Kapat

Kablosuz Kapsama Alanı Arttırıcı: Dark RangeMAX WRN320 300Mbit Ağ Adaptörü


Piyasa Fiyatı :
79,90 TL

% 21 İNDİRİM

Fiyat :
62,99 TL


Kablosuz Kapsama Alanı Arttırıcı Dark RangeMAX WRN320 300Mbit Kablosuz Çekim Alanınızı Dünyalar Kadar Genişletin Yüksek Kapsama Alanı ile Kusursuz Sinyal İletimi Taşınabilir Kompakt Boyutlar

Bitenekadarcılar Dark RangeMAX WRN320 Kablosuz Kapsama Alanı Arttırıcı ile tek bir dokunuşla kablosuz ağınızı metrelerce uzağa taşıyın.

Dark RangeMAX  mini boyutlu, yüksek güçlü, türkçe arayüzlü yeni erişim noktası WRN320 ile kablosuz dünyanızın sınırlarını genişletecek.

Kapsama alanınızı genişletmek, kablolu-kablosuz ağlar arasında geçiş yapmak ve kesintisiz internet erişimi ile 300Mbps hızında yüksek hızlı internete WRN320 ile kavuşabilirsiniz.

Bir ağ uzmanı olmanıza gerek yok, WRN320"nin basit türkçe arayüzü kablosuz bağlantınızı birkaç adımda RangeMAX seviyesine çıkaracak.

RangeMAX WRN320 önceki nesil kablosuz tekrarlayıcılardan farklı olarak sinyal gösterme özelliğine sahiptir.

Bu özellik sayesinde kablosuz olarak tekrarladığınız modem sinyalinin tekrarlayıcıya ulaştığı en sağlıklı sinyal mesafesini belirleyebilirsiniz. 

Dark WRN320 geliştirilmiş 4 ana erişim modu ile kolayca kablolu/kablosuz internet bağlantısına erişmeniz için türkçe arayüzlü olarak tasarlanmıştır.

Erişim Noktası, Yönlendirici, Tekrarlayıcı ve İstemci modlarıyla tüm bağlantı senaryolarına uygun olarak bağlantınızı yapılandırabilir, 300Mbps hızında yüksek hızlı Wireless-N internetin tadını çıkarabilirsiniz

Dark WRN320 kablolu ADSL ve Uydunet modemleri kablosuz paylaştırmak için hazır olarak gelmektedir.

Modeminiz ile WRN320 arasında kablolu bağlantıyı kurup doğrudan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bilgisayarların yanısıra tablet, telefon uydu alıcı, konsol veya akıllı TV"ler ile de uyumludur.

RangeMAX WRN320 sahip olduğu RJ-45 ethernet portu yardımıyla kablolu ve kablosuz bağlantıları arasında geçiş yapmanıza olanak verir.

Ethernet bağlantısı üzerinden web yönetim arabirimine de kablolu olarak bağlanabilir ve gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Kablosuz bağlantınızı kabloluya dönüştürdüğünüzde 1 adet RJ-45 ethernet portu size yetersiz geliyorsa bir switch yardımıyla ethernet portunuzu kolayca çoklayabilirsiniz

Karmaşık şifreleme işlemleri ile uğraşmadan çok daha güvenli kablosuz ağ bağlantısı yapabilmenin anahtarı olan WPS sistemi Dark WRN320"de.

Dark RangeMAX WRN320 üzerinde bulunan WPS tuşuna 3sn süreyle basılı tutun.

Gösterge LED"leri üzerinde WPS ışığının yanıp sönmeye başladığını göreceksiniz.

WPS aktif olduğunda WRN320 üzerinde yazan PIN kodunu bağlanmak istediğiniz WPS destekli cihazınızın arayüzüne girerek kolayca kablosuz ağınızı kurabilirsiniz.

Dark WRN320 kompakt boyutlara sahiptir. Seyahatlerinizde yanınızda götürebilir ve zayıf internet sinyali çeken otel odaları gibi yerlerde sinyali tekrarlayarak güçlendirmede kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

  • Kablosuz Bağlantı Standardı: 300Mbit 802.11b/g/n
  • Sinyal Göstergesi: Var
  • Kanal Aralığı: 1-13 kanal
  • Frekans Aralığı: 2412-2472 MHz (Avrupa)
  • Ağ Korumaları: WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK
  • Kablolu Bağlantı Standardı: 10/100Mbps
  • Anten: Güçlendirilmiş Dahili Anten
  • Ürün Kodu: DK-NT-WRN320

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Dark RangeMAX WRN320" gönderilecektir.kablosuz ağ adaptörü access point dark rangemax kablosuz kapsama alanı arttırıcı rangemax wrn320


Kablosuz Kapsama Alanı Arttırıcı: Dark RangeMAX WRN320 300Mbit Ağ Adaptörü Yorumları Tüm Yorumlar (2)
Mükemmel (2)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
30 sipariş | 33 yorum | Yorum Detay harika. ama kurulumu biraz karışık.
4 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Aldığım bu ürünlerden çok memnun kaldım wifi gerçekten zayıf çekiyorsa alacak arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim kurulumu kolay türkçe olması çok güzel bitene kadara çok teşekkürler