Kapat

Hobby Zeytinyağlı ve Narlı Sıvı Sabun! (2 Adet)


Fiyat :
2,50 TL


400 ML + 400 ML = Toplam 800 ML 1 adet Narlı + 1 adet Zeytinyağlı

Her şeyi 3 TL ye Kargoluyoruz. Ayrıntılar için sayfanın en altına bakınız.

Bitenekadarcılara özel koşulllarda en yeni ve en özellikli sıvı savun serileri!

Ellerinizi temizlik sağlarken yumuşacacık ve sağlıklı olmasını sağlayın!

Tam 800 ML (0.8 Litre)

Basmalı mekanizma ve kapak!

1 adet sipairişinizde 400 ML Narlı + 400 ML Zeytinyağlı olmak üzere toplam 800 ML (0.8 Litre)  Sıvı Sabun gönderilecektir.

 

HOBBY SIVI SABUN – ZEYTİNYAĞI ÖZLÜ

İçeriğindeki doğal Zeytinyağı parfümü ve etken maddeler sayesinde Hobby Zeytinyağı Sıvı Sabun ellerinizi kurutmadan,mis gibi kokmasını sağlar.Özel formülü sayesinde cildinizin nem dengesini koruyarak ellerinizi kolayca temizler. Her cilt tipine ve cilt pH değerine uygundur.Doğrudan güneş ışığında bırakmayınız. 
 
HOBBY SIVI SABUN - NAR ÖZLÜ

İçeriğindeki etken maddeler ve etkili parfümüyle Hobby Nar Çiçeği Sıvı Sabun ellerinizi kurutmadan,mis gibi kokmasını sağlar. Özel formülü sayesinde cildinizin nem dengesini koruyarak ellerinizi kolayca temizler. Her cilt tipine ve cilt pH değerine uygundur.Doğrudan güneş ışığında bırakmayınız.

 

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  4
Kargonuz engeç Alışverişinizi takip eden 48 saat içinde kargoya verilecektir.

KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürülerinden herhangi birinden 3 TL kargo ödeyip alırsanız aynı anda  satışı yapılan diğer tüm ürün alışverişlerinizde kargonuz BEDAVA olacaktır.Hobby Zeytinyağlı ve Narlı Sıvı Sabun! (2 Adet) Yorumları Tüm Yorumlar (5)
35 sipariş | 12 yorum | Yorum Detay Ekonomik Fiyat olarak çok uygun aldığım diğer ürünlerin yanina ekledim kargo ücretide ödemiyoruz bu şekilde 2.5 TL gelmiş oluyor..
123 sipariş | 25 yorum | Yorum Detay Aldım 2 Tane sipariş ettim.Fiyatı çok uygun
21 sipariş | 8 yorum | Yorum Detay Beğendim Birkaç siparişle aldım güzel kokuyor, gerçi sıvı sabunlar pek önerilmiyor ama kullanıcaz artık...
7 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay tanesi 2.25 http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=10729260&shopCategoryId=9947&shopCode=29789761&name=HOBBY+SIVI+SABUN+ZEYTINYAGLI+400+ML

migrosta sadece bi tanesi 2,25, fiyat oldukça makul, alınacak ikinci bi ürün çıktığında sektirmeden alınır, maksat kargo payı düşsün.
9 sipariş | 7 yorum | Yorum Detay 4 adet 8 adet ( 2x4) almak istiuorum . ama sistem sadece 1 adet veriyor. nasıl olacak. anlatırmısınız.