bu ayarı Gyro özelliği minimize etmekte ve otomatik olarak yapmaktadır. Dolayısıyla Gyro özelliği; uçuş esnasında helikopterinizden daha iyi bir performans almanıza yardımcı olmaktadır.

Gyro Nedir ?

Ana pallerin dönmesinden oluşan tork helikopteri de döndürme eğilimindedir. Bu nedenle kuyruk bölümüne, kuyruk pervanesi konmuştur. Bu pervane helikopterin kendi etrafında dönüşünü engellemektedir. Fakat bu pervane tek başına yeterli değildir. Sizin kumandadan verdiğiniz komutlara bağlı olarak ana pallerin dönüş açısında oluşan değişiklikler ile ortaya çıkan tork da değişir. Bunun dışında rüzgar gibi hava koşullarından da meydana gelen etkiler de vardır. Bu nedenle bu değişimlere uygun olarak helikopterin sabit tutulması gerekir. Bu görevi Gyro üstlenir. Gyro oluşan etkilere karşı adapte olarak helikopterin kuyruğunu sabit tutar. Özellikle “heading hold” tipindeki Gyro lar pilotun kumanda komutları dışında gelen etkileri engeller ve kuyruğun kaymasını önler.  Böylelikle RC helikopter pilotu daha çok  uçuşa konsantre olabilir.
Kaynak


Özellikler:
*Ağırlık: 40g
*Boyut: 195 x 45 x 95 (mm)
*Parça Boyutları: Ana rotor çapı 173mm (32 dereceli yüksek hız)
*Helikopter pil: 3.7V 130mAh Şarj edilebilir lityum polimer pil(Yüksek kapasiteli, tekrar şarj edilebilir, uzun ömürlü 130 mah Li-Poly batarya)
*Şarj Süresi: 30-35 dakika
*Uçuş Süresi: 6-8 dakika
*Frekans: Infra Red kontrol sistemi - grup A, B ve C
*Kontrol Özellikler: ileri / geri / yukarı / aşağı / sol / sağ

Paket İçeriği:
*1 adet 3-Kanal RC Mini Metal Helikopter.
*1 adet uzaktan kumanda
*1 adet yedek kuyruk kanadı (Dayanıklı katlanabilir pervane sistemi)

ÖNEMLİ NOT: Helikopterde Gyro özelliği bulunduğundan, helikopteri full şarj edip önce helikopteri açık yani “on” konumuna getiriyoruz. Yaklaşık 20-25 saniye bekleyip kumandayı açıyoruz ve helikopteri uçurmaya başlıyoruz.Havada Asılı Kalabilen Metal Gyrolu Helikopter (+VİDEO)! Yorumları Tüm Yorumlar (54)
Mükemmel (3)
75 %
Çok İyi (1)
25 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
11 sipariş | 16 yorum | Yorum Detay Uçuyor )
24 sipariş | 12 yorum | Yorum Detay sağlam ve kaliteli
24 sipariş | 12 yorum | Yorum Detay sağlam ve kaliteli
79 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay Ürün güzel olmakla birlikte kullanmasını biraz öğrenip öyle kullanmak lazım yoksa kısa sürede cihazı bozabilirsiniz.
30 sipariş | 7 yorum | Yorum Detay gayet başarılı helikopter geleli 10 gün kadar oldu ama ben 2 gündür kullanmaya fırsat bulabildim... kapalı alanda harika, ucuz ve çin malı olduğu için çok da kaliteli birşey beklemiyordum ama 2 günde en az 10 kez düşürmüşümdür (çarpmaları saymıyorum!)
hatta 2 kez elbise dolabının üzerinden (yaklaşık 3 metre) düştü hala tıkır tıkır çalışıyor :)
az önce açıkhavada kullanmayı denedim, SAKIN DENEMEYİN! :)
radyo frekanslı değil kızıl ötesi olduğu için açıkhavada neredeyse hiç çalışmıyor, çalışırsa da kumandayla pek bağlantı kurmuyor... uçarken bi anda durabiliyor veya biraz uzaklaşınca kontrolden çıkıp ilerlemeye devam ediyor kafasına göre...
sonuç olarak fiyatına göre gayet iyi... internetten daha yüksek akımlı batarya araştırıyorum çünkü tek kötü yanı: 45 dakika kadar şarj olmasını bekliyorum, sonrasında ise verimli şekilde 5 dakika kullanabiliyorum :(