Kapat

İçecek Şapkası - Drinking Hat


Piyasa Fiyatı :
27,90 TL

% 29 İNDİRİM

Fiyat :
19,90 TL


İçecek Şapkası - Drinking Hat İçeceklerinizi yudumlamanın en keyifli hali

Bitenekadarcıların su, cola, meyve suyu gibi içeceklerini ellerini kullanmadan rahatça içebilecekleri ve tasarım çılgını bir ürün olan İçecek Şapkası - Drinking Hat.

Bilgisayar başında çalışırken, play station ile oyun oynarken bir yandan da ellerinizi kullanmadan içeceğinizi yudumlamak istiyorsanız İçecek Şapkası tam size göre.

Maç seyrederken, film izlerken, spor yaparken içeceklerinizi elinizde taşımak işkence haline geliyorsa İçecek Kaskını mutlaka denemelisiniz.

En önemli özelliklerinden biri çok ince bir yapıya sahip olması ve kafada uzun kullanımlarda dahi hiç bir ağırlık yapmamasıdır.

Yürürken bir şey içemiyorum, maç izlerken elime koluma hakim olamıyorum, ne kadar içtim bilmiyorum, bisiklete binerken susuzluğumu gideremiyorum, gün içerisinde çok sıvı tüketiyorum diyenler Drinking Hat İçecek Şapkası derdinize çare oluyor.

Yaşlı, engelli ve hastalar için de kullanım kolaylığı sağlayan ürün, önemli bir iş yapıyorken, elinizi kıpırdatmadan içeceğinize ulaşmanızı sağlıyor.

Şapka Özellikleri:

  • Ürün koruyucu kask değildir ve içecek şapkası olarak özel üretilmektedir.
  • Sağlık Bakanlığı onaylı gıda tüketimine uygun (pp) sistemi mevcuttur.
  • Ürünün en önemli özelliklerinden birisi çok ince bir yapıya sahip olması ve kafada uzun süreli kullanımlarda dahi hiç bi ağırlık yapmamasıdır.

Renk Seçenekleri:

  • Siyah
  • Mavi 

Not: Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir.i̇çecek şapkası i̇çecek kaskı kola şapkası bira şapkası


İçecek Şapkası - Drinking Hat Yorumları Tüm Yorumlar (1)
0 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Iyi bir urun