Kapat

Hiper X-70 Oyun Mouse: 4 DPI Destekli 7 Tuşlu Mouse


Piyasa Fiyatı :
39,90 TL

% 38 İNDİRİM

Fiyat :
24,90 TL


Hiper X-70 Oyun Mouse Daha keyifli ve rahat oyun oynayabilme imkanı. 4 Dpi destekli 7 tuşlu mouse.

Bitenekadarcılar bilgisayar oyunlarında daha hızlı ve pratik olsunlar diye Hiper X-70 Oyun Mouse.

7 Tuşlu Oyun Mouse üstün özellikleri, son derece rahat kullanımı ile oyuncular için vazgeçilmez bir oyun faresidir.

Ergonomik dizaynı sayesinde elinize rahat oturur uzun süreli kullanımlarda yorgunluk hissi yaratmaz ve kesintisiz bir oyun keyfi yaşatır. 

Özel olarak tasarlanan kablosu kopmalara ve ezilmelere karşı sağlam bir yapıya sahiptir. Kablonun üzerinde bulunan ferit filtre koruması sayesinde RFI ve EMI parazitlerine karşı koruma sağlar. 

Hiper X-70 Mouse'da 4 farklı dpi seçeneği bulunmaktadır. Üstelik oyun esnasında dpi değişikliğine olanak sağlamaktadır. Üstünde bulunan DPI tuşuna basarak 800/1200/1600/2400 seçeneklerinden size en uygun hassaslık modunu seçerek daha etkin bir kullanım sağlayın. 

Hiper X-70 üzerinde 7 Farklı led ışık seçeneği bulunmaktadır. Devamlı değişen üzerindeki led ışıkları yarattığı görsel şölen ile oyun keyfinizi maksimuma çıkarmaktadır. 

Düşük sürtünmeli floropolimer ayaklar hemen hemen tüm yüzeylerde sürtünmeyi önler. Ayrıca daha yumuşak ve hassas hareketlere imkan veren taban mimarisi iyileştirilmiş kesinlik sağlar ve sizi bir adım öne çıkarır.. 

Hiper Oyuncu Mouse'unuz gelişmiş optik sensör teknolojisi ile oyunlarda yüksek performans sağlar ve rakiplerinize karşı avantaj kazandırır. 

Hiper X-70 mouse üzerinde bulunan başta sağ ve sol tuşlar olmak üzere, Scroll Tuşu, DPIfonsiyon tuşu, 2X Tıklama tuşu ve ileri-geri fonksiyon tuşları ile size kolay kullanım imkânı tanır. Bu tuşlar sayesinde işlemlerinizi daha hızlı ve kolay gerçekleştireceksiniz. 

Süper hızlı scroll özelliği ile oyunlarda daha hızlı hareket kabiliyeti kazanın. Scroll tuşu ile ayrıca web tarayıcılarda da internet keyfini yaşayın.

Birbirinden farklı pek çok yüzeyde kullanıma uygundur. Oyun keyfini özgürce farklı yüzeylerde yaşayabilirsiniz

Hiper X-70 Oyun Mouse Teknik Özellikler:

  • Ergonomik ve aşırı rahat tasarım
  • Gelişmiş optic sensor teknolojisi
  • Ayarlanabilir DPI: 800/1200/1600/2400dpi
  • 7 Adet Buton
  • 7 Farklı LED ışığı
  • Örgülü Ferrit Core EMIRFI Filtre Korumalı Usb Kablo
  • Sistem Gereksinimleri: Windows XP/Vista/7/8/10  Mac OS or Android OS

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Hiper X-70 Oyun Mouse" gönderilecektir. oyuncu mouse oyun mouse hiper X-70 7 tuşlu oyun mouse


Hiper X-70 Oyun Mouse: 4 DPI Destekli 7 Tuşlu Mouse Yorumları Tüm Yorumlar (1)
149 sipariş | 113 yorum | Yorum Detay Sürekli değişen ışıklı yapısı mükemmel bir görsellik katıyor. Ortadaki DPI tuşu ile oyunlarda mükemmel bir hassasiyete sahip olabiliyoruz. Bu fiyata oyuncu faresi bulmak oldukça zor. Tavsiye edebilirim.