Kapat

Kablosuz Radyolu Kulaklık: Semper HW-580 Wireless Kulaklık


Piyasa Fiyatı :
39,90 TL

% 20 İNDİRİM

Fiyat :
31,90 TL


Wireless Radyolu Kulaklık: Semper HW-580 Wireless Kulaklık Konforlu ve Uzun Süreli Müzik Keyfi İçin Yumuşak Kulak Yastıkları

Bitenekadarcıların müzik keyfini zirveye çıkaracak, gerek ses kalitesi gerek kompkt tasarımı ve kablosuz olarak kullanabilme özelliği ile çok kullanışlı Semper Radyolu Kablosuz Kulaklık.

Televizyonunuzda, bilgisayarınızda  30 metreye kadar mesafede kablosuz kulaklık keyfini doyasıya yaşayabilir. Çevrenizi rahatsız etmeden filmlerinizi müziklerinizi dinleyebilirsiniz.

Kristal netliğindeki ses dalgaları kulağınıza kayıpsız biçimde ulaşıyor.

Üstün Ses Kalitesi ve modern görünümlü bu kulaklık, en zorlu Rock, hip hop, R&B gibi günümüz dijital müziklerini keyifle dinleyebileceksiniz.
 
Yumuşak tamponları sayesinde maksimum konfor sunar. Dış ortam seslerini izole ederek ses kalitesini arttırır, gürültüyü dışarda ve müziği içerde tutar.
 
 
Semper FM Kablosuz Kulaklık ile hem sohbet edebilir hem de radyo dinleyebilirsiniz.

Televizyon, DVD/VCD oynatıcı, multimedya aygıtlar, bilgisayar, notebook, MP3 Player, walkman vs. gibi 3.5 inch ses çıkış soketine sahip her türlü cihazlarda kullanabilirsiniz.

Semper HW-580 Wireless Radyolu Kulaklık Özellikleri :
 • Kulaklık Tipi : Tam boy Yumuşak Kenarlı - kablosuz mikrofonlu.
 • Frekans tepkisi : 20-20.000 Hz
 • Hassasiyet : 100dB
 • Kablosuz
 • Adaptör Girişi : 3,5 4,5w
 • Özellikler Radyo Verici: 88.3+0,5MHz ,
 • Verici Menzili 30 metre açık alan

Semper Kablosuz Radyolu Mikrofonlu Kulaklık alıcı (kulaklık) ve verici olmak üzere 2 parçadan oluşmaktadır. Vericiyi cihazınıza takarak kablosuz ses aktarımı yapabilirsiniz.

Alıcının kurulması :

Alıcı bölümü İki adet AAA pili, + ve – polaritelerine dikkat ederek pil bölmesine yerleştirin.

Vericinin kurulması :

Semper Kulaklık İki adet AAA pili, + ve – polaritelerine dikkat ederek pil bölmesine yerleştirin veya güç adaptörünü (opsiyonel) vericinin güç soketine (4.5V DC) takın. Vericinin ses jakını, ses kaynağının (TV, ses cihazı, bilgisayar, DVD oynatıcı, CD oynatıcı, MP3 çalar vs. gibi) AUDIO-OUT (ses çıkış) soketine takın. Ses kaynağının ses çıkış soketinin kulaklık soketi olması halinde, bağlantı için Y adaptör kablosu kullanılabilir (bkz. Şekil 1). En iyi ses alımı için, aynı zamanda anten olarak kullanılabilen verici ses kablosunu uzatın.

Çalıştırma:

Kablosuz kulaklık olarak kullanımı :

Verici ses kablosunu elektronik cihazın AUDIO-OUT (ses çıkış) soketine (bkz. Şekil 1) veya kulaklık soketine takın ve vericinin işlev tuşunu “WIRELESS HEADPHONE” (Kablosuz Kulaklık) konumuna getirdiğinizde vericinin güç göstergesi yanar. (Ses kaynağı olarak televizyon kullanılması halinde, televizyon sessize alınabilir.
Alıcı üzerindeki ses kontrol ve güç düğmesini (ON/OFF) açtığınızda, alıcının güç göstergesi yanar. İlk olarak RESET (Sıfırla) tuşuna ve ardından SCAN (Ara) tuşuna basın. Vericiden gelen ses duyulacaktır.

Sesli sohbet kullanımı :

Verici ses kablosunu adaptör kablosuna (opsiyonel) takın (bkz. Şekil 2) ve adaptör kablosunun diğer ucunu bilgisayarın ses çıkış soketine bakın; ardından ses kablosunun (opsiyonel) bir ucunu verici üzerinde bulunan mikrofon giriş soketine takın.
Vericinin mikrofon soketini (MIC) kendinize doğrultun (bkz. Şekil 3) ve vericinin güç tuşunu AUDIO CHAT (Sesli Sohbet) konumuna getirin. Güç göstergesi yanar.
Alıcı üzerindeki ses kontrol ve güç düğmesini (ON/OFF) açtığınızda, alıcının güç göstergesi yanar. İlk olarak RESET (Sıfırla) tuşuna ve ardından SCAN (Ara) tuşuna basın. Vericiden gelen ses duyulacaktır.
Kablosuz dinleme:

Vericiyi dinlemek istediğiniz kişileri (yaşlılar, çocuklar vs.) yakınına yerleştirin ve mikrofonu (MIC) ilgili kişilere doğrultun ve vericinin işlev tuşunu MONITOR (Dinleme) konumuna getirin. Güç göstergesi yanar. Alıcı üzerindeki ses kontrol ve güç düğmesini (ON/OFF) açtığınızda, alıcının güç göstergesi yanar. İlk olarak RESET (Sıfırla) tuşuna ve ardından SCAN (Ara) tuşuna basın. Vericiden gelen ses duyulacaktır.

Radyo dinleme:

Radyolu kulaklık olarak kullanabilirsiniz. Kulaklık üzerinde yer alan SCAN (Ara) tuşuna bir kez bastığınızda otomatik olarak en yüksek menzili arar ve bir radyo kanalına kilitlenir. 

Kablolu kulaklık olarak ta kullanabilirsiniz.

Ses kablosunun bir ucunu alıcının ses soketine takın ve diğer ucunu da MP3 çalar, VCD oynatıcı, DVD oynatıcı vs. gibi elektronik cihazların kulaklık soketine takınız.  (bkz. Şekil 4)

 

Semper HW-580 Wireless KulaklıkTeknik Özellikleri :

Verici:

 • Verici frekansı: 86±0.5MHz
 • Modülasyon modu: FM
 • Verici menzili: 20m
 • Televizyon, ses cihazı, DVD/VCD oynatıcı, multimedya, bilgisayar, MP3, walkman vs. gibi ses çıkış soketine sahip her türlü ses ve görüntü ekipmanından alım
 • Güç kaynağı: 2 adet AAA pil veya 4.5V DC adaptör ile çalıştırabilmektedir.

Alıcı (Kulaklık):

 • Frekans menzili: 84MHz – 108MHz
 • Alım modu: FM
 • Bozulma: ≤%2
 • Güç kaynağı: 2 adet AAA pil

Semper HW-580 Wireless Kulaklık Paket İçeriği :

 • Verici
 • Alıcı (Kulaklık)
 • Kullanım Kılavuzu
 • Ses Bağlantı Kablosu

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Semper Radyolu Kablosuz Kulaklık" gönderilecektir.bluetooth kulaklık radyolu kulaklık wireless radyolu kulaklık wireless kulaklık semper hw-580 wireless kulaklık


Kablosuz Radyolu Kulaklık: Semper HW-580 Wireless Kulaklık Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!