Kapat

Kablosuz Internet Paylaştırıcı + 5200 mAh Powerbank: Dark WR3G2 Wifi Router


Piyasa Fiyatı :
132,90 TL

% 29 İNDİRİM

Fiyat :
94,90 TL


Kablosuz Internet Paylaştırıcı + 5200 mAh Powerbank: Dark WR3G2 Wifi Router 3G Modeminizi Wi-Fi Bağlantıya Dönüştürün. Telefon ve Tabletleriniz için Harici Batarya.

Network ürünlerinde çıtayı daima üst seviyeye taşıyan Dark; yolda, evde veya ofiste USB 3G modeminizi WiFi'a dönüştürecek RangeMAX 3G XL Router'ı sunar.

3G'nin yanısıra kablolu/kablosuz modemden aldığı internet bağlantısını da paylaştırabilir.

Ayrıca 5200mAh yüksek kapasiteli dahili pili ile hem uzun süreli mobil kullanım sunar, hem de cep telefonunuzu, tabletinizi şarj eder.

USB taşınabilir disk, flash bellek, bilgisayar, cep telefonu, tablet gibi cihazlardan kablosuz erişim imkanı sunar.

Sürücüsüz tak & çalıştır kurulumu, Windows, MacOs, Android ve Akıllı Televizyon uyumu ile RangeMAX 3G XL interneti her yerde paylaştırmanın en kolay yolu!

Internete her an, her yerde erişmeyi sağlayan 3G bağlantısı için kullanılan USB 3G modemler tek bir cihazda kullanılır.

Dark, RangeMAX 3G XL paylaştırıcı ile bu soruna çözüm getiriyor.

3G modeminizi USB portuna takın ve gücü açın. Birkaç dakika içerisinde bağlantı sağlanacak ve 3G internete WiFi destekleyen tüm cihazlarınızdan bağlanabileceksiniz.

Üstelik 5200Mah pili ile uzun saatler kesintisiz 3G paylaşımını yakalayacaksınız.

Uyumluluk Listesi İçin TıklayınDark RangeMAX 3G XL dahili 5200mAh kapasiteli pilindeki depolanmış enerjiyi kullanarak mobil cihazlarınızı şarj edebilir.

Acil durumlarda aracınızda, yolda, dağda, kırda kısacası her yerde USB girişine bağlayacağınız şarj kablonuz* ile telefonunuza gerekli gücü hızla sağlayabilirsiniz.

30Pin Samsung Galaxy Tab, 30pin veya 8Pin Lightning iPad/iPhone/mini iPad, DK-CB-USB2CD25 2.5mm DC USB gibi farklı USB şarj kabloları kullanarak tüm 5V mobil cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

*Kutu içeriğinde sadece USB-MicroUSB şarj kablosu bulunmaktadır.


RangeMAX 3G XL'in bir diğer özelliği ise taşınabilir disk ve USB belleklere bilgisayar, tablet bilgisayar, akıllı cep telefonu gibi cihazlardan kablosuz erişim imkanı sunmasıdır.

Depolama cihazınızı RangeMAX 3G XL'ye takarak menüsünden dosya paylaşımını aktif hale getirin.

Kablosuz ağ üzerinden RangeMAX 3G XL'ye bağlanın. Windows'ta doğrudan; iPad, Android cihazlarda ise ağ dosya paylaşımı sunan bir yazılım kullanarak dosyalarınıza erişin, dizi veya film izleyin, müzik dinleyin.

RangeMAX 3G XL Paylaştırıcı ve sahip olduğunuz USB 3G modemi kullanarak 3G Desteği bulunmayan iPad, mini iPad veya Android tabletlere kablolarla ve prosedürlerle boğuşmadan zahmetsizce internet erişimi sağlayın.

Tablet, televizyon veya Linux kullanan kişisel bilgisayarlar ile her 3G modem uyum sağlamaz.

Dark WR3G2, 3G bağlantıyı herkesin erişebileceği kablosuz / kablolu ağ bağlantısına dönüştürür.

Piyasadaki pek çok USB 3G modem ile tak&çalıştır kullanılabilen RangeMAX 3G XL ile uyum sorunu korkulu rüya olmaktan çıkıyor.

Önemli: Ürünümüz modemlerin orjinal yazılımı ile test edilmiştir.
 
Bilgisayarın yanısıra SmartTV (AkıllıTV) veya Playstation3, XBOX, Wii gibi kablolu / kablosuz internet ağ bağlantısı kullanan cihazlarınıza 3G interneti RangeMAX 3G XL ile getirebileceksiniz. USB'den güç alan yapısı ile TV'nizin, oyun konsolunuzun arkasına kolayca gizleyebilirsiniz.

Salonda kullanılan uydu alıcı, dreambox, SmartTV gibi pek çok cihazın sadece kablolu ağ bağlantısı bulunabilir. Modeminizden TV'nizin bulunduğu yere kablo çekmek ise dertli bir iştir. Dark RangeMAX 3G XL'in Kablosuz (WiFi) bağlantıyı kablolu (ethernet) bağlantıya dönüştürme özelliği sayesinde modemden gelen kablosuz interneti bu cihazlarda kablolu olarak kullanabileceksiniz.


Otelde, evde veya ofiste kablolu internet bağlantısını kablosuz hale dönüştürmek için Dark RangeMAX 3G XL mobil router'ı kullanabilirsiniz.

Özellikle tatillerde, otel odalarında sadece kablolu bağlantı varsa kolayca kablosuza dönüştürebilir ve laptop, tablet gibi cihazlarınızda kablosuz özgürlüğü yaşayabilirsiniz.

Dark RangeMAX 3G XL'de bulunan 5200mAh dahili pil ile 3G modeminizi sadece evde değil, ofis, kampüs, kafe, kantin gibi dış mekanlarda dahi kablosuza dönüştürebilir ve 7+ saat interneti kesintisiz paylaştırabilirsiniz.


Dark RangeMAX 3G XL otomatik mod seçim özelliğine sahiptir. Cihazınızı açarken 3G modem bağlı ise 3G'yi kablosuz paylaştırır, ethernet kablosu bağlı ise kablolu interneti kablosuz olarak paylaştırır.

Windows, IOS, MacOS, Android OS ve Linux ile uyumlu çalışır. RangeMAX 3G XL'yi açın, kablosuz ağlarda "MiFi 3G_XXX" bağlanın şifre olarak 12345678 girin bağlantınız hazır. Dilediğiniz gibi özelleştirmek için bağlantı yapıldıktan sonra herhangi bir internet tarayıcıya 192.168.169.1 yazmanız yeterli olacaktır.
 
RangeMAX 3G XL'yi adaptör, bilgisayar, tablet, televizyon, uydu alıcı cihazlarında bulunan USB çıkışına bağlayarak şarj edebilirsiniz.

Endüstri standardı microUSB bağlantısı ile ister kutu içeriğindeki micro USB bağlantı kablosu ile isterseniz birçok güncel cep telefonu şarjı ile RangeMAX 3G XL'nin pilini şarj edebilirsiniz.

Ön panelde yer alan durum LED'i ile güç ve bağlantı durumunu izleyebilirsiniz.

RangeMAX XL yüksek pil kapasitesine oranla taşınabilir yapıdadır. Cebinizde, çantanızda taşıyabilirsiniz.powerbank kablosuz internet paylaştırıcı 3g router 4g router wifi router


Kablosuz Internet Paylaştırıcı + 5200 mAh Powerbank: Dark WR3G2 Wifi Router Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!