Kapat

Hızlı Şarj Destekli Araç Çakmak Şarj Adaptörü: Dark Power Master


Piyasa Fiyatı :
34,90 TL

% 26 İNDİRİM

Fiyat :
25,90 TL


Aracınızdaki Yeni Hızlı Şarj Noktası! Tek USB'den Hızlı, Çift USB'den Dengeli Şarj! Aynı Anda 2 Cihazı Şarj Edin!

Dark Power Master USB araç çakmak şarj kiti tüm akıllı telefon, tablet, fotoğraf makinesi ve diğer bataryalı cihazlarınız için 5V / 2.4A gücünde USB şarj sağlar. 2X Tam boy USB bağlantısı sayesinde diğer ucu Micro, Mini USB ya da Apple 30pin/ 8pin Lightning olan kablolar ile kullanarak aracınızda kesintisiz şarj keyfi sürebilirsiniz. Hızlı şarj özelliği sayesinde bu özelliği destekleyen telefonlar ile kullanıldığında 2.5x kata kadar daha hızlı şarj imkanı sunar.

Dark PA2201 2.4A'lik hızlı şarj adaptörü ile LG G4'ün 3000mAh'lik dev bataryasının %80'ini tam 1 saat içerisinde doldurabileceksiniz.

Hızlı şarj destekleyen akıllı telefonunuzun bataryasının değeri ne olursa olsun sadece 1 saatlik şarj ile günü kolaylıkla tamamlayabileceksiniz.

*LG G4 şarj testimiz %5 batarya değerine kadar kapalı durumda %5'ten sonra 3G açık şekilde standby durumunda yapılmıştır.


Dark Power Master PA2201 şarj adaptörlerinin çift USB şarj bağlantı noktasından birini kullandığınızda 2.4A hızlı şarja, ikisini birlikte kullandığınızda USB portu başına 1A'lik şarj değerine ulaşırsınız. Akıllı cihazlarınız için ister hızlı şarj ister dengeli şarjdan istediğinizi seçebilirsiniz.


Araç çakmak şarj adaptöründe çift USB bağlantı noktası bulunan Dark Power Master adaptör kitinde aynı anda iki farklı cihazınızı 1A'lik normal şarj değeri ile şarj edebilirsiniz. 2.4A şarj için USB kablonuzu PA2201'in iPad yazılı USB bağlantı noktasına takmanız gerekmektedir.


Dark Power Master 5V / 2.1A araç şarjı tüm araçların sahip olduğu standart çakmak bağlantı noktası ile tam uyumludur. Şarj noktasının hazır olduğunu belirten mavi ledi sayesinde cihazınızın şarj olup olmadığını anlamak için ekranına bakmanıza gerek kalmaz. Ayrıca parlak mavi ledleri karanlıkta şarj noktasını kolaylıkla bulabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır.

Dark Power Master araç şarj kiti yeni nesil akıllı telefonlardan iPhone 6/6S, Samsung Galaxy S6 / S6 Edge, LG G3/G4, Sony Xperia Z4/Z3, HTC One M8/M9 da dahil olmak üzere tüm 5V şarj bağlantı noktasına sahip telefon, tablet ve fotoğraf makineleri ile uyumludur.

Dark araç şarj adaptörünü yanında alacağınız yedek şarj kabloları ile farklı cihazlarda kullanabilirsiniz. Aracınızdaki misafirlerinizin cihazlarındaki şarj problemini seyahat esnasında çözebilirsiniz.

Dark PA2201 araç çakmak şarjı ile tavsiye edilen şarj kabloları aşağıdaki gibidir.
 

Dark Power Master PA2101 araç çakmak şarj adaptörü kullanmadığınız zamanlarda torpido gözünde saklamanız ya da cebinizde taşımanız için oldukça küçük tasarlanmıştır. Beyaz
Siyah


Hızlı Şarj Destekli Araç Çakmak Şarj Adaptörü: Dark Power Master Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!