Kapat
Ne Alırsan 5 TL Ne Alırsan 5 TL

HER ARABAYA LAZIM KODAK FLASHLI FOTOĞRAF MAKİNESİ! (KARGO 2.5 YTL)


Fiyat :
7.50 TL


BU ÜRÜNE ÖZEL TÜRKİYENİN HERYERİNE KARGO 2.5YTL!27 POZ VE OTOMATİK FLASHLI KULLAN-AT FOTOĞRAF MAKİNESİ!

Bitenekadarcılar trafikte dikkatli olsun ve kaza yapmasınlar!

Ancak her ihtimale karşı yeni kanuna göre artık kaza durumunda kendi tutanağınızı düzenleyip fotoğraflarını çekmeniz gerekiyor.

Ayrıca günlük gezileriniz ve tatilleriniz için pratik resim çekme ve nostalji olanağı.

Özellikler:

. İç veya dış, tüm ışık koşullarına uygun
. Otomatik Flaşlı
. 27 pozluk 800 hızlı film ve piller ile birlikte 
. Ürün son kullanma tarihi 04.2009


 

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  5
Ürün sevkiyatı 08 Nisan 2008  Salı günü yapılacaktır.  HER ARABAYA LAZIM KODAK FLASHLI FOTOĞRAF MAKİNESİ! (KARGO 2.5 YTL) Yorumları Tüm Yorumlar (44)
17 sipariş | 22 yorum | Yorum Detay 1 nisan = 1 milyoncu paketi... Arkadaşlar gelen ürünler gerçekten hayal kırıklığı... 1 milyoncuya girseniz aynı şeyleri aynı fiyata rahat alırsınız. Bu tür sürpriz kutularda firmanın daha cazip bir içerik sunması gerekirdi, kar amacıyla yaklaşmamalıydı bence... Herkes yorumunda özgürdür, ama bana göre bir daha bu site böyle bir satış adedini göremez...
3 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay 1 nisan paketi Malatya da olduğum için paket hala elime geçmedi sanırım bugün geçer. Ama yazılanları okuyunca ben de hüsrana uğradım açıkcası. Benim gibi bir elektrik/bilgisayar mağazası işletiyorsanız bu ürünler tam bir hüsran... Bu ürünleri ben toptan alıp satıyorum, sağlık olsun ne diyelim....
4 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay BK teşekkürler.. @nonocum aynen katılıyorum dediklerine çok guzel ifade etmişsin...BKcıların yerinde olsam 1nisan kutusuna .ok atan arkadaşlara mal satmazdım bidaha :)
72 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay 1 NİSAN PAKETİ Yorumları okudumda; yazıklar olsun dedim. Pvc cd zarfını seven kulaklığı sevmemiş, kulaklığı seven çantayı sevmemiş, çantayı seven feneri sevmemiş, feneri seven adaptörü sevmemiş.

Kimisi çantaya iyi demiş kimisi fenere, kimisi kulaklığı beğenmiş kimisi cd zarfını, kimisi de adaptöre sevinmiş. -- gibi gibi -- Bir tek kilidi beğenen olmamış.( Satış öncesi ve sonrası yorumlara ve dolayısı ile tahmini satışlara bakılacak olunursa emin olun Bk o kilidi koymasa çok para kazanırmış ve hiç bir şey kaybetmezmiş ve emin olun bu hesabı bizden çok daha iyide yapmışlardır)

Sanıyormuydunuz ki 19 küsürlük pakete herkesi memnun edecek ürünler konulabilsin. eminim 5 ürün çıksa hani 6.cı nerede derdiniz. Kimisi siyah sever kimisi beyaz. Bu kadar hakaret edeceğinize öpünde başınıza koyun. Sayelerinde 3 gün heyecan yaşadık. Psikolojimiz değişti. Güldük. Eğlendik. Merak Ettik. hatta eminimki aramızda arayanlar mail atanlar bile olmuştur ürünler nedir diye? 20 milyona bu heyecan, bu eğlence 3 gün boyunca başka nasıl yaşanabilirdi bilemem. Yanındada 6 parça hediyesiyle.

Tüm Bitenekadar Ekibine emeklerinden, paketi zamanında teslim etmelerinden ve özverilerinden dolayı sevgilerimi gönderiyorum. TEŞEKKÜR EDERİM. ELLERİNİZE SAĞLIK.
16 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay komşu site gecen sene komşu bi siteden kargo dahil 9.90 aldım paketten çıkan içerikler

256mb mp3 çalar (35ytl değerinde)
50 tane boş cd
küçük parfüm
3 tane araba için koku
fıstık

cıkmıştı.