Kapat

Herbextra T 100 - Temiz Yüz Kremi


Piyasa Fiyatı :
29,90 TL

% 23 İNDİRİM

Fiyat :
22,90 TL


Akne ve Sivilceler İle Mücadelede Etkin Çözüm Deri Lezyonlarını Ortadan Kaldırır Herbextra T - 100 Temiz Yüz Kremi

Bitenekadarcıların Sivilce ve akne problemlerinde ideal bir terapötük tedavi sağlayan günlük kullanıma yönelik Ayurvedik bir üründür.

Akne ve sivilceler ile mücadelede etkin ve güvenli bir çözüm yoludur.

Etkili bir şekilde püstül oluşumunu önler.

Deride olan inflamasyonu, kızarıklığı ve şişkinliği azaltır.

Akne sonrası skarların ve izlerin oluşmasını engeller.

Cilt tonusunu arttırır

Aknenin yayılmasına neden olan enfeksiyonu ortadan kaldırır.

Kullanım Yerleri:
Akne ve sivilceler
Komedonlar (beyaz başlı sivilceler ve siyah noktalar)
Papüller, püstüller, nodüller, kistik leyonlar

Kullanımı:
Herbextra T - 100 Temiz Yüz kremini uygulamadan önce yüzünüzü su ve sabunla yıkayın, problemli alanlar üzerinde günde iki kez sürünüz. En iyi sonuçları elde etmek için T - 100 Temiz Yüz kremini deri lezyonları tam iyileşinceye kadar düzenli olarak uygulayınız.

T - 100 Temiz Yüz kremi aşağıdaki belirtilerle seyreden akne oluşumunun ve yayılmasının önlenmesine yardımcı olur.

Sıradan Gençlik Sivilceleri (Akne Vulgaris): Bu, aknelerin en sık görülen türüdür.

Kapalı Komedonlar (beyaz başlı sivilceler):
Beyaz başlı sivilceler, kıl foliküllerinin (deri gözeneklerinin) yağ bezleri sekresyonu (sebum), bakteriler ve epidermisin ölü hücreleri ile tam tıkanması sonucunda oluşur.

Açık Komedonlar (siyah noktalar):
Siyah noktalar kıl foliküllerinin (deri gözeneklerinin) yağ bezleri sekresyonu (sebum), bakteriler ve epidermisin ölü hücreleri ile tam tıkanması sonucunda oluşur. Bu dönemde dermal sebum deri yüzeyine yavaş salgılanır.

Papüller:
Papüller cilt üzerinde gelişmekte olan, pembe renkli, küçük, yuvarlak şeklinde ortaya çıkan katı tümseklerdir. Papüler, hasar gördüklerinde açılabilir, kabukla örtülürve enfekte olabilirler.

Püstüller:
Püstüller küçük yuvarlak lezyonlardır, bunun yanı sıra, papüllerden farklı olarak iltihaplanmıştır ve gözle görünür bir irinli içeriğe sahiptirler. Onlar sarımsı veya beyazımsı bire merkez ile veziküllerin temelinde görünebilirler.

Nodüller:
Nodüller de sivilcelerden uluşmaktadır ve sade sivilcelerden daha büyük ve oldukça ağrılı oluyorlar, bazen bir kaç ay boyunca devam ediyorlar. Nodüller deri yüzeyi altında sert tüberkül (kozalaklar) halinde oluşmaktadırlar.

Sivilce baloncukları (kistler):
Sivilce balonu (kist) nodül ile aynı şekilde oluşabilir, farklı içeriğinin irinle dolu olmasıdır.

Akne ve sivilcelere karşı geliştirilmiş bitkisel Herbextra T - 100 Temiz Yüz kremi, hem tek başına, hem de diğer birleşenler ile birlikte sinerjik olarak etki gösteren, özenle seçilmiş birleşenleri ile, kısa süre içerisinde hiç bir iz bırakmadan deri lezyonlarını ortadan kaldırır.

T - 100 Temiz Yüz kreminin içeriğinde yer alan Citrus medica limon ekstraktı deri gözeneklerini temizler ve cildin güzelleşmesini sağlar.

Carica papaya şişkin akne ve sivilce tedavisi için çok faydalıdır. O, irin oluşumunu engeller, beyaz başlı sivilceleri, çil ve lekeleri ortadan kaldırır.

T - 100 Temiz Yüz kreminin içeriğindekş Çinko asit, enfeksiyonu ortadan kaldırır ve yağ bezelerinin aktivitesini düzenler.

Kremin içeriğinde aynı zamanda Glycyrrhiza glabra, Rubia cardifolia, Aloe barbadensis ve Azadirachta indica ekstraktlarının varlığı yaraların iyileşmesini destekler, papülleri ve enfeksiyonlara karşı korur ve enflamasyonu azaltır.

İçeriğinde güçlü yara iyileştirici özellikleri ve antioksidan aktivitesi olan Ocimum sanctum olması, T - 100 Temiz Yüz kremine, ,y,leşmesi zor olan nodüller ve akne tedavisinde etkin kontrolü desteklemekte yardımcı olur.

Kafur hafif lokal anestezik ve antimikrobik özelliklere sahip bir soğutucu maddedir. Accorus calamus, Kükürt, Sodyum Borat ve Kafur kreme önemli bir antibakteriyel aktivite eklemektedir ki, bu da kremin hafif bir antiseptik gibi görev yapması ve irin oluşumunu kontrol etmesi ile sonuçlanmaktadır. Bu etki sonucunda deri üzerinde hiçbir yara izi skarlar bırakmaz.Paket İçeriği:
40 gram tüp ambalaj içeren kutu

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Herbextra T - 100 Temiz Yüz Kremi" gönderilecektir.yüz kremi krem herbextra t - 100 temiz yüz kremi herbextra yüz kremi sivilce kremi akne tedavisi akne kremi


Herbextra T 100 - Temiz Yüz Kremi Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!