Kapat

iPhone 6 Plus Fiber Kırılmaz Ekran Koruyucu - Siyah
Faturalı Ürün

 

 

iPhone 6 Plus Fiber Kırılmaz Ekran Koruyucu - Siyah

 
 
 
 
 

iPhone Fiber Kırılmaz Ekran Koruyucu

IPG Carbon Fiber Film, cihazınızın arka yüzeyi için Vinyl Carbon fiber çıkartma ve ön yüzü için ekran koruyucu filmden oluşur.  Hafif ve dayanıklı bir yapıya sahip olan karbon fiber film, cihazınızı korumakla birlikte estetik bir görünüm sunar. Ekran Koruyucu Film cihazınızın ekranını çizilmelere karşı korur. IPG Carbon Fiber Film uzun ömürlü ve kalitelidir.

IPG Carbon Fiber Filmin Özellikleri:
Ekran koruyucu film şeffaf ve ince (0,2 mm) bir yapıya sahiptir. Film dikkatli bakılmadığı sürece telefonunuzun üzerinde görünmez.
Basit bir koruyucu film değildir, çabuk çizilmez, kenarlardan ayrılmaya başlamaz.
Telefonun özelliklerini kısıtlamaz, tuşları, bağlantı noktalarını engellemez.
Özel uygulama yöntemi ile uygulama sonrası kabarcık oluşmaz.
Çıkartılmak istendiği takdirde iz veya hasar bırakmadan cihazdan ayrılabilir.
Sararma yapmaz, ekranın renk ve canlılığını etkilemez.

IPG Tam Gövde Koruyucu Filmin Olağanüstü Özellikleri:
ABD hava kuvvetleri ve NASA için üretilmiş güçlü ve inanılmaz şeffaf özel malzeme. Invisible Phone Guard tarafından ömür boyu kullanım garantisi.
Cihazınızın üzerindeki küçük dereceli mevcut çiziklerin üzerini doldurur ve film takılı olduğu sürece bu çiziklerin görünmesini %90 a kadar engeller.

Neden IPG Film almalıyım?
Invisible Phone Guard (IPG) cihazınızın korunabilmesi için var olan en etkili çözüm şeklidir. IPG piyasada satılan ucuz fiyatlı koruma filmleri ile kesinlikle aynı kalitede değildir. IPG Film, uçaklarda ve uzay araçlarında kullanılmaktadır. Uçaklarda, kuşların iniş farlarına çarparak farların parçalanmasını engellemek ve böylece havayolu güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Uzay araçlarında ise cam ve farlarda kullanılmakta, yine aynı şekilde kuş ve göktaşlarının camları ve farları parçalaması engellenmektedir. Film NASA tarafından geliştirilmiş ve ilk olarak NASA ve Amerikan Hava Kuvvetleri tarafından kullanılmıştır.

Adım 1: Ellerinizi (özellikle parmak uçlarınızı) iyice yıkayınız.

Adım 2: Cihazınızı kapatınız ve bir süre bekleyiniz.

Adım 3: Toz bırakmayan, yumuşak ve kuru bir bezle cihazınızı iyice siliniz.

Adım 4: Bir kâse içerisine su ve birkaç damla bulaşık deterjanı karıştırınız. (Önerilen 2 damla) Parmak uçlarınızı bu suya batırarak IPG korumanın üzerinde parmak izi kalmasını engelleyebilirsiniz.

Adım 5: IPG koruyucuyu filmi bağlı olduğu yüzeyinden sırayla parça parça çıkarınız. Çıkardığınız parçayı cihaza uygulayınız.

Adım 6: IPG korumanın yapışkan tarafı yukarı gelecek şekilde avucunuza veya temiz bir yere seriniz.

Adım 7: Islattığınız parmak uçlarınız ile yapışkan tarafı ortalardan kenarlara doğru baskıyı azaltarak ıslatınız. (Köşelerin daha az ıslanması uygulama süresini kısaltacaktır. Cihazınızı değil IPG korumayı ıslatınız.) 

Adım 8: IPG korumayı cihazınıza hizalayarak uygulayınız. Küçük parçaları çok fazla ıslatmayınız. Bu yapışmalarını kolaylaştıracaktır.

Adım 9: Kredi kartı gibi herhangi bir plastik kart kullanarak film ve cihazınızın arasında kalan sıvıyı içerden dışarı doğru itiniz. Sıvıyı kenarlardan atarken, cihazınızın açık olan şarj ve kulaklık girişi gibi kısımlarına su kaçmamasına dikkat ediniz. 

Adım 10: Uygulama tamamlanmıştır. Uygulama sonrası cihaz ve ekran biraz puslu görünecektir. Bu normal bir durumdur. Telefonunuzu 24 saat kurumaya bırakınız. 24 saat sonrasında cihazınızı açıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paket İçeriği:

1 Adet iPhone Fiber Kırılmaz Ekran Koruyucu

 

 iPhone 6 Plus Fiber Kırılmaz Ekran Koruyucu - Siyah Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!