Kapat

Kablo Karmaşasına Son - Kablosar Büyük Boy!


Fiyat :
6,90 TL


Kablosar Sürüm Büyük Boy Kablosar

Bitenekadarcıların günlük hayatını kolaylaştırmaya yönelik patentli bir ürün!

Kablolar elinize, ayaklarınıza, dolaşmasın, sandalyeniz altında ezilmesin!

Önce gördük beğendik, sonra tedarik ettik, geldi ofise, pek birşeye benzetemedik, durdu köşede öyle birkaç gün, sonra test etmeye karar verdik!

İşte Test Sonuçları:

BÜYÜK KABLOSAR (1 Adet)

4) Laptopu bağladığımız adaptör kablolarını, harici monitör kablosunu ve monitor VGA kablosunu sarıp toplayıp masa üstüne yerleştirdik, sonuç mükemmeldi, masamızın üstü ve tabi altı da  hiç görmediği bir intizama kavuştu, yer açıldı! (dahası aşağıdaki ürün açıklamalarında ve resimlerinde)

Biz Bitenekadar olarak %100 Memnun kaldık ve güvenerek, zevkle üyelerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz!

Paket İçeriği :

1 Adet Büyük Kablosar

Ürün siyah renktir. 

Detaylı ürün açıklamaları aşağıda yeralmaktadır.

BÜYÜK KABLO SAR
Her yeri kaplamış kablolardan sıkıldınız mı? Sürekli kabloların üstünde biriken toz tabakasını temizlemek rahatsızlık mı veriyor? Artık yeter diyorsanız A-KOLAY, BÜYÜK KABLO SAR ı üretti. BÜYÜK KABLO SAR geniş iç hacmi ile kalın kabloları rahatlıkla toplar. Sizi, uzun kabloların dağınıklığından ve onların kötü görüntüsünden kurtarır.
Türkiye’de ilk defa A-KOLAY tarafından üretilip satışa sunulan ve Türk Patent Enstitü'sünden tescilli  BÜYÜK KABLO SAR ile Kalın kabloları rahatlıkla sarabilir gerektiğinde tekrar açabilirsiniz. A-KOLAY, BÜYÜK KABLO SAR ı esnek malzemeden üretti. Deforme olmayan ve kendi şeklini koruyan bir yapısı ve kullanım rahatlığı ile de dikkat çekici.
 

Kullanım Şekli
1.  BÜYÜK KABLO SAR ın yanaklarının birini veya ikisini ters çevirin.

2.  Kablonuzu istediğiniz kadar sarın.

3.  Yanakları tekrar geri çevirin.

4.  Kabloyu uzatmak ya da sökmek için işlemin tersini yapın.

 

Özellikleri
*   8mm kalınlığında 4 metre uzunluğundaki kabloyu rahatça sarabilirsiniz

*   BÜYÜK KABLO SAR la birden fazla kabloyu sarmak mümkündür.

                       "hayatı kolaylaştıran ürünler"

 

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  12
Kargonuz Alışverişinizi takip eden 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.


KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürülerinden herhangi birinden 3 TL kargo ödeyip alırsanız aynı anda  satışı yapılan diğer tüm ürün alışverişlerinizde kargonuz BEDAVA olacaktır.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.Kablo Karmaşasına Son - Kablosar Büyük Boy! Yorumları Tüm Yorumlar (3)
Mükemmel
0 %
Çok İyi
0 %
İyi (1)
100 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
144 sipariş | 61 yorum | Yorum Detay kullanışlı....
53 sipariş | 108 yorum | Yorum Detay Almadığıma pişman oldum Geçen günkü siparişimde ufak kablosar modelinden 2 adet aldım. Kulaklık, Mouse, Telefonumun Şarj adaptörü vs.. hepsinde çok pratik şekilde kullanıyorum. Ama Joystick in kablosu kalın olduğu için ona uymadı. Keşke 1 tane de büyük boy alsaymışım diye pişman oldum şimdi.

BK yetkilileri lütfen bu kablosar ürünlerini en azından 2-3 hafta daha haftanın ürünleri arasından kaldırmayın. Tekrar sipariş verebilirim birsonraki alışverişimde.
72 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay güzel ürün Bu ürünü bitene kadar'dan almadım ama piyasadan almıştım.Bir çok yerde çok işe yaradı özellikle bilgisayarlardaki kablo karmaşasını düşünürseniz çok işinize yarayacağına eminim.