Kapat

Kaktüs Takı Organizer: Cactus Jewelry Holder


Piyasa Fiyatı :
26,90 TL

% 56 İNDİRİM

Fiyat :
11,90 TL


Kaktüs Takı Organizer: Cactus Jewelry Holder En Sevdiğiniz Takılarınız Artık Her An Elinizin Altında Sıradan Takı Düzenleyicilerden Çok Farklı Tasarım

Aksesuar olarak kullandığınız ve çekmecelerde yer kaplayan her şeyi Kaktüs Takı Organizer ile düzene koyabilir, sürekli kullandığınız takılarınızı her an elinizin altında bulundurabilirsiniz.

Kullanmak istediğimiz küpeyi, yüzüğü kutunun içinde arar dururuz. Karışmış, birbirine girmiş zincir ve kolyeleri çözme derdi ve aksesuarların bu durumdan zarar görmesi Kaktüs Takı Organizer ile artık ortadan kalkıyor.

Kaktüs Takı Organizer takı ve aksesuarlarınız için tasarlanmış harika bir askı organizer. Basit kurulumu sayesinde montaj gerekmez, dilediğiniz yere yapıştırın ve kullanın.

Cactus Jewelry Holder sayesinde artık küpeden, zincire ve yüzüğe kadar tüm takılarınızı bir arada tutabilir, etraftaki dağınık görüntüye şık bir çözüm bulabilirsiniz.

Artık karışık takı ve aksesuar görünümünden kurtulun, kullanmak istediğiniz takılarınızı rahatlıkla seçip takın.

Kaktüs Takı Organizer üzerinde küpelerinizi takmanız için 14 adet delik bulunmaktadır.

Takı ve aksesuar düzenleyici kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir.

Kaktüs Takı Organizer  karışık renklerde gönderilmektedir.

Kaktüs Takılık Ölçüleri:

  • 12cm x 5cm x 14cm 

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Kaktüs Takı Organizer" gönderilecektir.takı düzenleyici cactus jewelry holder kaktüs mücevher organizer kaktüs takı organizer kaktüs şeklinde takı düzenleyici


Kaktüs Takı Organizer: Cactus Jewelry Holder Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!