Kapat

Hover Ball Futbol: Havada Kayan Futbol Diski


Piyasa Fiyatı :
39,90 TL

% 45 İNDİRİM

Fiyat :
21,90 TL


Her zeminde rahatlıkla oynama imkanı sunan, tüm küçük ve büyük yaştaki futbolseverlere özel olarak tasarlanmış Hover Ball Futbol: Havada Kayan Futbol Diski.

Kendi yarattığı hava katmanı üzerinde ışıklı ve şık tasarıma sahip bir disk ile futbol oynayarak eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz Hover Ball Futbol: Havada Kayan Futbol Diski.

Tek dokunuşla ilerleyin, topu sürün, kaleyi görün, şut ve GOOOOOOLL !

Düz ve pürüzsüz tüm yüzeylerde kayarak hareket eden futbol diski modelini her yüzeyde rahatlıkla kullanıp oyun alanınızı futbol sahasına çevirebilirsiniz.

Çocuklarınız, arkadaşlarınız veya sevdiklerinizle birlikte eğlenerek zaman geçirmek isteyen futbolseverlere özel olarak tasarlanmış Hover Ball Futbol özenle tasarlanmış bir yapıya sahiptir.

Evlerinizde ahşap, beton vb. her yüzeyde rahatlıkla kullanıma uygundur.

Dayanıklı ve yumuşak kenarları sayesinde havada kayan futbol diskinin çarptığı bölgeler zarar görmez ve geri sekerek bir futbol topu görevi görmektedir.

Hafif bir dokunuşla kayarak ilerleyen futbol diski büyük küçük herkesin eğlenerek zaman geçirmesini sağlayacak şıklıktadır.

4 adet AA (kalem pil) ile çalışmaktadır.

Futbol Diski Ölçüsü:

  • Çap: 18 cm
  • Yükseklik: 5.5 cm

NOT: Yuvarlak kenarlıkları 2 renkten oluşmaktadır. Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. (Siyah-Beyaz)

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Hover Ball Futbol: Havada Kayan Futbol Diski " gönderilecektir.hover ball futbol diski havada kayan futbol diski hover ball futbol


Hover Ball Futbol: Havada Kayan Futbol Diski Yorumları Tüm Yorumlar (2)
149 sipariş | 113 yorum | Yorum Detay Çok güzel bir ürün. Yeğenimle birlikte oynuyoruz ve eğlenceli anlar yaşattırıyor :)
0 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Çocuğum olsa kesin alırdım :) Teknoloji iyi gelişiyor insanlar çocuklarını eğlendirmek için bilgisayara mecbur değil