Kapat

Kalorifer Suluğu: 5 Adet Hava Nemlendirici Suluk


Piyasa Fiyatı :
19,90 TL

% 35 İNDİRİM

Fiyat :
12,90 TL


Kış mevsiminde hastalıkların artmasına neden olan nem miktarını dengeleyen ve kaliteli bir yaşam ortamı sunan Kalorifer Suluğu: 5 Adet Hava Nemlendirici Suluk.

Oda içerisindeki havanın sürekli ısınarak kuruması sonucu ortamdaki nem miktarını dengeleyeci özelliğe sahip Kalorifer Suluğu: 5 Adet Hava Nemlendirici Suluk.

Kışın camların kapalı olması sonucunda içerideki hava sürekli ısınır ve nem miktarı hızla farklılaşmaktadır. Bu durum birçok hastalık ve rahatsızlığın başlangıcı olabilmektedir.

Kalorifer suluğu odadaki nemi dengeleyerek birçok hastalığın önüne geçmektedir.

Odanızda kaloriferlerin çalıştığı kış aylarında horlamalarınız arttıysa, uykuda sürekli ağzınız kuruyorsa, sabahları baş ağrısı ile uyanıyorsanız, büyük ihtimalle kaloriferlerinizin kuruttuğu havanın etkisinde kalıyorsunuz.

Kalorifer Suluğu Hava Nemlendirici, peteklerin havayı kurutmasına bağlı baş ağrılarına, nefes yollarının tahriş olmasına, astım ve sinüzit belirtilerinin artmasına engel olur.

Uzmanlar kuru havanın çok fazla bir şekilde zararlı olduğunu dile getirdiklerinden dolayı, zararlı olan havadan uzaklaşmak için Kalorifer Petek Suluğu'nu kullanmak çok faydalı olacaktır.

Hava nemlendirici suluk içerisine su koyarak, kanca kısmından peteğinize asarak pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hava Nemlendirici Suluk Özellikleri:

  • Odanızın nem oranını arttırarak birçok hastalığın önüne geçer.
  • Nefes almanızı kolaylaştırır.
  • Boğaz ve burun kuruluğunu önler.
  • Plastik yapısı kalitelidir ve kalorifer üzerinde erime yapmaz.

Kalorifer Suluğu İçeriği:

  • 5 Adet Hava Nemlendirici Suluk


kalorifer üstü nemlendirici petek ustu nemlendirici hava nemlendirici petek üstü hava nemlendirici kalorifer suluğu radyatör suluğu petek suluğu


Kalorifer Suluğu: 5 Adet Hava Nemlendirici Suluk Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!