Kapat

Kablosuz Ayaklı Lamba


Piyasa Fiyatı :
48,70 TL

% 18 İNDİRİM

Fiyat :
39,90 TL


Kablosuz Ayaklı Lamba 16 LED 8000 Saat Çalışabilme Portatif

Bitenekadarcıların evlerinde kitap okurken, televizyon seyrederken, dikiş, nakış işleri yaparken ya da herhangi bir zamanda kahvelerini yudumlarken, belirli bir seviyede, göz yormadan evlerinin aydınlatılmasını sağlamak Kablosuz Ayaklı Lamba.

Kablosuz Ayaklı Lamba ile istenilen herhangi bir yerde, elektrik bağlantısı olmaksızın bir aydınlatma sağlayabilir, bu sayede kolayca her yerin ışıkla dolmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Kablosuz Ayaklı Lamba, 16 LED lamba barındırmasıyla, oldukça güçlü bir aydınlatma sağlamaktadır. Kablosuz olma özelliği, adaptör ile şarj edilerek ya da pil ile güç verilmesiyle ilişkili bir durum olup, herhangi bir yerde Kablosuz Ayaklı Lamba ürününün kolayca kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır.

LED lambaların sağladığı avantaj ile 8000 saat çalışabilme kapasitesinde olan bu ürün, adaptörlü olmasıyla, depolanan elektrik gücünü kullanabilme ya da tükenen elektrik gücünü sadece pil ile sağlayabilme kapasitesi ile uzun zamanlar boyunca kullanılabilecek nitelikte bir üründür. 6 adet AA pil ile çalışmaktadır.

Portatif özelliği ile boyu istenilen seviyede ayarlanabilen bu ürün, aynı zamanda bu sayede her yere kolayca taşınabilmektedir.

Açma kapama butonu ile ışığa kolayca hükmedilmesine yardımcı olurken, aynı zamanda kurulum gerektirmeyen, tak çalıştır özelliğine sahip olan bir üründür.

Ürünün maksimum yüksekliği 130 cm olurken, taban çapı 20 cm olarak ifade edilmiştir. Ayrıca 16 Led Kablosuz Pratik Aydınlatma ürününün LED ışıkları barındıran kısmı ise, 15 cm x 13 cm boyutlarına sahiptir.

16 LED Kablosuz Pratik Aydınlatma ürünü, her yöne dönebilen, oldukça esnek başlığı sayesinde kolay kullanıma sahiptir. Az enerji sarfiyatı ile çalışmakta olan ürün, evin istenilen her köşesinde gönül rahatlığıyla kullanılacak niteliktedir.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Kablosuz Ayaklı Lamba" gönderilecektir.lamba led kablosuz ayaklı lamba


Kablosuz Ayaklı Lamba Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!