Kapat

İmamoğlu 500 Gram Acılı Parmak Sucuk (0 Dana Eti)


Fiyat :
13,90 TL


500 Gram 0 Dana Made in KayseriMuhteşem İmamoğlu Kalite ve Lezzeti

Bitenekadarcılara özel 100% Dana Etinden Kayseri'de imal edilen çok özel ve leziz İmamoğlu Acılı Parmak Sucukları.

Bu tadı çok seveceksiniz!

Bitenekadar.com ekibinden İmamoğlu Sucuklarını test eden arkadaşalarımız piyasadaki tüm sucuklardan daha lezzetli olduğunu öne sürüyorlar! Damak zevki değişebilmekle birlikte deneyip karar vermek de size düşüyor!

 0 dana etidir.

Yağ oranı en fazla %38 dır.

500 gram

İmamoğlu :
1925 ten beri evlerinizin vazgeçilmez damak tadı.

http://www.imamoglusucuklari.com

1925 yılından beri 80 yıllık bir geçmişi ile gelenek ve göreneklerimize bağlı kalarak günümüz teknik ve bilgi gelişimine ayak uyduran köklü ve disiplinli bir aile şirketidir.

TSE-EN-ISO-9001:2000 ve TS 13001 HACCP Belgeli Tesislerde üretim.

Bitenekadarcılar İçin Özel Sucuklu Yemek Tarifleri :
 

Sucuklu Menemen :
 
MALZEMELER
3 adet yumurta
1 adet domates
2 adet sivri biber
Yarım sucuk
Bir çay kaşığı tuz
Yarım çay bardağı yağ

HAZIRLANIŞI
Tavaya yağı döküp kızdırınız daha sonra sucukları yarım ay seklinde kesip kızartınız biberleri ince ince kesip kavurunuz Domatesleri kare şeklinde kesip onları da ekleyiniz. Kısık ateşte 5 dakika pişirip yumurtaları ekleyiniz. 2 dakika daha piştikten sonra servis yapabilirsiniz
 

Sucuklu Yumurta
 
MALZEMELER
Yumurta
Sucuk
Margarin

HAZIRLANIŞI

Eridiğinde tavanın yüzeyini kaplayacak kadar margarin tavada ısıtılır. Sucuk dilimleri ve yumurtalar yağ fazla kızmadan tavaya atılır. Yumurtalar arzu edilen kıvama gelinceye kadar pişirilir.İmamoğlu 500 Gram Acılı Parmak Sucuk (0 Dana Eti) Yorumları Tüm Yorumlar (3)
31 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay karar veremedim karar veremedim alsammı almasammı diye
53 sipariş | 108 yorum | Yorum Detay 3 Paket aldım Ramazanın yarısı geçti ama yinede dayanamadım aldıım. Geçen yılki Şahin sucuklarından sahurda tost yapmıştım güzel gitmişti şimdi de İmamoğlu'nu deneyeyim. Bitenekadar'a güveniyorum başka yer olsa gıda alışverişi yapmam internetten..
146 sipariş | 9 yorum | Yorum Detay Baton Acılı ince Baton sucuk seçeneği varsa onu da satışa sunarsanız meraklılarının rağbet edeceğine eminim :)