Kapat

Jellian Multi Lifting 90 Saniye - Anlık Kırışıklık Kremi

Satıcı: Jellian Cosmetic

Piyasa Fiyatı :
100,00 TL

% 20 İNDİRİM

Fiyat :
80,00 TL


Ürün Stokta! Saat 15.00 a kadar sipariş verin, hemen bugün kargoya teslim edelim.
Dikkat: Jellian Cosmetic Mağazasında Kargo ücreti Alıcı Ödemelidir!
250 TL ve üzeri

Kırışıklık Azaltmaya Yardımcı Krem 90 saniyede gerginleştirici etki Gözaltı torbalarının, kazayaklarının, ince çizgileri anlık giderir.

ALOE VERA İÇERMEKTEDİR.
Kırışıklık Azaltmaya Yardımcı Krem 90 saniyede gerginleştirici etki Gözaltı torbalarının, kazayaklarının, ince çizgileri anlık giderir. 

KULLANIM BİLGİSİ:Temiz cilde uygulama yapınız. Uygulamak istediğiniz bölgelere, parmağınızın ucuna az miktarda almış olduğunuz kremi ince bir tabaka halinde sürünüz.Sürdüğünüz bölgeye ikinci defa kremden sürmeyiniz. Ürün çok hızlı kurumaya başlayacağı için ikinci kat sürmeye çalıştığınızda beyaz leke oluşturacaktır. Cildiniz tarafından krem tamamen emilmeden ve 3-4 dakika kesinlikle mimik hareketleri yapmadan , konuşmadan bekleyiniz.Krem kuruduktan sonra aşırı mimik hareketlerinde bulunmamaya dikkat ediniz ve kesinlikle krem uyguladığınız bölgeye elinizi sürmeyiniz. Krem sürülmüş bölgeye kuruduktan sonra compact pudra (toz fondöten) uygulayabilirsiniz. (Likit fondoten kullanmayınız.)

UYARI VE SAKLAMA KOŞULLARI:Oda sıcaklığında (25 °C altında), çocukların ulaşamayacağı yerde ve kendi ambalajı içerisinde saklayınız. Haricen kullanım içindir.Gözle temasından sakınınız.Gözle teması halinde bol su ile yıkayınız. Açık yara ve tahrişli deriye uygulamayınız.Kullanmadan önce cildinizin küçük bir bölümünde alerji testi yapınız.Alerjik reaksiyon görülmesi halinde kullanmayınız.Durumu

Jellian Multi Lifting 90 Saniye - Anlık Kırışıklık Kremi Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!