Kapat

Jellian Hammer - Cilt Ütüleme Cihazı

Satıcı: Jellian Cosmetic

Piyasa Fiyatı :
800,00 TL

% 56 İNDİRİM

Fiyat :
350,00 TL


Ürün Stokta! Şimdi sipariş verin, en geç yarın kargoya teslim edelim.
Dikkat: Jellian Cosmetic Mağazasında Kargo ücreti Alıcı Ödemelidir!
250 TL ve üzeri

Hammer - Cilt Ütüleme Cihazı Sitemizde bulunan güzellik ürünleri orjinal ambalajındadır.

Jellian Hammer genç, dinamik bir cildi baz alarak cildin dejenere olmasını engellemek, zamanla ciltte oluşan deformasyonları ortadan kaldırarak zamanı geri sarmaya olanak sağlar.
Jellian Hammer sıcak ve soğuk uygulamaları titreşim özelliği yardımı ile uygun etken maddelerin cilt tarafından emilimine olanak sağlar. Böylelikle dejenere olmuş hücrelerin aktivasyonu, porların daraltılması, mikro dolaşımın arttırılmasında etkili profesyonel bir cilt bakım cihazıdır.
3 Adımda Kusursuz Görünüm
1. Adım
Bu adımda ciltteki porları açarak mikro dolaşımın arttırılması ile etkin maddelerin ciltte istenilen katmanlar tarafından emilimini sağlar.
2. Adım
Jellian Hammer bu adımda ciltteki porların kapanmasını sağlayarak, etkin maddelerinin hedef hücreler tarafından değerlendirilmesini ve uyarılmış cildi sakinleştirerek profesyonel bir bakım gerçekleştirir.
3. Adım
Son olarak ‘’Vibrasyon Mod’’ ile cilt katmanları uyarılarak, mikro dolaşımın arttırılması ve etki maddelerinin ciltte homojen dağılımını, lenf akışını hızlandırarak toksin maddelerin atılımını sağlar. Böylelikle hedef hücrelerin aktivasyonu sağlanarak kusursuz ve canlı bir görünüm elde edilir.
Bütün bunların sonucunda ‘’Jellian Hammer’’ profesyonel cilt bakımını evde yapabilmenizi sağlar. Günde 5 dakika kendinize ayırarak cildinizde ki değişime adım adım tanık olacaksınız. Zamanı geriye sararak kusursuz cildin özgüvenini yaşayacaksınız.
Jellian markasının en beğenilen modellerinden olan Hammer - Cilt Ütüleme Cihazı orjinal ambalajında, uygun tasarım Hammer - Cilt Ütüleme Cihazı ve diğer Jellian güzellik ürünleri modellerine jellian.com'dan kolayca sahip olabilirsiniz.


Jellian Hammer - Cilt Ütüleme Cihazı Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!