Kapat

Jellian Termal Alabalık Yağı Kremi

Satıcı: Jellian Cosmetic

Piyasa Fiyatı :
65,00 TL

% 38 İNDİRİM

Fiyat :
40,00 TL


Ürün Stokta! Saat 15.00 a kadar sipariş verin, hemen bugün kargoya teslim edelim.
Dikkat: Jellian Cosmetic Mağazasında Kargo ücreti Alıcı Ödemelidir!
250 TL ve üzeri

Termal Alabalık Yağı, vücudumuzda uygulayacağımız özel şoklama teknikleri, farklı masaj metodları ve sonrasında yapılması gerekenler ile düzenli uygulandığı zaman yardımcı destek ürünüdür.

Jellian Termal Alabalık Yağı Kremi
 
Termal Alabalık Yağı, vücudumuzda uygulayacağımız özel şoklama teknikleri, farklı masaj metodları ve sonrasında yapılması gerekenler ile düzenli uygulandığı zaman yardımcı destek ürünüdür.Alabalık yağı alabalıktan elde edilmekte olan ve alabalığın özünden elde edilen orjinal bir yağdır.
Alabalık yağı romatizma ve bel fıtığı ağrılarında kaslarda oluşmakta olan ağrılarda ve iskelet sistemimizin işlerlik kazanmasına yardımcı olur.Ayrıca bu yağ kas gevşetici olarak bilinir ve sporcular tarafından fazlaca kullanılmaktadır.Kaslarda oluşmakta olan gerginlikleri gidermeye yardımcı olur.
Salkom Alabalık yağı kremi Kireçleme, Romatizma, Fıtık, Migren, Kas, Sinizüt, Baş ağrılarında masaj yaparak uygulanması halinde rahatlamaya yardımcı olur.
Alabalık yağı özü deri problemlerini yok eder. Selülit, kırışıklık, ciltte kaşıntı, egzema, kızarıklık, dökülme problemlerine karşı faydalıdır. İçeriğindeki alabalık kılçığı özü cildin genç kalmasına yardımcı olur. Alabalığın 10 yaş gençleştirici etkisi buradan gelmektedir.
Jellian Termal Alabalık Yağı Kremi Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!