Kapat

Kasa Üzeri Çekmeceli Saklama Kutusu


Fiyat :
7,90 TL


Kaybolan CD DVD Driverlara son

Bitenekadarcıların pc lerine ait kurulum cd leri, dvdleri driverları gibi bir çok eşyalarını koyabileceği kasa içi çekmeceli kutu.

Bilgisayarınız başında günlük kullanımda rahatça ulaşmanız gereken cd dvd vb ürünleri kolaylıkla bu çekmece sayesinde elinizin altında bulundurabileceksiniz.

Her türlü mini midi atx kasalara kolayca takılabilir.

Bilgisayar kasasına monte edilir. (cd rom altındaki boş yuvalardan birine takılabilir )

Metal

Gündelik kullanımda sık kullanılan ürünlerin saklanması için dizayn edilmiştir

Montaj vidası paketin içinde yer almaktadır. (4 Adet)

Tüm Mini Midi ATX Kasalar ile uyumludur.


Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6
Kargonuz engeç Alışverişinizi takip eden 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.

KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürülerinden herhangi birinden 3 TL kargo ödeyip alırsanız aynı anda  satışı yapılan diğer tüm ürün alışverişlerinizde kargonuz BEDAVA olacaktır.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdırKasa Üzeri Çekmeceli Saklama Kutusu Yorumları Tüm Yorumlar (6)
Mükemmel
0 %
Çok İyi
0 %
İyi (1)
100 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
52 sipariş | 53 yorum | Yorum Detay çekmece seri çalışmasada iş görüyor
119 sipariş | 81 yorum | Yorum Detay Gayet kullanışlı Ürünü evdeki masa üstü bilgisayarıma monte ettim. Montajı çok pratik ve çekmecenin içine nadir kullandığım cd leri koydum. Kasa nerde cdler orda olcak şekilde olmuş oldu. Format atmam gerektiği zaman cd arama derdinden kurtulmuş oldum. Özellikle bi kaç favori oyunum vardı onlar için çok ideal oldu..
95 sipariş | 34 yorum | Yorum Detay .::1::. .::2::. .::4::. .::6::. .::13::. .::19::. Tamam herşeyi yaptılar diyorsunuz, yeni bir ürün ile daha karşılaşıyorsunuz. Biz de tam tüketim toplumuyuz. Dün Prof. Dr. Harun Tepe tarafından sunulan "Doğa ve İnsan Etkileşimine Etik Yaklaşım" konulu bir seminere katıldım. Maalesef biz böyle tüketmeye devam edersek dünyamızın yenilenemez kaynakları hızla tükenecek ve küresel ısınma (kalıcı iklim değişikliği) vs ile torunlarınıza çok daha bitik bir miras bırakacaksınız. Müzmin bekar olarak çok da umrumda olmasa da durum bu!

SONUÇ: Sanırım ben de bu üründen alacağım :) Ve SON olacak saat için yorumumu silmişler ki saat daha önceden BURADAN almıştım ve alın-almayın demedim kendimce olumlu/olumsuz yanlarını yazmaya çalıştım.

P.S. Dün 3 kez 75 tl alışverişe 45 tl bonus almak için X markete gittim ihtiyacım olmadığı halde 75lik alışveriş yaptım, baktım 100 olunca başka bir promosyanları var 25lik daha aldım ihtiyacım olmayan ürünlerden. Haaaa ben almasam sen almasan ne olur o zaman da fabrikalar çalışmaz işsizlik artar; ekonomik kriz patlar hükümetler devrilir ve hatta savaş çıkar, alsam ne olur kaynaklar tükenir amaaaaaaaaaan...
45 sipariş | 11 yorum | Yorum Detay Daha Büyüğü Akıllıca tasarlanmış bir ürünmüş. Hoşuma gitti. Ek olarak 2 CD/DVD cihazın yerini kaplayacak büyüklükte, yani daha geniş hacme sahip bir model olsa fena olmaz.
83 sipariş | 22 yorum | Yorum Detay muhteşem bir ürün. BK'ya bunu ben önermiştim birkaç gün bekledim ve dayanamadım başka bir sitede 2 lira daha pahallıya satınaldım. Eminim k i herkesin kasasında fazladan bir rom girişi vardır. Fiyatı da çok cazip bence kaçırmayın. Keşke sabretseydim...

Ayrıca BK'ya önerilerimizi dikkate aldığı içni teşekkürler.
İyi çalışmalar...