Kapat

Heykeltraş - Gregory Funaro


Fiyat :
11,90 TL


Öldürmek Bir Sanattır "Gerilim Hiç Bitmiyor Heykeltraş - Gregory Funaro

Kitap Okumayı Sevenlere...

"Gerilim hiç bitmiyor. Bir sonraki sayfayı okumak için sabredemeyeceksiniz" KEVİN O'BRİEN
 
Öldürmek bir Sanattır.
 
Yaşarken kusurluydular. Öldüklerinde birer sanat eserine dönüştüler, öldürüldüler, korumaya alınıp Michelangelo'nun en ünlü eserlerinin mükemmel birer kopyası haline geldiler. 
 
Onların gerçek güzelliklerini ortaya çıkarabilecek ve dünyaya eserlerini takdir etmeyi öğretebilecek tek kişi Heykeltıraş'tı.
 
Adam Bir USta 
 
FBI Özel Ajanı Sam Markham, seri katillerin izini sürme konusunda uzmandı, ancak şeytani zekâya sahip bu katil şimdiye kadar karşılaştıklarından daha titiz, daha disiplinli ve çok daha acımasızdı. Tek ipucu, son “heykelini” bir sanat tarihçisi olan Cathy Hildebrant'a ithaf ettiğini belirten nottu. Cathy ve Sam cinayetlerin devamının geleceğinden korkuyorlardı.
VE Kadın Mükemmel Bir Hedefti.
 
Sakin bir Rhode Island kasabasında, Heykeltıraş yeni ölümcül eserini şekillendirirken bir yandan da Cathy'nin ona yaklaşmasını bekliyordu; böylece mesajı herkesçe anlaşılabilecekti. Sam'in Cathy'yi kurtarabilmesi için, bu psikopatın hastalıklı fikirlerini bir an önce çözmesi gerekiyordu; hem de Heykeltıraş korkunç başyapıtını tamamlamadan önce ...
 
Yayınevi: Feniks Yayınları
 
Baskı:  2011
 
Cilt Türü: Karton Kapak
 
Sayfa Sayısı : 366
 
Kitap Boyutu: 13,5, cm x 21 cm
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda Heykeltraş - Gregory Funaro Kitabından 1 Adet Gönderilecektir.

 Heykeltraş - Gregory Funaro Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!