Kapat

Jeep Bayan Saat


Fiyat :
72.70 TL


Anneler günü Özel Fırsat Ürünü! Türkiyenin heryerine ücretsiz kargo! Son Hediye Fırsatı!

Anneye özel!

Son Hediye fırsatı!

Orijinal Jeep Marka Kol Saati çok şık ve kaliteli!

Her saate baktığında sizi hatırlasın!

Hem klasik hem spor kıyafetlere uygun!

Özel hediye kutusunda!

Çelik kasa ve kordonlu, Quartz!

2 Yıl Garanti

Siparişinizin son aşamasında "Bize Mesajınız" bölümüne istediğiniz Modelin Model Numarasını yazmanız çok önemlidir (resmin sağ alt köşesinde belirtilmiştir). Model numarasi yazılmaz ise rastgele bir model gönderilecektir. 

İthalatçı ürün linki:

http://www.dostgroup.com/jeep_bilgi.asp

 

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  3
Ürün kargoya 07 Mayıs 2008 Çarşamba günü  verilecektir.

 


ARTIK KOL SAATİNİN DE 4X4 MODELLERİ VAR…
Yeni bir zaman yeni bir saat…

Büyüyen saat pazarı beraberinde yeni markaların doğmasına da yol açıyor.
Jeep Watch kol saati modern, maceracı, kentli, genç profile hitap eden dinamik bir saat Jeep Watch markasıyla doğdu. Araba markası olarak bilinen Jeep
artık kol saati olarak adını duyurmaya devam edecek.

Yeni bir zaman ! yeni bir saat
“ sloganıyla yola çıkan Dost Grup, saat sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesinden hareketle, eğitimli, kentli nüfusun beğenisine hitap eden yeni bir tarz sunuyor. Ürün tasarlamanın zor olmadığını, asıl başarının insanların beğenisine hitap eden tarz ve kalitede saatler sunmak olduğunu belirten Dost Grup Genel Müdürü Abdullah Turgut, saat sektöründe eski ama dinamizmlerinin yeni olduğunu belirtiyor.

Maceracı ve özgür olmak isteyenlerin fikriyle yola çıktık“ diyen Dost Grup, aşağıda sıraladığımız geniş bir yelpazede Jeep
çizgisini taşıyan ürünler sunduklarını ifade ediyor. 2007-2008 yılına yeni bir zaman yolculuğu oluşturacak ürünler sunma amacıyla giren Dost Grup, bu amacına tüketiciden gelecek olumlu tepkilerden dolayı ulaşacağını düşünüyor.

Jeep. bir yaşam biçimidir ve Jeep Watch kendinizi canlı ve hayat dolu hissettiren en önemli aksesuarınız olmaya hazırlanıyor. Dahası Jeep Watch tüm saat markaları arasında benzersizdir. Önderlik etmeye hazırlanmaktadır. Potansiyel kullanıcılar için hedef, rakip saat firmaları için örnek olmayı hedeflemektedir. Sonraki zamanlarda Jeep
Watch Marka saatlerin böylesine benzersiz kılan şeyin ne olduğu zamanla anlaşılacaktır.

Jeep
Watch sahipleri her zaman kullanabilecekleri bir saate kavuşacaklar. Size sadece hayallerinizi değil, maceraya açılan zaman yolculuğunu, 4X4 Jeep Watch saatlere adını veren saat endüstrisindeki en büyük buluşlardan birini sunuyor.

Dost Grup,
Jeep
Watch yeni bir marka olmasına rağmen birçok ilde bayileri aracılığıyla hizmet vermeye hazırlanıyor..

Maceraya açılan kapıyı aralamaya hazır mısınız?
Dünyaca bilinen Jeep Marka arabaların modellerinden esinlenerek ve aynı isimleri taşıyan modelleri aşağıda sıralanmıştır. En yakın zamanda tüketicinin beğenisine uygun Jeep Watch Marka saatleri seçkin bayilerde satışa sunacaktır.
 Jeep Bayan Saat Yorumları Tüm Yorumlar (9)
34 sipariş | 26 yorum | Yorum Detay yaaaa abi saati inanın alırdım ama görmeden alınmayacak bir şey saattir kolunuza yakışmaz küçük gelir filan. bu arada 1 Mayıs kutusu aldım ne zaman gelicek?
11 sipariş | 27 yorum | Yorum Detay ---------------(@ @bojtkah : Valla dediğin doğru abi , 3 hanım 3 anne demek :) Maliyet artıyor ve hediye secenekleri her yıl azalıyor. Belirli bir hediye yelpazesi olsa döndür dur diyecem :) Çocuk varsa senin hediyene ortak olur , ancak o zaman yırtarsın :))

@JackDemsy : Gel abi telepati sistemi kuralım biz :) )o kadar dedim sana abi gel şurada ucuz sistemler var diye :))) sen düşün yolla bana , ben klavyeme dökeyim :)

@unforgiven : secenekler güzelde , kalite önemli ama sonuçta o sektörde çok kaliteli ürün bulmak zor ve "çin" denilen zıkkımda bize engel oluyor :)

Ayrıca belirtmek gerekirse : ben hediyemi aldım , bir alışveriş sitesinden. 2 anne olunca ikisine de aldım. Şunu da belirteyeyim : ben , buhaftanın böyle olucağını düşündüğüm için (bildiğim için dersem daha mantıklı olur) , diğer siteden almak zorunda kaldım. Üzgünüm ama son dakika olabilecek bir durum söz konusu değil benim için :)

Neyse biz vatandaş olarak takip e devam :) Buarada unutmadan 1 mayıs + kutu + süpriz ne oldu ? :) Beklemedeyim de ne biliyim :) İnşallah güzel bir şey çıkar içinden :)

11 sipariş | 27 yorum | Yorum Detay ---------------(@ Kendimi tanıtmak isterim ama fazla bilgi vermek burada belki yalnış olur. Sadece bir kaç cümle...

Benim işim gereği bu tip şeyler üretmek zorundayım. Fazla bilgi vermeyeyim yalnış anlaşılmasın. Sadece bazı insanlar ürettikleriyle+ fikirleriyle para kazanır , onlardan biriyim sadece. Strateji olsun yönetim olsun ticaret olsun(halk dili) bu işlerin içindeyim. Takipdeyim. Kim ne yapar ne eder nasıl yapar. Anlayacağınız bir nevi "geri plan" adamıyım. Bu yüzden de farklı seçenekler sunabiliyorum. Tabii ki bu siteyle ilgim yok en azından henuz yok. :) Kendi görüşlerimi bilare yazıp göndermek çok istiyorum ama üşeniyorum :) Sadece laf da kalıyor. :)

Sitenin şu an ki stratejisi , çabuk çözüm bulmak , çünkü tutuştular :) Zamana karşı hediye beğendirmek -ki secenek çok fazla. Bu yuzden yapabilecek en mantıklı ve bu haftayı atlattırabilecek en güzel yol : mutfak yada banyo malzemeleri olur diye düşünüyorum. Sizlerde fikir veriyorsunuz güzel bir şey :) burada her iki tarafda kazanıyor.


Not: adresini gönderene davetiye gönderebilirim :) Gelmek isteyen olur diye söylüyorum :) Nikahtan sonra eğlence :) (İçkili olabilme ihtimali var ) Herkesi beklerim :)

Not 2 : Bitenekadar ekibi moralinizi bozmayın , bu haftayı bir şekilde atlatacağız :) Hepberaber. :)


181 sipariş | 20 yorum | Yorum Detay bojtkah dan byuploader a byuploader evli misin bilmiyorum ama evli bir adamin hayatinda 3 anne olabilir bu annelerden biri de esidir. Sanirim boyle dusununce yas sorunu ortadan kalkar degil mi?
8 sipariş | 59 yorum | Yorum Detay -------(@ Byuploader büyüksün... Hislerime tercüman oldun walla.