Kapat

Kapasitif Ekran Dokunmatik Kalem Seti: Dark Stylus Pen (2 Adet)


Piyasa Fiyatı :
32,90 TL

% 55 İNDİRİM

Fiyat :
14,90 TL


Kapasitif Ekran Dokunmatik Kalem Seti: Dark Stylus Pen Akıllı Cihazlarınızın Ekranında Parmak İzine Son!

Dark kullanıcıların akıllı telefon, tablet ve dokunmatik ekranlı bilgisayarlarında çok daha iyi bir dokunmatik hissine kavuşmaları için kapasitif ekranlar ile uyumlu stylus kalemi tasarladı.

Dark Stylus Kalem ile çok daha yüksek dokunmatik ekran hakimiyetine, keskin dokunuşlara sahip olacak, internette gezinirken linkleri daha kolay seçebileceksiniz.

Stylus Kalem, kapasitif dokunmatik ekranlı tüm cihazlarınız ile uyumludur.

Şimdi bir pakette iki adet!

Hayatınızın önemli bir parçası olan ve yanınızdan ayırmadığınız akıllı telefonunuzun ekranı kullanımınızdan dolayı sürekli parmak izine maruz kalır.

Bunu önlemenin yolu olan Dark Stylus kalem ile parmak izinden uzak olarak akıllı cihazınızı uzun yıllar ilk günkü gibi kullanın.

Dark Stylus kalem daha iyi dokunmatik hassasiyeti sunmak için yuvarlatılmış uç yapısına sahiptir. Elastik, yarı kaygan bu uç yapısı ile ekranınıza zarar vermeden, çizmeden kolayca dokunmatik hassasiyetine sahip olacaksınız.

Dark Stylus kapasitif kalem parmağınıza göre daha küçük bir alana direkt olarak dokunabildiğinden çizim, seç & yapıştır gibi işlemler ile internette gezinmede daha kolay bir kullanım sunar.

Mat gri yapısıyla şık bir görünüm sunan Dark Stylus kapasitif kalemi başlığı sayesinde normal bir kalem gibi cebinizde taşıyabilirsiniz. 

Kapasitif ekran kullanımının öncüsü Apple ürünlerinin yanısıra diğer markaların Android telefon, tablet gibi kapasitif dokunmatik ekranlı ürünleri ile de tam uyumludur.dokunmatik kalem hassas dokunmatik ekran kalemi dokunmatik ekran kalemi


Kapasitif Ekran Dokunmatik Kalem Seti: Dark Stylus Pen (2 Adet) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!