Kapat

İşitme Cihazı Pili: DURACELL ACTIVAIR 10 Kulaklık Pili (6'lı)


Piyasa Fiyatı :
14,90 TL

% 34 İNDİRİM

Fiyat :
9,90 TL


Uzun ömürlü yapısı ile birlikte Duralock Güç Koruma Teknolojisine sahip olan İşitme Cihazı Pili: DURACELL ACTIVAIR 10 Kulaklık Pili (6'lı).

İşitme cihazları ve kulaklık gibi ufak noyutlu pil ile çalışan aletlerde kullanabileceğiniz İşitme Cihazı Pili: DURACELL ACTIVAIR 10 Kulaklık Pili (6'lı).

EasyTab® kulakçıklı, boy 10 Duracell Özel İşitme Cihazı pillerinin uzun ömürlü gücüyle her anı duyun.

EasyTab® özellikli Duracell İşitme Cihazı pilleri, sizin için doğru boyu kolayca bulabilmeniz için renk kodludur. Ayrıca, Duracell İşitme Cihazı pilleri, normal ortamda saklandıklarında 4 yıla kadar dayanmalarını sağlayan Duralock Güç Koruma Teknolojisine sahiptir.

Duracell’in en son teknolojisine sahip Duracell İşitme Cihazı pilleri, uzun ömür garantilidir.

Ekstra uzun EasyTab kulakçık, pillerin tutulmasını, çıkartılmasını ve değiştirilmesini kolaylaştırarak işlemi kolay ve basit kılar.

Duracell’in hafif ancak dayanıklı koruyucu ambalajı pillerinizi güvende tutarken, aynı zamanda kolayca açılır ve taşınır.

Duracell’in renk kodlu sistemi sayesinde, cihazınız için doğru işitme cihazı boyutunu seçmek çok kolaydır. Ek olarak, Duralock Güç Koruma teknolojisi, Duracell işitme cihazı pillerinin depolamada 4 yıl dayanmasını sağlar.

İşitme Cihazı Pili Özellikleri:

  • Duracell EasyTab işitme cihazı pilinin tutulması, değiştirilmesi ve çıkarılması kolaydır. 
  • Ekstra uzun kulakçığı tutuşu kolaylaştırır ve hafif ambalajının açılması kolaydır.
  • EasyTab işitme cihazı pilleri sarı, turuncu, kahverengi ve mavi renklerle kodlanmıştır, bu sayede sizin için doğru boyutu bulmada sorun yaşamazsınız.
  • Kolay tutuş için uzun kulakçık
  • Boyut, renk kodlandırmalı
  • Hafif, açılması kolay ambalaj
  • Voltaj: 1.4V

UYARI: Lütfen pilinizi kullanmadan önce kağıdı çıkarınız ve en az bir dakika havanın pil ile temas etmesine özen gösterin.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 6 adet " İşitme Cihazı Pili: DURACELL ACTIVAIR 10 Kulaklık Pili " gönderilecektir.pil duracell pil kulaklık pili işitme cihazı pili


İşitme Cihazı Pili: DURACELL ACTIVAIR 10 Kulaklık Pili (6'lı) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!