Kapat

Jellian Bitkisel Şampuan (Baobab)

Satıcı: Jellian Cosmetic

Piyasa Fiyatı :
55,00 TL

% 27 İNDİRİM

Fiyat :
40,00 TL


Ürün Stokta! Saat 15.00 a kadar sipariş verin, hemen bugün kargoya teslim edelim.
Dikkat: Jellian Cosmetic Mağazasında Kargo ücreti Alıcı Ödemelidir!
250 TL ve üzeri

Baobab yağı, saç & saçlı deride çabuk ve kolay emilir; güçlü şekilde nem ve elastikiyet kazandırarak saçlı deriyi besler.

Saçlarımızın da bizim gibi güneş ışığına ve oksijene ihtiyacı vardır. Yeterince güneş ışığı alamayan ve havasız kalan saçlar cansızlaşır, zayıflar, yıpranır ve kırılır. Saç derisi rutubetlenir. Bu rutubet bakteri oluşumuna, kaşıntıya, kepeğe ve hatta saç dökülmesine neden olur. Baobab Yağlı Bitkisel Şampuan, özel olarak geliştirilmiş formülüyle güneş görmeyen saçlara komple bakım yapar. İçeriğindeki “Baobab” tohumları sağlıklı bir cilt gerekli olan A, C, D, E, F vitaminleri ve beta-karoten, amin asitler, tartarik asiti yüksek miktarda içerir.
Baobab yağı, saç & saçlı deride çabuk ve kolay emilir; güçlü şekilde nem ve elastikiyet kazandırarak saçlı deriyi besler, saçların güçlenmesine yardımcı olur. Kullanım Şekli Bir miktar şampuanı ıslak saça masaj yaparak uygulayınız. 2-3 dakika beklettikten sonra bol su ile durulama yapınız. Bu işlemi her yıkamada 2-3 defa tekrarlayabilirsiniz. Durulamayı ılık suyla yapmanız saçınızın canlılık ve dirilik kazanmasına yardımcı olacaktır.

Uyarı ve Saklama Koşulları
Oda sıcaklığında ve kendi ambalajı içerisinde saklayınız. S.K.T ve Parti No ambalaj üzerindedir.

Jellian Bitkisel Şampuan (Baobab) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!