Kapat

Her yerde Hijyen - Eriyen Kağıt Sabun (9 Paket)


Fiyat :
6,90 TL


Her zaman her yerde kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz Gül, Paptya, Limon, Çilek kokulu cep sabunları.

Avantajlı KARGO FIRSATLARI için sayfanın en altına bakınız.

Bitenekadarcılar için artık hijyen her yerde oldukça pratik  ve kolay. Evde, işte, okulda, piknikte, seyahatte, tatilde her zaman yanlarında kolaylıkla taşıyabilecekleri 4 farklı kokuda özel hijyenik eriyen kağıt sabun.

Kullanılan Yerler:

Evde, okulda, işyerinde, seyehatte, tatilde vb.  yaz-kış temizlik ihtiyacınız olan her yerde.

Her pakette 15 adet yaprak kağıt sabun bulunmaktadır.

4 farklı koku, Çilek, Limon, Gül ve Papatya.

1 Adet Siparişinizde
2 Adet Gül
2 Adet Papatya
3 Adet Limon
2 Adet Çilek
olmak üzere toplamda 9 adet sabun paketi gönderilecektir.

ph 5.5

Ebat : 6.5 cm x 5 cm

Kullanım Şekli:

Eliniz kuru iken bir yaprak kagıt sabun alınız. Islatarak ovuşturunuz. Gerekli köpüğe ulaşıncaya kadar el yüzeyinde gezdiriniz. Elinizin lokal bölgelerinde lif olarakta kullanabilirsiniz.

 

Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  12
Bu ürün kargoya 6 Ekim 2009 Salı günü verilecektir.
 

 

AYRINTILI KARGO AVANTAJLARI AÇIKLAMASI:

Temel olarak sitemizde aktif satışta olan tüm ürünlerin (Ana Sayfa ve Haftanın Fırsatları dahil) herbirinden maksimum adetlerde bile almış olsanız, ödeyeceğiniz toplam kargo bedeli hiçbir koşulda 4.5 TL'yi geçmeyecektir.

Aynı anda sitemizde satışta olan ürün çeşitlerinden (Ana Sayfa veya Haftanın Fırsatları) birden fazla çeşit almanız durumunda, 2. alışverişinizde 1.5 TL kargo (Bedava kargolu ürünler hariç), 3. ve daha fazla ürün çeşidi siparişlerinizde bedava kargo uygulamasından faydalanablirsiniz.

Özet olarak, sitemiz Ana Sayfasındaki 2 ürün ve fırsat köşesindeki ürünlerden alacağınız ilki için 3 TL, 2.si için 1.5 TL ve sonrakiler için Sıfır TL kargo ödersiniz.Her yerde Hijyen - Eriyen Kağıt Sabun (9 Paket) Yorumları Tüm Yorumlar (14)
Mükemmel (1)
50 %
Çok İyi
0 %
İyi (1)
50 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
95 sipariş | 41 yorum | Yorum Detay Kullandım
238 sipariş | 70 yorum | Yorum Detay güzel çok gerekli
26 sipariş | 8 yorum | Yorum Detay Teşekkürler... Birkaç gün önce bu ürüne şu sıralarda çok ihtiyaç olduğunu ve çok satılabileceğini yazmıştım site yöneticilerine, ben 3 paket aldım, teşekkürler BK. Durmak yok, alışverişe devam...
98 sipariş | 38 yorum | Yorum Detay hijyenik el jeli istiyorum bk ekibi artik sabun bitti otobuste suyun olmadigi yerde sabunu nasil kullanalim o yuzden hijyenik el jeli istiyorum susuz sabunsuz mikrop olduren antibakteriyel jel istiyorum eczanelerde vardi simdi piyasada yok sattigi icin kimsenin elinde yok uygun fiyatli olursa sevinirim bk ekibi
46 sipariş | 43 yorum | Yorum Detay harika Ben daha önce almıştım.Çok pratik ve başarılı bir ürün.Tavsiye ederim..Heleki grip salgınlarından korunmamız gereken şu günlerde çok işinize yarayacak.