Kapat

Kablosuz Wi-Fi Router: Dark RangeMAX WRT340 (300Mbit)

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
119,90 TL

% 17 İNDİRİM

Fiyat :
99,90 TL


Kablosuz Wi-Fi Router: Dark RangeMAX WRT340 (300Mbit) Kablosuz dünyaya hoşgeldiniz!

Evde veya Ofiste Internete Erişilemeyen Nokta Kalmayacak!

Dark WRT340 yeni nesil kablosuz sinyal dağıtıcı, bilinen tüm kablolu/kablosuz bağlantı şekilleri için geliştirilmiş türkçe kullanım arayüzüne sahiptir.

WRT340 ile internet bağlantınızı kablolu ve kablosuz olarak paylaştırabilir, kablosuz bağlantıyı kabloluya ve kablolu bağlantıyı kablosuza dönüştürebilir ya da kablosuz bağlantınızın kapsama alanını arttırabilirsiniz.

WRT340 doğrudan fişe takılan yapısıyla evinizde, ofisinizde istediğiniz alanda kablosuz internetin özgürlüğünü size yaşatacaktır.


Hızlı ve Kolay Kurulum

Dark WRT340 kablolu yada kablosuz olarak tüm bağlantı senaryolarına uygun olarak tasarlanmıştır.

WRT340'ı fişe takın, kablolu yada kablosuz olarak ilk bağlantınızı yapın.

Bilgisayarınızın tarayıcısı yardımıyla http://192.168.10.253 adresine bağlanın, repeater modunu aktif hale getirin, uzatmak istediğiniz ağı seçin ve gerekli şifreyi girin.

Yepyeni ve daha geniş kapsama alanıyla internete istediğiniz yerden bağlanın.

Kablosuz Bağlantınızı Daha Uzağa Taşıyın!

WRT340, kablosuz menzili yetersiz gelen modeminizin kapsama alanını genişletebilir ve size daha uzak mesafelerde kablosuz bağlantı keyfini yaşatabilir. 

Yüksek menzilli kablosuz ağ için WRT340'ın tekrarlayıcı(repeater) modunu aktif hale getirin, genişletmek istediğiniz ağı seçin ve şifresini girin, yapmanız gerekenin hepsi bu! Kablosuz dünyanızın sınırlarını siz belirleyin!


Kablolu Modeminize Kablosuz Özgürlüğü Getirin!

Dark WRT340, kablolu modeminize kablosuz özgürlüğü getirmeniz, yetersiz gelen 54-150 Mbit ağ hızınızı 300Mbit'e çıkarmanız ve köşe bucak demeden her yerde yüksek çekim kalitesine ulaşmanız için tasarlanmıştır.

Modeminizle WRT340'ın WAN portu arasında kablolu bağlantınızı yapın.

WRT340'ın Erişim Noktası(AP) modunu aktif hale getirin ve yeni kablosuz ağınızın şifresini girin.

802.11n 300Mbit ile Yüksek Bant Genişliğinden Faydalanın

Artan internet bağlantı hızlarından tam olarak faydalanabilmeniz, online oyun oynarken veya film izlerken takılma ve atlama yaşamamanız, ağ üzerinden HD Film akışı yapabilmeniz, büyük boyutlu dosyaları hızlı aktarabilmeniz için Dark WRT340'ta 802.11n kablosuz ağ teknolojisi kullanılmıştır.

Geleneksel 54mBit'lik 802.11g ürünlerinin hızının yetersiz kaldığı bu durumlarda Dark 300Mbit 802.11n WRT340 imdadınıza yetişecek!

Her Zaman Yüksek Sinyal Kalitesi WRT340'da!

Internet sinyali duvar, cam, tuğla, pencere, tavan gibi katı engellere çarparak zayıflar.

Modeminizden uzaklaştıkça çekim gücü düşer. Dark WRT340'ı modeminiz ile bilgisayarlarınız arasında bir noktaya yerleştirerek uzaktaki bilgisayarların da internet kullanmasını sağlayabilirsiniz. Dark WRT340, internet sinyalini kablosuz veya kablolu her marka modemden alarak daha uzak mesafeye taşıma kabiliyetine sahiptir.

2xRJ-45 Ethernet Bağlantısı

Dark WRT340, kablosuz bağlantınızı kabloluya dönüştürmek ya da kablolu bağlantınızı kablosuza dönüştürebilmek için gerekli iki adet RJ-45 ethernet portuna sahiptir.

Ethernet bağlantısı üzerinden web yönetim arabirimine de kablolu olarak bağlanabilir ve gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Kablosuz bağlantınızı kabloluya dönüştürdüğünüzde 2 adet RJ-45 ethernet portu size yetersiz geliyorsa bir switch yardımıyla ethernet portunuzu kolayca çoklayabilirsiniz.

WPS Butonu ile Hızlı Kurulum

Karmaşık şifreleme işlemleri ile uğraşmadan çok daha güvenli kablosuz ağ bağlantısı yapabilmenin anahtarı olan WPS sistemi Dark WRT340 tarafından desteklenmektedir.

Dark RangeMAX WRT340 üzerinde bulunan WPS tuşuna 3sn süreyle basılı tutun.

Gösterge LED'leri üzerinde WPS ışığının yanıp sönmeye başladığını göreceksiniz. WPS aktif olduğunda WRT340 üzerinde yazan PIN kodunu bağlanmak istediğiniz WPS destekli cihazınızın arayüzüne girerek kolayca kablosuz ağınızı kurabilirsiniz.

Adaptör Yok! Kablo Yok! 

Dark WRT340'ı özel tasarımı sayesinde doğrudan elektrik prizine takacak ve unutacaksınız.

Dark WRT340 ile adaptör, kablo derdi olmadan interneti kablosuz olarak uzak mesafelere şık bir şekilde ileteceksiniz.

Kompakt Boyutları ile Daima Yanınızda!

RangeMAX WRT340 sunduğu yüksek bağlantı çeşitliliği ve hayatınızı kolaylaştıran özelliklere göre oldukça küçük yapıdadır. Cebinizde, çantanızda kolaylıkla taşıyabilir, seyahatlerinizde yanınızda götürebilirsiniz.

Durum Gösterge LED'leri

WRT340 ile güç bağlantısı,WPS, WiFi ve WAN/LAN bağlantı durumunu izleyebilirsiniz. Kasa üzerinde bağlantı durumunu bildiren şık yeşil LED ışıklar mevcuttur.kablosuz router wi-fi router wireless ağ adaptörü


Kablosuz Wi-Fi Router: Dark RangeMAX WRT340 (300Mbit) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!