Kar ve Buzlanmayı Önleyen Araç Cam Brandası


Piyasa Fiyatı :
52,90 TL

% 25 İNDİRİM

Fiyat :
39,90 TL


Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
40,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava
40 TL ve üzeri

Soğuk havalarda araç camlarındaki kar ve buzlanmayı önleyen Kar ve Buzlanmayı Önleyen Araç Cam Brandası ile araçlarınızı yola güvenle çıkarın. Tüm binek araçlarla uyumludur.

Bitenekadarcılar Kar ve Buzlanmayı Önleyen Araç Cam Brandası ile araçlarınızın camlarında oluşan buzlanma ve kar birikimini önler.

Aracınız park halinde iken ön camına brandayı geçirerek zorlu koşullardan koruyabilir ve ekstra cam temizliği zahmetinden maddi manevi kurtulabilirsiniz.

Buz önleyici branda kış aylarında kar yağdığında camların buzlanmalarını önlemektedir.

Aynı zamanda yaz aylarında aracınız park halindeyken aşırı sıcaklardan dolayı iç döşemeleri, direksiyonu ve konsolu direk olarak güneş ışınlarına maruz kaldığı için hem zamanla deforme olmaktadır, hem de aracınız binilmez bir hale gelir.

Araç jantlarına sabitleyerek kullanabileceğiniz son derece pratik uygulamalı ve 4 cepheden aracınızın güneş almasını engelleyecek olan Oto Cam Brandası ile sıcak havalarda aracınızın kavrulmasına son verin.

Araç Cam Brandası özel yapılı açık renkte olan kumaşı sayesinde güneş ışınlarını yansıtarak direksiyon, koltuk ve konsolun ısınmasını ve deforme olmasını engeller.

Ayrıca Oto Cam Koruyucu Branda araç cam ve tavanını kuş pisliklerinden koruyarak, daha temiz kalmasını sağlar.

Kar ve Buzlanma Koruyucu Branda Özellikleri:

  • Pratik ve kolay uygulama.
  • Kalın ve makinede yıkanabilir malzeme.
  • Tüm binek araçlarla uyumludur.
  • Renk: Siyah

Araç Brandası Ölçüsü:

Uzunluk: 3.40 metre

Genişlik: 2 metre

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Kar ve Buzlanmayı Önleyen Araç Cam Brandası" gönderilecektir. araba brandası araç brandası oto branda araç cam koruyucu branda


Kar ve Buzlanmayı Önleyen Araç Cam Brandası Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!