Kapat

Kablosuz Kulaklık Seti


Fiyat :
28.90 TL


High-Tech Gadget! Radyosu da var!

Bitenekadarcılara için yine çok özel High-Tech Gadget!

Wireless Headphone

Kablosuz Kullaklık Seti

Hepimizin, müzik dinlerken veya televizyon izlerken, “ev ahalisini” rahatsız etmemek için ses yüksekliğinden fedakarlık etmemiz gerektiği oluyordur. Kulaklıklar bunun için var, ama kablosuz kullaklıklar sizi aynı zamanda müzik setinin veya televizyonunuzun 1 metre dibinde oturmaktan kurtarmak için varlar. Bu ürünle mesafe ve kablo problem olmaktan çıkarıyor.


Ürün özellikleri:

Tabiki kablosuz kullaklıklar sadece burada satılan veya yep yeni ürünler değiller. Piyasada başka modeller ve marka ürünler bulmak mümkün. Ama, hazır daha uygun fiyatlı ve fiyatına göre kalitesini iyi bulduğumuz bir ürün bulmuşken bunu neden sizinle paylaşmayalım ki?

Çok gelişmiş bir arama fonksiyonu olmasa da ürünün bir de radyo artısı var. Yani sadece kullaklık değil, aynı zamanda radyo olarak da kullanmanız her zaman mümkün. Her hangi bir bağlantıya ihtiyacı yok, kendi küçük alıcısı ile gayet net (kaliteli) yayın bulabiliyorsunuz.

10 metre çekim mesafesi olan bu ürünü (kutusunda 30 yazıyor ama biz 10 diyelim) televizyon (DVD,VCD) veya bilgisayarınıza bağlayarak kimseyi rahatsız etmeden film izleyebilir veya oyun oynayabilirsiniz.

Genel Özellikler:

• Super Bass.
• Ev içinde minimum 10 Metre çeker.
• TV, Bilgisayar,DVD,VCD veya CD’nizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
• Radyo: auto-scanning and FM stereo receiving
• Frekans 83-108kHz.

Paket İçeriği:

1 adet kulaklık
1 adet verici
Bağlantı kabloları
1 adet Mikrofon
Kullanım kılavuzu

Diğer Özellikler:

Bilgisayarınıza bağlayıp, kimseyi rahatsız etmeden chat yapabilirsiniz. Gelecek pakedin içinde bir adet yaka mikrofonuda bulunuyor

Kulaklık üzerinde bulunan ses soketi ile kablo bağlantısı yapmanız da mümkün. Yani kablolu bir kulaklık gibi de kullanabilirsiniz.

Kulaklık üzerinde ses kontol ayarı (aynı zamanda açma kapama tuşu) vardır. Frekans arama (radyo için) ve Reset tuşları bulunmaktadır. Kulaklığınız ilk açtığınızda veya resetlediğinizde karşınıza kendi yaptığınız yayın gelecektir.

Verici ve kulaklık 2 tane AAA kalem pille çalışmaktadır.

4,5V luk adaptör alarak vericiye sabit bir gerilim sağlayabilir ve pilsiz de çalıştırabilirsiniz.

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  3
Ürün kargoya 15 Mayıs 2008 Perşembe günü  verilecektir.Kablosuz Kulaklık Seti Yorumları Tüm Yorumlar (21)
64 sipariş | 30 yorum | Yorum Detay @Simyaci Kulaklık sterio olduğu için vericiyi televizyona, walkmaninize, müzik setinize, bilgisayarınıza yani sterio çıkış veren herhangi bir cihaza, sterio ses çıkışı, yani bildiğimiz kulaklık çıkışına bağlıyorsunuz. Kulaklığın kendi pilleri var(haliyle), ve bu kulaklığı 10 metre menzilde kablosuz olarak istediğiniz yere götürebiliyorsunuz.
Yalnız şöyle bir sorun var(benim Philips' te vardı), yerinizi değiştirdikçe seslerde bozulma oluyor ve frekansı tutturmak için, yani ses alabilmek için kulaklığın üstündeki FM dalga bulma düğmesinden ayar yapmanız gerekebiliyor. 1 metre hareket etseniz bile bu ayarı yapmanız gerekebilir. Cihaz sesi FM dalga boyunda gönderdiği için bildiğimiz el radyosunda hareket ettirdiğinizde oluşabilen çekmeme problemi bunda da olabiliyor.
8 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay Wireless??? Şimdi bunu TV'ye nasıl bağlayacağız, audio in çıkışından vericiyi kablo ile bağlamamız gerekli diye düşünüyorum. Bu açık bir şekilde yazılmamış sadece wireless yazılmış alıcı verici tabiiki wireless çalışacak ama TV ile verici arasındaki bağlantı ne olacak? Alınca elimizde patlamasın diye soruyorum. Tşkr..
35 sipariş | 59 yorum | Yorum Detay TOPLU KARGO Bence şu şekilde olur ama satıcılar için biraz zor olabilir:

Aldığımız ürünlerin kargolanacağı zamanı kendimiz seçeriz. Paketimizi istediğimiz kadar bekletiriz. İster hemen yollatır ister 6 ay bekletir 6 ay boyunca bir sürü ürün alırız.

Ama tabi ki bununla uğraşması zor olur. Depo sorunu falan olur ama sınırlama getirilebilir en fazla 5 ürün en fazla 1 ay gibi mesela. Ama böyle daha da zorlaşabilir.

-------------------------

Bir arkadaşın dediği gibi haftada 2 gün kargo günü olursa da herkes istemez işte. Ben paramı öder hemen isterim diyen de olur.
1 sipariş | 11 yorum | Yorum Detay Neyi kim ne kadar bekletiyor ? Herkes fikrini daha doğrusu nasıl işine geliyorsa o yönetemi bir güzel anlatmış durmuş da atladıkları bir nokta var sizin aldığınız bir ürünü bi'nin kargoya vermemesi için depolaması lazım ki depolama masraflarını yabana atarak yorum yapmak çok kolay siz benim ürün beklesiniz dediğinizde bi'nin elinden çıkmıyor ki o kadar ürünü nasıl nerde depolayacak karıştırmadan birden fazla ürünü nasıl istifleyecek diğer ürünle beraber kargoya nasıl verecek ?

Şimdi içinizde ama yapan site yok mu ? diyebilirisiniz var tabiki ama onlar fırsat değil alışveriş sitesi ve zaten çoğu stok tabanlı çalışıyorlar ayrıca bu işler için elaman istihdam edip maaş veriyorlar ve bu da fiyatlarına yansıyor.
533 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay Toplu Kargo Hakkında... -------(@
@salloz, mikado63, byuploader; Asında BK'dan aldığımız birden fazla ürünün toplu kargo ile gönderilmesi ambalajlama ve maliyet açısından hem satıcı hem de alıcı için kârlı olur gibi görünüyor. byuploader'in görüşünde haklılık payı var, ancak sipariş formuna bir seçenek menüsü eklenerek; isteyen üye için A- Tek ürün bekletilmeden gönderim, B- Daha sonra alınacak ürün / ürünler için bekletilerek (örneğin en fazla 15-20 gün) birlikte gönderim. şeklinde bir seçim yaptırılabilir. Ancak bu durumda 1- Kargo maliyeti son alınan ürüne kadar belli olmayacaktır. 2- BK için ek olarak, veritabanına bilgi kaydı ve takibi ile 3- Bekletilen ürünleri Stoklama yeri ve takibi için ek masraf sözkonusu olacaktır. Bütün bunların getireceği artı ve eksiler göz önüne alınarak eğer getirisi daha fazla olacaksa toplu kargolama seçeneği konulabilir diye düşünüyorum. Başarı dileklerimle...