Kapat

Joker Oto Lastik Temizleme Köpüğü 400 ML


Piyasa Fiyatı :
10.90 TL

% 37 İNDİRİM

Fiyat :
6.90 TL


Lastiklerde Güvenle Kullanılır Mükemmel Temizlik İsteyenler İçin Joker Oto Lastik Temizleme Köpüğü

Arabalarımız hepimiz için çok önemli değil mi? Hele de yeni ve pahalı bir arabanın temizliğine ve bakımına çok daha fazla özeniriz. O arabaya sahip olabilmek için çok çalıştık çünkü.

Peki arabanızı yıkadığınızda jantlarınız da tam istediğiniz gibi pırıl pırıl oluyor mu? Her zaman değil. Ancak profesyonel bir yerde, tam teşekküllü bir yıkama yaptırmanız gerekir ki, bu da bize biraz pahalıya patlar.

Ama aracımızda kendi Jant Temizleyici Sprey'imiz varsa, işler farklılaşır. Bu pratik kullanımlı ürün sayesinde, kendi jantlarımızı kendimiz de pırıl pırıl yapabiliriz. Hem de sadece bir kaç dakika içinde.

Joker Jant Temizleyici Özellikleri:

  • Solvent içermez. Bu nedenle plastik ve aliminyum alaşımlı jantlarda rahatlıkla kullanılabilir.
  • Hafif alaşımlı ve çelik otomobil jantlarında kullanılabilir.
  • Jant yüzeyinde oluşmuş çamur, yağ ve fren balatalarının neden olduğu kirleri en iyi şekilde temizler.

Jant Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Jant alırken dikkat etmemiz gereken ilk konu, jantın araçla olan uyumudur. Aplikasyon Listesi adı verilen listeden (bu listeyi jant satan yerlerden veya internetten bulabilirsiniz) aracınıza en uygun olan jantı seçmelisiniz. Ayrıca jant alırken, seçtiğiniz jantın uzun yıllar kullanılabilir olmasına dikkat edin.  Bir kaza durumunda jantlarınızın biri kırıldığında, aynı janttan bulamazsanız tüm jantlarınızı yenilemek zorunda kalabilirsiniz. Böyle bir duruma düşmemek ve masraftan kaçınmak için her zaman bulabileceğiniz bir modeli tercih etmeniz yararınıza olacaktır. 

1 Adet sipariş vermneiz durumunda 1 Adet "Joker Oto Lastik Temizleme Köpüğü 400 ML" gönderilecektir.autokit lastik köpüğü lastik temizleme köpüğü


Joker Oto Lastik Temizleme Köpüğü 400 ML Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!