Kapat

Kablosuz Kapsama Alanı Arttırıcı: Dark RangeMax WRT150 WiFi 4 Port Router

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
67,90 TL

% 21 İNDİRİM

Fiyat :
53,49 TL


Kablosuz Kapsama Alanı Arttırıcı: Dark RangeMax WRT150 Kablolu modeminize kablosuz özgürlüğü getirin. Yüksek kapsama alanı ile kusursuz sinyal iletimi.

Kablosuz ağ ürünleri uzmanı Dark, 4 Ethernet girişli, 5dBi antenli, 3 fonkisyonlu 150mBit 802.11n kablosuz yönlendiriciyi hazırladı.

WRT-150 ile kablolu interneti kablosuza dönüştürebilir, kablosuz internete kablolu erişebilir veya kablosuz interneti tekrar kablosuz olarak daha uzağa taşıyabilirsiniz.

WRT-150 ile standart 54Mbit'lik ürünlere göre çok daha yüksek kapsama alanı ve veri transfer hızına kavuşacaksınız.

Laptop, masaüstü PC, Apple, Android tablet, uydu alıcı ve smart TV'ler ile kullanabilirsiniz.

Dark WRT-150 kablosu ADSL ve Uydunet modemleri kablosuz paylaştırmak için hazır olarak gelmektedir.

Modeminiz ile WRT-150 arasında kablolu bağlantıyı kurup doğrudan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bilgisayarların yanısıra tablet, telefon uydu alıcı veya akıllı TV'ler ile de uyumludur.

Dark WRT-150 farklı ihtiyaçlar için sunulmuş bir çözüm paketidir.

Kablolu ağınızı kablosuza dönüştürmesinin yanısıra interneti aynı anda kablolu olarak da paylaştırma özelliğine sahiptir.

Evinizde veya ofisinizdeki odanıza tek bir kablo ile modemden getirdiğiniz interneti farklı cihazlarınıza ulaştırabilirsiniz.

Dark WRT-150'nin diğer bir özelliği ise mevcut kablosuz bağlantınızın alanını genişletebilmesidir.

WDS desteği sayesinde kablosuz ağınıza daha geniş alanlarda erişme imkanını yakalayabilirsiniz. Sihirbazdan "Wireless IPS" modunu seçerek kablosuz ağınızı tekrarlatarak daha uzak noktadan internete erişebilirsiniz.

Ağ destekli yazıcı, televizyon, uydu alıcı gibi pek çok ürünün sadece kablolu bağlantısı bulunmaktadır.

Bu cihazların özel kablosuz bağlantı aparatları ise pahalıdır.

Dark WRT 150, mevcut kablosuz ağınızı kabloluya dönüştürme özelliği sayesinde uydu alıcı, akıllı TV, masaüstü PC gibi kablolu bağlantı yapmanız gereken cihazlarınıza interneti uygun fiyata ulaştırır.

Arayüzdeki sihirbazdan "Wireless IPS" modunu seçerek bu özelliği aktif hale getirebilirsiniz.

Pek çok uygun fiyatlı yönlendiricinin aksine Dark WRT-150 interneti daha uzağa paylaştırmak için 5dBi antene sahiptir. Standart 3dBi antenli routerlara göre ekstra kazanç ve daha iyi kapsama alanı sunar.

WRT-150 sade ve şık bir tasarıma sahiptir. Yuvarlatılmış köşeleri, parlak beyaz yüzeyi ile kullandığınız mekana değer katar.

Masada, konsol üzerinde kullanabileceğiniz gibi üç yönlü asma imkanı ile WRT-150'yi duvara da sabitleyebilirsiniz. İki noktadan vidalama imkanı ile duvara sıkıca tutturabilirsiniz.

Karmaşık şifreleme işlemleri ile uğraşmadan çok daha güvenli kablosuz ağ bağlantısı yapabilmenin anahtarı olan WPS sistemi Dark WRT-150 tarafından desteklenmektedir.

WEB arayüzünden WPS'yi aktif hale getirerek WPS uyumlu kablosuz ağ adaptör , farklı Access Point veya Routerlar ile kolayca kablosuz ağ kurabilirsiniz.antenli kablosuz router dark rangemax kablosuz kapsama alanı arttırıcı wi-fi router dark rangemax wrt-150


Kablosuz Kapsama Alanı Arttırıcı: Dark RangeMax WRT150 WiFi 4 Port Router Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!