Kapat

Kalp Plazma Yıldırım Lambası (USB Enerji Küresi)


Piyasa Fiyatı :
39,90 TL

% 43 İNDİRİM

Fiyat :
22,90 TL


Kalp Plazma Yıldırım Lambası (USB Enerji Küresi) Hem Dekoratif Hem Romantik Bir Aydınlatma Işıkla Oynamanın Keyfine Varın

Bitenekadarcıların evlerinin güzelliğine güzellik katacak ve görenleri kendine hayran bırakacak şıklıkta, dekoratif ve romantik  Kalp Plazma  Yıldırım Lambası.

Kalp Plazma Küre ile gece odanızda inanılmaz görüntüler yaratacak yada partilerinizde evinizi süslemek ve muhteşem bir ortam yaratmak için kullanabileceksiniz.

Işıkla ve elektrikle oynamanın keyfine varın. Parmağını dokundurduğunuz anda bütün ışık parmağınıza yönlenecek ve hoş bir görüntü yaratacak. Ayrıca kesinlikle elinize hiçbir acı hissi vermez. 

USB'den güç alır. 

Kalp Kürenin merkezindeki elektrottan camın kenarlarına dogru elektrik arkları akmakta ve tam bir ışık ziyafeti oluşmaktadır.

Parmağınız ile cam küreye dokunduğunuzda, dokunduğunuz noktaya akarak kürenin şekli, ışıkları ve renkler değişmektedir.

Ürünü her ortamda ilgi çekici dekoratif bir lamba olarak kullanabileceğiniz gibi, gece aydınlatma lambası olarak da kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda vücuttaki statik elektriği alma özelliğinede sahiptir.

Küreyi ayar düğmesi sayesinde isterseniz sabit ışık versiyonlu isterseniz sese duyarlı olarak ışık yayma özelliği ile kullanabilirsiniz.

Kalp Plazma Küre Ölçüleri:

  • Yükseklik: 15,5cm
  • Stand Çapı: 11cm
  • Kalp: 11,5cm x 8cm
  • USB Kablo Uzunluğu:150cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Kalp Plazma  Yıldırım Lambası" gönderilecektir.küre kalpli plazma küre plazma cadı küresi usb küre kalp plazma küre


Kalp Plazma Yıldırım Lambası (USB Enerji Küresi) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!