Kapat

Kablo Karmaşasına Son - Kablosar Turtle Vs2.0!


Fiyat :
9,90 TL


Kablosar Sürüm 2.0! 1 Adet Mini-Kablosar 1 Adet Orta Kablosar 1 Adet Orta-KabloTurtle 1 Adet Büyük Kablosar Yoğun İstek Üzerine Özel Stok!

Bitenekadarcıların günlük hayatını kolaylaştırmaya yönelik patentli bir ürün!

Üstelik 4'ü bir arada toplam 4 adet Kablosar!

Kablolar elinize, ayaklarınıza, dolaşmasın, sandalyeniz altında ezilmesin!

Önce gördük beğendik, sonra tedarik ettik, geldi ofise, pek birşeye benzetemedik, durdu köşede öyle birkaç gün, sonra test etmeye karar verdik!

İşte Test Sonuçları:

MİNİ KABLOSAR (1 Adet)

1) Daha önce sarıp sarmalayıp paket lastiği ile tutturduğumuz ve her zaman laptop çantasında karman çorman dolaşan kulaklık ve cep telefonu şarj aleti kablolarımız bir anda yok oldu! Üstelik dilediğimizde kolayca dilediğimiz boya uzatıp kısaltabildiğimizi gördük hayran kaldık! (dahası aşağıdaki ürün açıklamalarında ve resimlerinde)

ORTA KABLOSAR (1 Adet)

2) Kablolu mouseların kabloları bir anda yok oldu, telefon kablosunu sarıp ayak altından kurtardık! (dahası aşağıdaki ürün açıklamalarında ve resimlerinde)

ORTA KABLOTURTLE (1 Adet)

3) Ortakablosarın benzeri işleve sahip ancak Büyük Kablosar tekniği ile enjeksiyon üretim olduğundan tam açılıp kapanma özelliği ile daha da işlevsel bir ürün!

BÜYÜK KABLOSAR (1 Adet)

4) Laptopu bağladığımız adaptör kablolarını, harici monitör kablosunu ve monitor VGA kablosunu sarıp toplayıp masa üstüne yerleştirdik, sonuç mükemmeldi, masamızın üstü ve tabi altı da  hiç görmediği bir intizama kavuştu, yer açıldı! (dahası aşağıdaki ürün açıklamalarında ve resimlerinde)

Biz Bitenekadar olarak %100 Memnun kaldık ve güvenerek, zevkle üyelerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz!

Paket İçeriği ( Toplam 4 adet Kablosar):

1 Adet Mini-Kablosar
1 Adet Orta Kablosar
1 Adet Orta KabloTurtle
1 Adet Büyük Kablosar

Ürün karışık renklerde gelmekte olup RENK tercihi yapılamamaktadır. 

Detaylı ürün açıklamaları aşağıda yeralmaktadır.

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  5
Bu ürün kargoya 6 Ekim 2008 Pazartesi günü verilecektir.

 

 MİNİ KABLO SAR
A-KOLAY Kablo Sar’dan sonra daha ince kablolar için MİNİ KABLO SAR’ı üretti. Türkiye’de ilk defa A-KOLAY tarafından üretilip satışa sunulan ve Türk Patent Enstitü'sünden tescilli yeni bir ürün MİNİ KABLO SAR, kablo dağınıklığını ortadan kaldırmak için tasarlandı. Hayatımızın değişilmez ihtiyaçlarından biri haline gelen cep Telefonları ve şarj cihazlarının birbirine geçmiş, karışmış, düğüm olmuş kabloları, çözülmesi zor bir sorun gibi karşımıza çıkmıştır. İşte MİNİ KABLO SAR bu sorununuzu çözmek için üretilmiştir. MİNİ KABLO SAR ‘ı Şarj aletlerinin yanı sıra kulaklık, mouse, hoparlör, telefon kabloları gibi ince ve sarılmaya uygun bütün kablolar için kullanabilirsiniz.
MİNİ KABLO SAR, sizi kablo dağınıklığından kurtarıp, pratik kullanımı ile hayatınızı kolaylaştıracak, Tekli ve ikili ambalajları, değişik renk seçenekleri ile hayatınızdaki yerini alacaktır.
Kullanım şekli
1. MİNİ KABLO SAR ın iki tarafındaki girişleri karşı karşıya getirin.
2. Kabloyu girişteki açıklığa yerleştirin.
3. İstenilen uzunluğu elde edene kadar her iki tarafı birbirine ters önde çevirin.
4. Kabloyu çıkartmak için aynı işlemin tam tersini uygulayın.
Özellikleri
* Birden fazla kabloyu bir araya sarmak mümkündür.
* MİNİ KABLO SAR ın Tekli ambalajlı versiyonudur.
       "hayatı kolaylaştıran ürünler"
 

 

   ORTA KABLO SAR
Hepimizin bugüne kadar kablo dağınıklığından sıkıldığımız ama dağınıklığa çözüm bulamadığımız zamanlar olmuştur. Türkiye’de ilk defa A-KOLAY tarafından üretilip satışa sunulan ve Türk Patent Enstitü'sünden tescilli KABLO SAR, kablo dağınıklığını ortadan kaldırmak için tasarlandı. A-KOLAY, KABLO SAR'ı güvenliğiniz için yanmaz plastikten üretti. KABLO SAR bilgisayar, televizyon, abajur, müzik seti, elektrikli ev gereçleri ve bütün sarılmaya uygun kablolar için güvenle kullanacağınız dekoratif bir üründür.
A-KOLAY KABLO SAR, sizi kablo dağınıklığından kurtarıp, pratik kullanımı ile hayatınızı kolaylaştıracak, değişik renk seçenekleri ile hayatınızdaki yerini alacaktır.
Kullanım şekli
1. KABLO SAR ın iki tarafındaki girişleri karşı karşıya getirin.
2. Kabloyu girişteki açıklığa yerleştirin.
3. İstenilen uzunluğu elde edene kadar her iki tarafı birbirine ters önde çevirin.
4. Kabloyu çıkartmak için aynı işlemin tam tersini uygulayın.
Özellikleri
* Birden fazla kabloyu bir araya sarmak mümkündür.
* KABLO SAR  3mm çapında 6metre kablo sarar.
* KABLO SAR  6mm çapında 2metre kablo sarar.
* Max. 1000W makineler için kullanılabilir.
                     
"hayatı kolaylaştıran ürünler"
 

 ORTA KABLO TURTLE

Ortakablosarın benzeri işleve sahip ancak Büyük Kablosar tekniği ile enjeksiyon üretim olduğundan tam                                              açılıp kapanma özelliği ile daha da işlevsel bir ürün!
KULLANIM ŞEKLİ
* Yanakların birini veya ikisini ters çevirin.
* Kablonuzu istediğiniz kadar sarın.
* Yanakları tekrar geriye çevirin.
* Kabloyu uzatmak veya sökmek için işlemin tersini yapın.
* Maximum 1000 W ~1 metre kablo için
* Sarılmaya uygun kablolarda kullanınız.

 

BÜYÜK KABLO SAR
Her yeri kaplamış kablolardan sıkıldınız mı? Sürekli kabloların üstünde biriken toz tabakasını temizlemek rahatsızlık mı veriyor? Artık yeter diyorsanız A-KOLAY, BÜYÜK KABLO SAR ı üretti. BÜYÜK KABLO SAR geniş iç hacmi ile kalın kabloları rahatlıkla toplar. Sizi, uzun kabloların dağınıklığından ve onların kötü görüntüsünden kurtarır.
Türkiye’de ilk defa A-KOLAY tarafından üretilip satışa sunulan ve Türk Patent Enstitü'sünden tescilli  BÜYÜK KABLO SAR ile Kalın kabloları rahatlıkla sarabilir gerektiğinde tekrar açabilirsiniz. A-KOLAY, BÜYÜK KABLO SAR ı esnek malzemeden üretti. Deforme olmayan ve kendi şeklini koruyan bir yapısı ve kullanım rahatlığı ile de dikkat çekici.
 


Kullanım Şekli
1.  BÜYÜK KABLO SAR ın yanaklarının birini veya ikisini ters çevirin.

2.  Kablonuzu istediğiniz kadar sarın.

3.  Yanakları tekrar geri çevirin.

4.  Kabloyu uzatmak ya da sökmek için işlemin tersini yapın.

 

Özellikleri
*   8mm kalınlığında 4 metre uzunluğundaki kabloyu rahatça sarabilirsiniz

*   BÜYÜK KABLO SAR la birden fazla kabloyu sarmak mümkündür.

                       "hayatı kolaylaştıran ürünler"Kablo Karmaşasına Son - Kablosar Turtle Vs2.0! Yorumları Tüm Yorumlar (29)
Mükemmel
0 %
Çok İyi (1)
100 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
95 sipariş | 41 yorum | Yorum Detay Kullanıyorum
45 sipariş | 23 yorum | Yorum Detay ben yazmazsam olmazdı :) geçen gün verilen laptop soğutucularından, çalıştığım şirketteki arkadaşlarda isteyince benim sipariş 10 adet oldu. ilk 3 lü siparişi verdim ,tekrar 3 tane vermeye çalışınca baktım ki 1 den fazla verilmiyor. Hemen BİZE YAZIN dan derdimi anlattım ve anında döndüler. Ofiste birlikte olduğum arkadaşlar bile şaşırdı. Özel satış açtılar ve 6 adet daha sipariş ettim. Derken 1 arkadaşım 1 adet daha isteyince tekrar BİZE YAZIN dan kendilerine ulaştım. Bu kez cep telefonuma döndüler. Ve hemen sorunumu hallettiler. ayrıca kargo parasını fazla almışlar ki ben buna hiç dikkat etmemiştim. gelen kargodaki fatura zarfıyla iade edilmiş fazla alınan tutar.
1 önceki siparişten aldığımız laptop soğutuculardan 1 i arızalı çıkmış. Hemen BİZE YAZIN a başvurduk. Aynı gün kargo ayağımıza kadar gelip arızalı ürünü aldı ve 2 gün sonra ürün yenisiyle değişti.

E şimdi ben bu müşteri hizmetlerini ayakta alkışlamazsam Allah da beni bu mübarek günde çarpar herhalde değil mi ?
Soruyorum size hangi internet satış sitesinde böyle hızlı böyle kaliteli bir hizmet var ?
103 sipariş | 36 yorum | Yorum Detay 4x4 lük alışveriş sitesi Bu güne kadar BK'yı bu kadar yerden yere vuran bir kişi görmedim. Eminim ki arkadaşların anlattığı gibi kişinin kendi kullanımından kaynaklanan problemlerini BK gibi eşine ender rastlanan bir alışveriş sitesine yüklemesi. Bu güne kadar en ufak bir problemle karşılaşmadım. Anlatılan örnekleri ülkemizde uygulayabilen bir sanal firma daha var mıdır?

Öyle bir alışveriş sitesi düşünün ki müşteri memnuniyeti %100 olsun. Farkındaysanız BK kendini savunmuyor. Sadece bilgilendirmek için bir açıklama yapmış. Gerisini alışverişlerinden son derece memnun olan bizler yapabiliyoruz.

Teşekkürler BK..

İyi bayramlar...
10 sipariş | 10 yorum | Yorum Detay pratik ev aletleri istiyorum :D meyve sıkacagı gibi seyler:) olursa ne iyi olur!
hadi bir guzellik yap ve daha da sasırt beni:)
10 sipariş | 10 yorum | Yorum Detay @doksan4 bende plates topunu ikinci kez almaya calısmıstım ancak alamadım sitede hata var sandım. sonra laptop skn için iki adet sipariş verdim yine olmadı alla alla dedim. bir baska arkadas aynı ay icinde aynı urunden ikinci kez alınmaz dedi ben de laptop skinden ilk kez bir adet alabildim ikinci alamadım sonra ogrendim ki limitim dolmus. bence sizinde limitiniz dolmustur.
kesinlikle BK emsalsiz. siparişim hakkında sürekli bilgi alıyrm. bu beni guvende hissettiryr.diger sitelerde ben takip etmek zoruda kalıyordum...