Kapat

Kablosuz Kumanda / Joystick Bluetooth 3.0 (Android/IOS - 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü Uyumlu)


Piyasa Fiyatı :
59,90 TL

% 22 İNDİRİM

Fiyat :
46,90 TL


Kablosuz Kumanda / Joystick Bluetooth 3.0 (Android/IOS - 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü Uyumlu) Sıradışı bir deneyim olan 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile oyun oynarken en büyük yardımcınız olacak. Android ve IOS telefonlarla Bluetooth ile eşleşme özelliği.

Bitenekadarcılar akıllı telefonlarınızda sanal gerçeklik gözlüğü ile oyun oynama ve kontrol etme deneyimi sunan Kablosuz Kumanda / Joystick Bluetooth 3.0 (Android/IOS - 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü Uyumlu) sizlerle.

Bluetooth Kumanda sayesinde IOS ve Android telefonlarınızda oyun oynayabilir ve telefonunuzu kontrol edebilirsiniz.

Kumanda yan tarafında bulunan android-ios bluetooth eşleştirme butonunu ile telefonunuzun işletim sistemine göre aktif hale getirip, bluetooth eşleşmesini yaptıktan sonra kontrolü kumanda ile sağlayabilirsiniz.

Akıllı telefonunuzu bir sanal gerçeklik cihazına çeviren 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile oynayacağınız oyunların kontrolü artık elinizde!

Ayrıca Akıllı Kumanda'yı telefonlarınızda mouse olarak kullanabilir, yapmak istediğiniz işlerinizi kumanda kontrolü sayesinde de gerçekleştirebilirsiniz.

3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü'ne aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü - Akıllı Gözlük VR BOX 2.0

Telefonunuzu Bluetooth Kumanda ile eşleştirdikten sonra telefonunuzu, Sanal Gerçeklik Gözlüğünün ön tarafındaki çekmeli haznesine yerleştirip kafa bandı ile birlikte gözlüğünüzü taktığınız andan itibaren 3 boyutlu oyunların keyfine varın.

Kumandayı elinizde tuttuğunuzda kolay fare kullanımı için joystick, açma/kapama düğmesi ve çeşitli oyun butonları konumlandırılmıştır.

Kumanda Özellikleri:

  • Bluetooth 3.0 
  • Sistem ve Oyun Desteği: Android/IOS
  • 2 adet AAA ince kalem pil ile çalışır (piller pakete dahil değildir).
  • Renk: Siyah, beyaz

Not: Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir.

Kumanda Boyutları:

  • 118 x 33 x 42 mm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Kablosuz Kumanda / Joystick Bluetooth 3.0" gönderilecektir.3D sanal gerçeklik gözlüğü 3 boyutlu gözlük kumandası 3D sanal gerçeklik gözlüğü bluetooth kumanda 3d gözlük kumandası bluetooth kumanda sanal gözlük kumandası


Kablosuz Kumanda / Joystick Bluetooth 3.0 (Android/IOS - 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü Uyumlu) Yorumları Tüm Yorumlar (1)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
66 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Bu üründen nasıl temin edebilirim.yeniden Satışa çıkartsanız ne güzel olur eminim benim gibi pek çok bekleyeni vardır...