Kapat

İzocam İZOPAN (2 ADET Isı Yalıtım Levhası) - Bedava KARGO!


Fiyat :
11,90 TL


Radyatör ve Soba Arkası İnanılmaz Yalıtım! Gerçek çevreci & Gerçek tasarrufçu! 2 Adet Birden Bedava Kargo İle!

Bitenekadarcıların yakıt faturalarının azaltılmasında en etkin ve yeni yöntemlerden olan İZOCAM Marka İZOPAN Petek Arkası Isı Yalıtım Levhası!

Isının doğrudan temas ettiği katı duvar vasıtasıyla duvarlara ve dışarıya yayılarak uçmasını en etkin şekilde önler!

Belkide birkaç ay bile geçmeden kendini amorti eder!

Sadece aile bütçenize katkı da değil üstelik!

Hem ülkemizin enerji maliyetlerinin düşürülmesine, hem de Küresel Isınmaya karşı tedbir almış olursunuz!

Gerçek çevreci & Gerçek tasarrufçu!

Kargo boyutları ve hasas maliyetleri nedeniyle bu çok işe yarayan ürünü sunmakta çok zorlandık ama bu tasarruf ve çevre çözümünden mahrum kalan olmasın istedik! Fiyatta belki de çok ciddi fırsat yaratamadık ama emin olun bu ürün tasarrufta size ciddi FIRSAT sağlayacaktır!

İzocam İZOPAN;
• 55 cm x90 cm.
• Kalınlık 1,5 cm.
• 2 li paket fiyatıdır (1 Adet ürün aldığınızda 2 adet 55x90 cm İzopan Levha almış olursunuz) 

Farklı ölçüdeki Petek Arkaları için kesip bantlayarak da kullanabilirsiniz!

Bir yüzü yansıtıcı alüminyum folyo kaplı, camyününden üretilmiş sert levhalardır. Radyatör / Soba arkasına yerleştirilir. Camyünü Levha iletimle ve taşınımla olan ısı kayıplarının azaltılmasının ve alüminyum folyo ısı ışınımının tekrar içeri yansıtılmasını sağlar. Radyatörlerin arkasındaki dış duvarlar genellikle ince yapıldığı için, radyatörlerden çıkan sıcaklık kolaylıkla dışarı kaçar ve ısı kaybı bu noktalarda büyük olur. Radyatörlerle duvar arasına yerleştirilen İzopan levhalar bir yandan sıcaklığın dışarı kaçmasını önlerken, diğer yandan üzerindeki alüfolyo da sıcaklığın iç ortama yansımasını sağlar.Aynı şekilde soba arkasına yerleştirilen İzopan levhalar sıcaklığın oda içinde kalmasını sağlar. Ayrıca İzopan levhalar, sobaya yakın durumdaki mobilya ve mefruşatın yüksek sıcaklık ve ısı ışınımından zarar görmesini önler.

Kullanım Alanları:

Radyatör arkası, soba arkası, fırın arkası, çeşitli sıcaklık kaynaklarında ısı tutucu ve yansıtıcı olarak

AYRINTILI UYGULAMA DETAYLARI VE TAVSİYELER

Uygulama:

Radyatör Arkası Isı Yalıtımı: Konutlarda radyatörler , çoğunlukla dış dıvarın iç tarafına yerleştirilmektedir. Bu duvarda ısı yalıtımı bulunsa bile , radyatör arkasından büyük miktarda ısı kaybı olmaktadır. Bu sorunun çözümü izopan radyatör arkası levhasıdır.

İzopan radyatör panosu, radyatör ile duvar arasına , radyatörü taşıyan askı demirleri arasına yerleştirilerek kullanılır. Sağlıklı bir uygulama için , lütfen aşağıdaki uygulama yolunu izleyiniz.

Uygulamada kullanılacak alet edevat, metre, maket bıçağı veya keskin bıçak ve şablon olarak kullanılabilecek düzgün ahşap çıta veya demir profildir.

Uyarı: Radyatörünüz ile duvar arasındaki mesafenin en az , mamul kalınlığı olan 15mm olup olmadığını kontrol ediniz. (unutmayınız ki , duvara yapışık radyatörlerde, iletim yoluyla , duvardan ısı kaybı çok daha fazla olacaktır.)

1) İzopan radyatör panosu,ısı kaçağının en fazla olduğu , dış cepheye bakan radyatörlerde kullanılmalıdır.

2) Radyatörü taşıyan askı demirleri arasındaki mesafeyi ölçünüz.

3) Uygulama yerinde döşemeye zarar vermemek için gerekli tedbirleri aldıktan sonra, izopan radyatör panosunu folyolu kısmı üste gelecek şekilde yere yatırınız.
 
4) İzopan radyatör panosu üzerinde,bir kenardan askı demirleri arası uzunluğu pano üzerine taşıyarak , işaretleyiniz. İşaretlenen yerden ahşap veya demir şablon kullanarak maket bıçağı veya keskin bir bıçak ile kesim yapınız.

5) Ölçülen mesafenin biraz üstünde kesim yapılarak izopan radyatör panosunun askı demirleri arasına sıkı geçmesi ve böylece radyatörün altına kaymaması sağlanabilir.

6) Kesimi takiben,izopan radyatör panosunu folyolu yüzeyi odaya ve folyonun kıvrılma tarafı üste gelecek şekilde radyatör ile duvar arasına yerleştiriniz.

7) İzopan radyatör panosu ile duvar arası mesafe pano kalınlığından fazla ise panoyu duvara doğru yaslayınız. Boşluk radyatör tarafında bırakılmalıdır.

8) Geniş radyatörlerin olması durumunda , izopan radyatör panoları arasında boşluk kalmayacak şekilde 2 parça halinde de uygulama yapılabilir.

9) Uygulama sırasında kesim sonucu çıkan tozlar elektrikli süpürge ile alınabilir.

10) Zaman içinde tozlanma görülmesi halinde , radyatör üzerinde görünen folyolu kısım hafif nemli bez bir bez ile silinebilir.
 
Teknik Özellikler:
İzopan ısı iletkenlik hesap değeri: =0.040 W/mk dır.
Kalınlık:1,5 cm
En x Boy: 55 x 90 cm
Paket:14,85 m2
Yoğunluk: 100 kg/m3
Isı Geçirgenlik Direnci: 0,38 m2K/W

 

Bu kez yüksek doğalgaz faturası ödeyenler kazandı…
02 Haziran 2009

Kaynak: www.izocam.com.tr


Yalıtım sektörünün öncü markası İzocam’ın “Seni Unutmayacağım Doğalgaz Faturası” kampanyası çerçevesinde düzenlediği iki yarışma sonuçlandı. “En Unutulmaz Doğalgaz Faturası” ile birinciliğe hak kazanan Erkut Herbil, dizüstü bilgisayar ödülünün sahibi olurken; onu takip eden en yüksek ilk on fatura sahibi ve “Fatura Avcısı” oyununda ilk beşe girenler, İzocam İzopan Isı Yalıtım Levhası ile ödüllendirildi.

İzocam’ın www.unutulmazdogalgazfaturalari.com mikrositesi ile kabarık faturaları hatırlatarak, herkesi yalıtımla enerji tasarrufu yapmaya davet ettiği “Seni Unutmayacağım Doğalgaz Faturası” kampanyasında ödül almaya hak kazananlar açıklandı.

Yarışmacıların yüksek tutardaki doğalgaz faturalarını göndererek katıldıkları “En Unutulmaz Doğalgaz Faturası” kulvarında en yüksek fatura (birim tüketim) tutarıyla, İstanbul’dan Erkut Herbil dizüstü bilgisayarın sahibi oldu. Onu takip eden en yüksek fatura sahibi ise yine İstanbul’dan Emir Ali Yazgan ve diğer 9 kişi İzocam İzopan ödülünü almaya hak kazandı.

“Seni Unutmayacağım Doğalgaz Faturası” çerçevesinde mikrositede yer verilen “Fatura Avcısı” isimli oyun da yoğun ilgi gördü. “Fatura Avcısı” oyununda, galibiyet 89.500’lük skor ile Tuna Şener’in oldu. Şener ve onu takip eden 4 kişi İzocam İzopan Isı Yalıtım Levhası ödülü almaya hak kazandı.

Yarışmanın ödülü olan İzopan Isı Yalıtım Levhaları, sıcaklığı muhafaza edebilmeniz için kolay kullanımıyla soğuk kış aylarında en büyük yardımcınız oluyor. Evinizde kendi kendinize uygulayabileceğiniz İzopan Isı Yalıtım Levhaları, evlerde en büyük ısı kaybının olduğu radyatör arkalarına yerleştirilerek ısı tutucu olarak kullanılıyor.

 

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  9
Bu ürün kargoya 25 Aralık 2009 Cuma günü verilecektir.

KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürülerinden herhangi birinden 3 TL kargo ödeyip alırsanız aynı anda  satışı yapılan diğer tüm ürün alışverişlerinizde kargonuz BEDAVA olacaktır.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.
izocam izopan radyatör arkalığı soba arkalığı fırın arkalığı kalorifer arkası levhası ısı yalıtım levhası izopen levha


İzocam İZOPAN (2 ADET Isı Yalıtım Levhası) - Bedava KARGO! Yorumları Tüm Yorumlar (13)
Mükemmel (5)
71 %
Çok İyi (2)
29 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
29 sipariş | 28 yorum | Yorum Detay kullanışlı ürün
2 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Ürün hakikaten etkili.
Fiyatı da tüm siteler arasında en ucuz olanı idi.
Daha ne olsun !
40 sipariş | 8 yorum | Yorum Detay Sokak hayvanlarına barınak yapmak için birebir malzeme
95 sipariş | 92 yorum | Yorum Detay Kolay kesiliyor, hemen takılıyor, markası da iyi. Tavsiye ederim.
5 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay Sadece ısı veren şeylerin arkasında mı kullanılıyor? Yani demek istediğim duvara direk koysak veyahut cama, gidecek ısıyı engelleyip evdeki ısıyı korur mu?