Kapat

IOS Uyumlu Elektronik Eşya Kumanda Butonu


Piyasa Fiyatı :
37,90 TL

% 21 İNDİRİM

Fiyat :
29,90 TL


IOS Uyumlu Elektronik Eşya Kumanda Butonu Elektronik eşyalarınıza akıllı cihazlarınız ile hükmedin! Tüm Apple cihazları ile uyumlu (iPhone, iPad, iPod)

Bitenekadarcıların ev veya ofislerinde klima, televizyon, dvd gibi elektronik cihazlarına iPhone, iPad, iPod kullanarak, tek bir dokunuşla hükmedeceği mucizevi ürün olan IOS Uyumlu Elektronik Eşya Kumanda Butonu.

IOS işletim sistemli akıllı cihazlarını, evinizdeki elektronik eşyaları kontrol edebileceğiniz bir kumanda olarak kullanmak istiyorsanız Baseus Elektronik Eşya Kumanda Aparatı ile bu mümkün.

Akıllı Buton tamamen metal tasarımı, altın rengi ve dayanıklı yapısı ile yüzbinlerce defa kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

Küçük boyutları ile telefonunuza taktığınız zamanı bile unutabilirsiniz.

Akıllı Kumanda Butonu Kullanımı:

  • Baseus Control uygulamasını indirin.
  • Evinizdeki Smart TV, DVD, Klima vb. ürünler ile bağlantınızı kurun.
  • Artık elektronik ev aletletinizi IOS yüklü cihazlarınızla kontrol edebilirsiniz.

Elektronik Eşya Kumanda Butonu Uyumlu Cihazlar: 

  • Apple iPad Pro 9.7, Apple iPhone SE, Apple iPad mini 4, Apple iPad Pro, Apple iPhone 6S Plus, Apple iPhone 6S, Apple iPod Touch, Apple iPad Air 2, Apple iPad mini 3, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6, Apple iPad Mini 2, Apple iPad Air, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 5C, Apple iPod Touch 5, Apple iPad 4, Apple iPad mini, Apple iPhone 5, Apple iPad 3, Apple iPhone 4S, Apple iPad 2 Wifi 3G, Apple iPad 2 Wifi, Apple iPad 2, Apple iPhone 4 Beyaz, Apple iPad Wi-Fi 3G, Apple iPad Wi-Fi, Apple iPhone 4

Renk: Karışık renk

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "IOS Uyumlu Elektronik Eşya Kumanda Butonu" gönderilecektir. elektronik eşya kumanda butonu akıllı kumanda butonu baseus iphone kumanda aparatı elektronik eşya kumanda aparatı


IOS Uyumlu Elektronik Eşya Kumanda Butonu Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!