Kapat

Kahvaltı Tabağı: 5 Bölmeli Porselen Kahvaltı Tabağı


Piyasa Fiyatı :
28,90 TL

% 48 İNDİRİM

Fiyat :
14,90 TL


Kahvaltı Tabağı: 5 Bölmeli Porselen Kahvaltı Tabağı Sabah Kahvaltılarının En Leziz En Keyifli Hali 1. Sınıf Porselen Malzeme

Kahvaltı masalarınızın şıklığına şıklık katacak, zerafetiye görenleri kendine hayran bırakacak çok şık tasarımlı Kahvaltı Tabağı: 5 Bölmeli Porselen Kahvaltı Tabağı.

Sıradışı dizaynı ile farklılıktan hoşlananlar ve ikramlarında görselliğe önem verenler için Lüks Kahvaltılık Tabağı tamda aradıkları şıklık ve kalitededir.

Artık kahvaltı tabağınızda ki yiyecekler birbirine karışmadan düzenli bir şekilde durmalarını sağlayarak leziz kahvaltılar yapabileceksiniz. Birbirini ayıran 5 farklı bölmesi ile kahvaltı tabağı anlayışı değişiyor.

Özel davetlerin en yeni koleksiyonu olan Kahvaltı Tabağı, şık ve modern tasarımı ile sofralarınıza farklı bir hava katacak.Yemek masalarınızdaki karışıklığa son.

Bölmeli Porselen Kahvaltılık Tabağını isterseniz kendiniz için veya farklı tasarımlardan hoşlanan sevdikleriniz için hediye olarak alabilirsiniz.

Kahvaltı tabağını, fonksiyonel yapısı sayesinde başka öğünlerde ya da atıştırmalık tabak olarak da kullanabilirsiniz.

Küçük bölmelerini mezelik veya sosluk olarak kullanıp ana yemeklerinizde de şık bir servis tabağı olarak kullanabilirsiniz. 

Farklı çerez ve meyveleri ayrı fakat ama tek tabakta bulundurmak için idealdir.

Lüks Kahvaltılık Tabağı 1. Sınıf porselen malzemeden üretilmiştir.

Bölmeli Kahvaltılık Tabağı Ölçüleri :

  • Servis Tabağı (Komple): 31 cm x 24 cm
  • Büyük Bölme : 31 cm x 15 cm
  • Küçük Bölmeler : 8 cm x 8 cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Bölmeli Seramik Kahvaltılık Tabağı" gönderilecektir.servis tabağı kahvaltılık tabağı 5 bölmeli kahvaltılık tabağı seramik kahvaltılık tabağı


Kahvaltı Tabağı: 5 Bölmeli Porselen Kahvaltı Tabağı Yorumları Tüm Yorumlar (2)
Mükemmel (1)
50 %
Çok İyi (1)
50 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
18 sipariş | 53 yorum | Yorum Detay çok güzel
18 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay Kullanışlı.