Kapat

iPhone - iPad Lightning HDMI - USB Kablosu


Piyasa Fiyatı :
119,90 TL

% 8 İNDİRİM

Fiyat :
109,90 TL


iPhone ve iPad cihazlarınızdaki görüntüyü HDMI girişi ile TV 'nize yansıtmasının yanında USB girişi ile cihazınızı şarj edebilmenizi sağlayan iPhone - iPad Lightning HDMI - USB Kablosu.

Apple markalı cep telefonu ve tabletlerinizdeki görüntüleri HDMI girişi sayesinde TV veya monitörlere rahatlıkla yansıtabileceğiniz iPhone - iPad Lightning HDMI - USB Kablosu.

HDMI-USB kablosu cihazlardaki görüntüyü HDMI girişi ile TV'nize yansıtmasının yanında USB girişi ile cihazınızı şarj edeblime imkanı sağlamaktadır.

iPhone ve iPad 'lerinizdeki görüntü, oyun veya videolarınızı TV ekranı, monitör ve projeksiyona rahatlıkla yansıtabilirsiniz.

Ekranda kolayca oyun ve film keyfini lightning HDMI-USB kablosu sayesinde yaşayabilirsiniz.

2 metre uzunluğu sayesinde her alana yetişebilir pozisyondadır.

iPhone ve iPad modelleri ile uyumludur.

USB kablo IOS 10 ve daha yeni sürümleri desteklemektedir.

Desteklenen iPhone Modelleri: iPhone5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus

Desteklenen iPad Modelleri: iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Air, iPad Air 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, iPad Pro Wifi + Cellular version ve daha yeni modelleri desteklemektedir.

USB Kablo Ölçüsü:

  • Uzunluk: 2 metre

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " iPhone - iPad Lightning HDMI - USB Kablosu " gönderilecektir.usb kablo hdmı usb adaptörü iphone usb kablo iphone lightning hdmı-usb kablo


iPhone - iPad Lightning HDMI - USB Kablosu Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!