Kapat

Kablosu Uzayan Mıknatıslı 12V Oto Lambası


Piyasa Fiyatı :
19.90 TL

% 45 İNDİRİM

Fiyat :
10.90 TL


Kablosu Uzayan Mıknatıslı 12V Oto Lambası Kullanışlı ve Portatif

Bitenekadarcıların araçlarında kullanımına ihtiyaç duyulabilecekleri, oldukça kullanışlı ve portatif bir ürün. Kablosu Uzayan Mıknatıslı 12V Oto Lambası.

Kablosu Uzayan Mıknatıslı 12 V Oto Lambası ürünü, gerekli olduğunda uzayan 3 metrelik kablosuyla kolay kullanım sunarken, aynı zamanda oldukça kaliteli bir aydınlatma sunmaktadır.

Ürünün kablosu, ürünle gerçekleştirilen işlemler bittiğinde, ürüne dair ihtiyaç ortadan kalktığında otomatik olarak sarılma özelliğine sahiptir.

Kablonun uzun zamanlar boyunca toparlanması için harcanacak çabanın önüne geçebilmek adına sağlanan bu kolaylık ile ürünün tercih edilme oranları artmıştır.

Aynı zamanda ürününü manyetik özellikleri de bulunmaktadır. Kablosu Uzayan Mıknatıslı 12 V Oto Lambası, manyetik özelliği sayesinde, kolaylıkla demir bir zemine yapışarak sabit kalabilmekte ve devamlı elde tutulma gerekliliğini taşımamaktadır.

Oto Lambası Özellikleri:

  • Ayar Retractable tel sarılmış
  • Işık farklı açıları ayarlanabilir
  • Geniş aydınlatma aralığı
  • Kullanışlı 3m güç kablosu

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Kablosu Uzayan Mıknatıslı 12V Oto Lambası" gönderilecektir.kablosu uzayan mıknatıslı 12v oto lambası oto lambası


Kablosu Uzayan Mıknatıslı 12V Oto Lambası Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!