Kapat

Kablosuz Ağ Adaptörü: Everest ZC-FG714 Kapsama Alanı Arttırıcı


Piyasa Fiyatı :
59,90 TL

% 8 İNDİRİM

Fiyat :
54,90 TL


Kablosuz Ağ Adaptörü: Everest ZC-FG714 Kapsama Alanı Arttırıcı 1800 mw kapsama alanı ve internet hızı ile internete daha hızlı erişmenizi sağlar.

Bitenekadarcılar dilediğiniz her yerde notebook, tablet ve Wi-fi destekli tüm telefonlar ve masaüstü bilgisayarlarınız için hızlı internet erişimi sağlayan Kablosuz Ağ Adaptörü: Everest ZC-FG714 Kapsama Alanı Arttırıcı karşınızda.

Everest ZC-FG714 Kablosuz Ağ Adaptörü tüm işletim sistemlerine uyumlu 14dbi yüksek çekim gücü olan panel antendir.

Avm'ler, cafeler, restorantlar, okullar, üniversiteler ve hastanelerde genellikle yüksek hızlı wireless internet verilmektedir.

Everest ZC-FG714 ile wireless sinyalleri yakalayarak internete ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz. Şifresiz ise PC`nize veya notebookunuza usb ile bağlayıp çevrenizdeki wireless sinyallerini almaya başlayabilirsiniz.

Everest ZC-FG714 Panel Anteni ile belirli yöne yoğunlaştırılmış sinyal dağıtma ve alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Bu sayede modem den aldığı sinyal ile kapsama alanlarını genişletebilirsiniz. İnterneti hızlı kullanmanın keyfini yaşayın.

Ürünü bilgisayarınıza taktığınızda merkezi bir yerde yaşıyorsanız muhtemelen aşağıdaki gibi bir ağ listesiyle karşılaşacaksınız;

  • Yeni nesil Wireless-N 802.11n, 802.11a/b/g/n destekli.
  • Ürün Wireless-N destegine sahiptir.En yeni nesil kablosuz ağıdır.
  • Cihaz diğer benzerlerine göre % 70 daha performaslı ve Wireless-N destegine sahiptir.

Everest ZC-FG714 1800 mw kapsama alanı ve internet hızı ile internete daha hızlı erişmenizi sağlar. 

180° Hareket eden anteni ile belirli yöne yoğunlaştırılmış sinyali dağıtmanızı ve almanızı sağlar. Bu sayede modemden aldığı sinyal ile kapsama alanları genişler.

Everest ZC-FG714 rahat kullanımıyla size büyük kolaylıklar sağlayacak. Cihazın arka kısmında bulunan montaj paneli ile duvar vs. gibi zeminlere sabitleyebilirsiniz. 

Kurulum cd sini takıp, kullanma kılavuzundaki yönergeyi takip ederek işlemi kısa bir süre içinde tamamlayabilirsiniz. Kurulum tamamlanınca cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Kablosuz Ağ Adaptörü: Everest ZC-FG714 Kapsama Alanı Arttırıcı" gönderilecektir. everest kablosuz ağ adaptörü usb kablosuz ağ adaptörü kablosuz kapsama alanı arttırıcı


Kablosuz Ağ Adaptörü: Everest ZC-FG714 Kapsama Alanı Arttırıcı Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!